Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slawinio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slawinio

  1. Pompe kupilem uzywke za 700 pln z przelotem 270 kkm. Wtryskiwacze trafilem nowe za 1200 za 5 sztuk. Padl mi wtrysk sterujacy kupilem nowy za 1200 i ecu za 100 pln. pompe , wtryski(uzywki) kupisz za okolo 1500 lącznie, ecu i do dziela. Przy okazji wymienilem hydrosztosy na nowe i teraz silniczek mruczy az milo. odma nie ma nic do telepania. ustawienie wyzszych obrotow nie rozwiązuje sprawy telepania a tylko maskuje problem bo osprzet silnika nadal niedomaga , a moze sie dodatkowo okazac po pewnym czasie ze wypali Ci dziure w komorze wirowej tloka. Najlepiej wrzuc logi 001,004,013,014 zobaczymy wstepnie co sie dzieje Pzdr
  2. Pompe kupilem uzywke za 700 pln z przelotem 270 kkm. Wtryskiwacze trafilem nowe za 1200 za 5 sztuk. Padl mi wtrysk sterujacy kupilem nowy za 1200 i ecu za 100 pln. pompe , wtryski(uzywki) kupisz za okolo 1500 lącznie, ecu i do dziela. Przy okazji wymienilem hydrosztosy na nowe i teraz silniczek mruczy az milo. odma nie ma nic do telepania. ustawienie wyzszych obrotow nie rozwiązuje sprawy telepania a tylko maskuje problem bo osprzet silnika nadal niedomaga , a moze sie dodatkowo okazac po pewnym czasie ze wypali Ci dziure w komorze wirowej tloka. Pzdr
  3. Taka uroda BDH I BDG niestety:((. Sam przez to przechodzilem. Prawdopodobnie nie zrobisz z tym nic, choc podobno trzeba sprawdzic wtryskiwacze i ewentualnie wymienic koncowki rozpylacza. Tylko ze to nie zawsze pomaga. Ja w swoim przypadku wymienilem wtryskiwacze , pompe i ecu z modelu AKE/BAU. Jak ręką odjął....
  4. slawinio odpowiedział(a) na Przema4 temat w 2.5TDI
    Sterownik ńie. Prawdopodobnie potrzeba bedzie wyjac pompe i dostarczyc do serwisu Boscha. Ale poczekajmy co powiedza koledzy.
  5. slawinio odpowiedział(a) na thematt154 temat w 2.5TDI
    Blad 0550 to chyba nic innego jak zly poczatek kąta wtrysku i dlatego zapala sie esp. vaga widze masz. Rozgrzej auto powyzej 85 stopni i zrob loga 004 i 004 Basig setting. I wrzuc go tutaj. obstawiam ze trzeba ustawic kąt wtrysku a nie naprawiac pompe. Ale moze sie myle ?
  6. slawinio odpowiedział(a) na BumBum temat w 2.5TDI
    wtryskiwacz jaki? nowy? używany? numery się zgadzają?
  7. Odczytaj bledy jak są. Kąt masz w zakresie ale potrzeba go przyspieszyc w okoloce -1ATDC . Jest troszke pozny i dlatego moze troszke gorzej zapalac. Przyspiesz go .
  8. slawinio odpowiedział(a) na Szczepan1996 temat w 2.5TDI
    A moze leje z uszczelniacza wału? Moze tez przepuszczac uszczelnienie gornej miski olejowej.
  9. slawinio odpowiedział(a) na suchy1220 temat w 2.5TDI
    Taka wartosc moze swiadczyc(ale nie musi) o tym ze np wypadl popychacz. Ale mozemy gderac. Logi moze cos podpowiedza. Nagrzej auto do 90 st i zloguj grupy: 001,004,004BS,007,013,014,018 moze cos podpowiemy gdzie szukac i czego.
  10. slawinio odpowiedział(a) na suchy1220 temat w 2.5TDI
    Wrzuc bledy, zloguj auto , a pewnie jakos moze pomozemy...? Wrozbita Maciej ma wolne na forum???
  11. Wrzuc bledy z silnika i cos podumamy...
  12. Wtryskiwacza sterujacego a konkretniej jego elektroniki sie nie regeneruje. Prawdopodobnie awarii ulegla cewka w nim. Nic nie zrobisz. Mozesz go zostawic jako zwykly wtryskiwacz. Czy kupowac uzywke??? Ciezko powiedziec czy gra jest warta swieczki. Ja sam to przerabialem i kupilem nowy. (Wczesniej kupilem uzywany i mial byc ok) . A tak zawsze masz gwarancje.
  13. Niekoniecznie... w owym programie jest taka opcja "read pin" ... robisz klik i pin masz ?
  14. Mozna to zrobic samemu posiadajac kabel za 25 zl i program?
  15. Z fusów nic nie wywróżymy...z kuli też nie... przydala by sie diagnostyka pelna... błędy, logi grup..001,004, 004BS, 013, 014. Jak to ogarniesz, to moze uda sie znaleźć jakis trop...
  16. Pompa , wyryski , ecu najlepiej z AKE po 2002 r lub z BAU. Najlepiej wszystko z jednej parafi. Potrzebujesz tylko pin z immo do adaptacji pompy, lub poprostu wylączyc immo i wszystko zagada. A spaliny? Technicznie" cofiesz" sie do euro3. Ale wlepy masz na euro4 .
  17. A gdzie kupiles i za ile? Napisz na pw
  18. I jak to smiga ? Czuc roznice w porownaniu z seryjnym AKE? Jestes zadowolony?
  19. Chłopie, czytaj co napisałem bo drążysz temat bez sensu. Jest program na 204 konie, z ABT. Rozumiem, że te coolery z S4 są większe grubsze niż nasze seryjne? Zalozyles sterownik ecu z chipem z ABT? Czy miales go juz seryjnie?
  20. slawinio odpowiedział(a) na filusf1 temat w 2.5TDI
    Chyba tylko u Ciebie
  21. W ktorej kwestii? ;-)
  22. A moje BDG tylko po zmiane pompy i wtryskow na te od AKE ma 180 km bez zadnych cipow. Moim zdaniem lepiej miec zdrową i zadbaną mocną serie , niz jakies kombinacje z chipami gdzie duzych roznic w przyroscie nie ma.
  23. A przypadkiem nie masz gdzies dziury w ukladzie dolotowym? Stad czarne kleby dymu. Przegladnij dobrze weze od dolotu .
  24. Na to wychodzi ze nie mam bolczyka na pompę. * 2x płaskie blaszki mam * czpień z gwintem na wał też jest Czy blolczyk na pompę można kupić oddzielnie czy ewentualnie samemu zrobić? 20161218_183632.jpg Ok. Już wiem o który bolec chodzi. Pewnie to fi 6 albo podobny. Może wiertło wystarczy Piotr odpisał Samsung A3 Tapatalk Moze byc wiertlo 6
  25. slawinio odpowiedział(a) na Leszek1983 temat w 2.5TDI
    Blad zwiazany z wtryskiem to blad 00542 z pierwszego Twojego postu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.