Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slawinio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slawinio

  1. Jeżeli padł wtrysk sterujący , to skrzynia automatycznie wpada w tryb awaryjny i się dzieją takie cyrki. Wymień sterujący na początek. Ustaw kąt wtrysku ( błąd 0550) i sprawdź co się będzie dziać.
  2. Tylko 2.5 V6. Szukaj zdrowej sztuki BAU lub AKE po 2002 r. Miód malina . Klekoty 1.9 mogą przy nim orać w polu.....
  3. slawinio odpowiedział(a) na Tomasse temat w 2.5TDI
    ...
  4. A najlepiej podnieś dekle zaworowe i posprawdzam stan dźwigienek i hydrosztosow , bo są duże różnice w korekcjach miedzy głowicami. U mnie w BDG kilka wypadko popychaczy. Jeżeli chodzi o wtryski to tylko maszyna w serwisie Boscha . Jak wymienisz koncówki rozpylaczy we wtryskach, to proawopodobnie drgawki ustąpią.Sprawdzenie sztuki to około 50 pln i masz jasność. Działaj.
  5. Masz vcds? Zrób logi , wtedy na pewno ktoś pomoże . Nie mamy szklanej kuli , ktoś ukradł z forum.
  6. slawinio odpowiedział(a) na toma085 temat w 2.5TDI
    Może być vacum lub może n75 nawala.
  7. slawinio odpowiedział(a) na toma085 temat w 2.5TDI
    Zrób logi 001,003,004,007,011,013,014,018 I BS 003,004,011, Silnik rozgrzany powyżej 85 stopni.
  8. slawinio odpowiedział(a) na Orleando temat w 2.5TDI
    Kup Beru i będzie ok.
  9. slawinio odpowiedział(a) na Guciorro temat w 2.5TDI
    Jeżeli klekocze to trzeba zaglądnąć pewnie pod pokrywy zaworowe, pewnie jakieś dźwigienki powypadały.
  10. Ładna furmanka
  11. Ale co? Zapala cieżko? Dłużej kręcisz? Jak tak to pewnie trzeba ustawić kat wtrysku. Najlepiej jakbyś zrobił loga bs 004 i normalnego 004. Wtedy powiemy coś więcej .Napisz co było robione z pompa , tak dla potomnych
  12. Nie A6 klub tylko A6 Forum. Ciekawe czy masz zgodę Piotra na cytowanie ))
  13. slawinio odpowiedział(a) na hardy_pol temat w 2.5TDI
    Cześć,Raczej wtryski z AYM nie będą pasować do BDG. Powód: BDG ma dwusprężynowe wtryskiwacze gdzie wtrysk paliwa odbywa się dwufazowo. AYM ma prostsze jednosprężynowe. Dwusprężynowe wtryski ustawia się na dwa ciśnienia otwarcia: czyli wstępny wtrysk oraz wtrysk główny. Nie wiem ile powinien wynosić dla Twojego silniczka, ale dla BDH(180 KM) posiadający również dwusprężynowy wtryskiwacz ciśnienia otwarcia powinny wynosić: Faza 1 :231 barów dla BDH[/size] Faza 2: 243 ba[/size]rów. dla BDH Jesteś pewien ze w AYM jest wtryskiwacz jednosprezynowy ??? Bo raczej mi się wydaje ze dwu. A wtryski z AYM maja oznaczenie jak w AKE/ BAU z końcówka 201 F. No chyba ze się mylę ? Mniejsze o to . W BDG i BDH są takie same wtryski, z końcówka 201G 202G
  14. Do naszych silników , tylko i wyłącznie norma 505.00 ..... Pzdr
  15. Motul specyfic jest do PD z DPF-em i nie spełnia normy dla twojego silnika..No chyba ze chcesz za niedługo kupować nowe walki i hydraulikę , to możesz wlać nawet "Kujawski" Wlej xcessa!!!!!
  16. Najpierw zalej mixola i zbadaj świece żarowe . Tylko jak będziesz wykręcał , to uważaj żebyś ich nie pourywał .
  17. czy ktos moze pomoc Postaramy się pomoc, jak podłączysz vaga i podasz jakie błędy pokazuje ...
  18. Z logow nic chyba złego nie wynika, choć zrobiłeś je wszystkie razem. Następnym razem zrób każda grupę osobno , bo mogą być przekłamania . Dodatkowo powyłączaj wszystkie odbiorniki prądu( światła, klima, radio). Mam pomysł. Zatankuj auto do pełna, wlej 1l mixolu najtańszego z Orlenu i wypal wszystko. Najlepiej gdzieś na autostradzie , przy wyższych obrotach. Pózniej zrób logi raz jeszcze. ( ewentualnie połowa zbiornika i pół litra oleju). A tak na moje oko, to chyba te świece żarowe nie są do końca sprawne. Tak mi się wydaje. U mnie tez podobnie odpalał jak miałem dwie padnięte. Pzdr
  19. Co to znaczy ze po odpaleniu pracuje bardzo niestabilnie. .? Trzęsie, telepie?
  20. Masz 1atdc czy może -1atdc? Zrób screena z logowania.
  21. Ustaw na 1atdc i tak powinno być. Zrób logi tylko rozgrzej auto do minimum 85 stopni.
  22. slawinio odpowiedział(a) na michrak temat w 2.5TDI
    krótko mówiąc jest to wada tego silnika, bardzo trudna i bardzo czasochłonna do zlokalizowania i naprawy. Wynika ona pośrednio m in. z wprowadzenia przez audi normy emisji spalin euro =4. na innym forum jest kolega który bardzo dokładnie to opisał , zdiagnozował i nawet wyleczył kilka sztuk narywających BDG. Z racji tego iż nie rzyczy on sobie aby go cytowac i przesyłać linki z opisem jego wniosków i przemyslen nie podam nic wiecej. Też mam BDG i też miałem ten problem, drgawki bardzo mnie irytowały. Po konsultacjach z tym ww kolegą , "zrobiłem krok w tył" czyli, wymieniłem pompe, wtryski i computer ecu z silnika AKE /BAU (pompa z koncówką 106L/ Wtryski z koncówką 201F) i tym samym wyeliminowałem ten problem. dodatkowo autko dostalo kilka KM i smiga aż miło. polecam ten zabieg- warto!
  23. Chyba nie zrozumiałeś przekazu. Nie chodzi o walki tylko o hydraulikę (hydrosztosy) , jeżeli nie wymieniałeś u siebie i nikt tego wcześniej nie robił, to już tylko mały krok do katastrofy... Wiem bo przerabiałem u siebie , a silnik mam niby poprawiony BDG... A jednak nie do końca....
  24. W 2.5 tdi każdym , co około 200 000 km powinno się wymienić hydraulikę wraz z rozrządem. Tak zapobiegawczo. Ja mam silnik BDG i tez wymieniałem bo była padaczka . Zmienisz i będziesz latał.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.