Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
Log (0 - 011,011) mcm dla ciebie ,po bs sa twoje logi 011 dynamiczny
-
SPOTY RADOMSKIE
wiesz klimy nie ma to i moze glosników tez , choć znaleźć taką audi a4b5 bez klimy to trzeba sie postarać
-
SPOTY RADOMSKIE
napisz po polsku bo cieżko cię zrozumieć co wyżej napisałeś
-
SPOTY RADOMSKIE
no co ty heheheh rozkodowac vin to moze by sie komus chciało w aucie za 50 tys a nie w starej b5 1.8 ktorej wartosc podejrzewam jest z 5-7 tys -to tylko na plus jak ktos wymienił stary zegar i ma sie z fisem
-
Proszę o analizę logów teraz dynamicznych
mozesz skrecic nic nie zaszkodzi ,i rób loga 011 dynamicznego na 3 biegu jak w okolicach 3500 tys bedzie wysterowanie n75 na poziomie 70% to moze tak zostać
-
SPOTY RADOMSKIE
vagiem -czego dowadzialem sie od ciebie ,i juz zrobione heheheheh
-
Proszę o analizę logów teraz dynamicznych
w tych logach widac ze turbo ładuje od 1750 to co mapa chce ,i nic zlego w nich nie widac
-
Proszę o analizę logów teraz dynamicznych
a jak wygladala powierzchnia przy której obraca sie wirnik (ładna czy porysowana) ,moze miec luz poprzeczny ale nie za duzy ,wzdluznego nie moze miec
-
Proszę o analizę logów teraz dynamicznych
bo on ma zdrowszy motor od ciebie ,pewnie masz nalatane w takim afn z 400tys i nawet nie wiesz o tym a on avg 250 idlatego ma wiecej koni niz twoj bo tobie juz uciekly ,na logach masz ok ładowanie od 1800 ,mozesz sobie skrócic sztange i kupic nowe n75 i zobaczysz ze bedzie wstawało turbo od 1600 wiecej niz juz nic nie wykombinujesz u siebe ,bo jest wszystko ok
-
Proszę o analizę logów teraz dynamicznych
nie ma afg tylko avg widzisz to jest wlasnie to o czym pisałem , róznią sie sterownikiem tam jest juz edc15
-
Proszę o analizę logów teraz dynamicznych
kolego wszystkie te czynnosci rozwiazuja problem ,tylko nikt przez internet nie wie jak te czynnosci zostaja wykonane i przez kogo ,gwarantuje Ci że jak bys przyjechal osobiscie do tych osób ktore ci podpowiadaja twój problem byl by rozwiazany a przez neta to mozna tylko kogos naprowadzic na problem i jak go rozwiazać ale jak ktos nie ma pojecia o czym mowa to niestety problemu nie rozwiaze , wiadomo nieraz dochodza problemy w motorze walek ,kompresja i inne mechaniczne sprawy ale one nastepuja nie tak gwałtownie ze z dnia na dzien auto nie jedzie ,zreszta to ze auto nie jedzie to jest twoje subiektywne odczucie a nie obiektywne bo obiektywnie to moze powiedziec hamownia ,pozdro
-
Proszę o analizę logów teraz dynamicznych
rób sobie jak chcesz ,znasz się na tym ze nie chce ci sie wierzyć czy jak , mozesz sobie zmierzyc podcisnienie vacuometrem ile jest przed zaworkiem a ile za na wyjsciu do turbiny i wtedy bedziesz mial 100% pewnosci czy trzeba kupic nowy ,tylko to kosztuje z 80 pln z allegro a zaworek 130-140 pln wiec wybor nalezy do ciebie ,mozesz podmienic od kolegi i jak bedzie jakas poprawa to kupuj nowy albo niech kolega zaloży twój ,jeszcze nie znalem przypadku zeby wymiana na nowy nie poprawila dolu
-
Proszę o analizę logów teraz dynamicznych
wstaje za wolno ale to dopiero poprawisz jak kupisz nowy n75 ,jak pisalismy wczesniej ,ja u ojca kupilem mu ten za 130pln pasujacy do golfa IV bo ma inna wtyczke -wyjąłem piny i wsadzilem bezposrednio i zaoszczedzone 100pln a auto odzyło i od 1500 zbiera sie juz ,zamiany nic nie pomogą tylko nowy
-
Proszę o analizę logów teraz dynamicznych
spalanie to juz na pewno ci sie poprawilo ,po czyszczeniu ecu ,i mocy tez mu juz powróciło -powinieneś to odczuć
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
a ja zmieniam juz jutro ,bo furmanka na sprzedaz idzie ,to niech na stali z deklem idzie a alunek na wiosne sie sprzeda hehehhe, a na powaznie to spokojnie mozna juz zmieniac jak by przyszly gorace dni czyli 15 + to po prostu trzeba nie krecic kołem i delikatniej zakrety brac co by opon sie nie zuzywały troche szybciej ,pozdro
-
Proszę o analizę logów teraz dynamicznych
u ciebie latwo sie robi to samemu ,odkrecasz trzy sruby od turbiny i złaczke od srodkowego wydechu (potrzebny kanał) ,bierzesz ostre narzedzie i wydlubujesz ,wystukujesz srodek do reklamówki , pustego zakladasz na swoje miejsce a to co wydlubales sprzedajesz u zbieraczy katów -z twojego wiecej niz 80 -100pln nie dadza ale zawsze to cos ,pozdro
-
Proszę o analizę logów teraz dynamicznych
a nie masz tak ze po przekreceniu kluczyka w stacyjce nie mozesz uruchomic auta ,bo czesto ten blad sie pojawia jak pada kostka w stacyjce i sygnał ktory powinien isc na ecu nie idzie i taki bład wyskakuje w nim wtedy
-
Proszę o analizę logów teraz dynamicznych
german81 ma racje zaworki po tylu latach wymienia sie na nowe i wtedy nie ma problemów z podnoszeniem sie turbiny -wtyczke mozna kupić ale nie koniecznie mozna same piny wyjąc ze starej i włożyć w ten zaworek co ma połokragła wtyczke i zaciagnąc gumke co jest orginalnie ,zaworek n75 rzeczywiscie do audi jest 100pln droższy a rózni sie tylko wtyczką (chyba za prestiż auta trzeba bulic hehehe)
-
Proszę o analizę logów
przemik ma racje ,trzeba zacząc od tego zeby w sterowniku siedziała seria , a tobie nie zazdroszcze z doprowadzeniem auta po przeróbce z angola -z drugiej strony tak cięzko bylo przed kupnem sprawdzic sobie vin tam jest napisane na jaki rynek samochód wyszedl
-
Proszę o analizę logów
ciekawe gdzie w trybie awaryjnym bo ja nie widze w 011 dynamicznym ze jest awaryjny .chłopaku zanim cos napiszesz zastanow sie zanim jakieś gupoty koledze zaproponujesz
-
Proszę o analizę logów
tak turbina odpowiedno pompuje od 2300 , kiedy ci tak zaczeła napisz
-
prosze o analize logow audi a4 avant AFN
przeplywka do wymiany
-
Prośba o analizę logów silnik avg
przepływomierz leży i kwiczy widac to przy 3800 jak doladowanie prawie jest jak chce mapa ,a luftu brak, ale to nie bedzie tylko ten problem , ale od tego zacznij
-
SPOTY RADOMSKIE
z doswiadczenia pompy prawdopodobnie ruszac nie trzeba bedzie ,albo minimalnie
-
SPOTY RADOMSKIE
wtryski zmienic to ja ci moge co to za problem i sprawdzic kat wtrysku i takie tam inne diagnostyczne cuda i inne w waszych 0000 ps wtryskow to szukaj od asv bo inne to juz dawno zajechane bedą a asv w skodach do 2010 roku montowali i nie trudno zanlezsc takie zeby miały 100tys a druga sprawa maja lepsze wartosci wtrysku 220/300 a afn 190/300 ,jak bedziesz zainteresowany to podam ci numery bosch zeby nikt cie w bambuko nie nabil i innych ci nie sprzedał , wtryski kompatybilne do silników na pompie vp 37 2437010084 (P280-) 2,5 TDI SIL. AAT 2437010076 (P442) 1,9 TDI SIL. AGR 2,5 TDI SIL.ACV,AUF,AGX,AHD,BBF,APA,AXC,AYC,BBE 2437010082 (P502) 2,5 TDI SILNIK AEL średnica otworków 0,210mm 2437010077 (P520) 1,9 TDI SILNIKI AHF,AFN,AVG średnica otworków 0,205mm 2437010060 (P764) 2,5 TDI SILNIK AHY średnica otworków 0,216mm 2437010083 (P357) 1,9 TDI SILNIKI 1Z,,AHU,ALE,AFF średnica otworków 0,185mm 2437010059 ( P706) 2,5 TDI SILNIKI AYY,ACV,AUF,AXL,AYC,ANJ 1,9 TDI SILNIKI ALH,ALE 2437010111 (P873) 1,9 TDI silnik ASV średnica otworków 0,205mm