Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja byłem ok 19:30
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widziałem go już. Ino kaj ja tam meble wsadze
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Foto w naturalnym środowisku :grin: :grin: :polew: :polew: Sorry ale musiałem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Byłem oglądać passerati w trumnowozie 1.9 TDI. Auto niby fajne ale: *wywala błąd EGR * licznik przekręcony o 50kkm (na liczniku 210) * błąd podgrzewaczy 1 i 4 cylinder * Dzwon w pl z lewej strony jakieś dwa lata temu (aso naprawa 23kzł) - co ciekawe wymieniono jeden amortyzator przedni (WTF?) * do roboty rozrząd (ostatni wpis z rozrządu w aso DE przy przebiegu 190kkm w grudniu po czym auto zjechało do pl w maju z przebiegiem 150kkm) kolejne wpisy z ASO potwierdzają w miarę rzeczywiste przebiegi. * podczas jazdy słychać metaliczne stuki w lewym przednim kole. Na szarpakach i ścieżce diagnostycznej w stacji przeglądów nic nie słychać nic nie widać. *wypalona 1/4 ledów w tylnych światłach - ale to widzę w co drugim passerati Generalnie auto serwisowane w ASO sprowadzone z de przez obecnego właściciela. Mam mieszane uczucia.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie powiem że ktoś ma w pt wolne i obiecywał kiedyś zaprosić na grilla. I wbrew "przydomkowi" nie trzeba jechać do DE
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nawet ciekawie to wygląda. ciekawe kiedy rs??
-
Spoty Katowice i okolice
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:grin:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zdjęcia baniate bo robione kalkulatorem. Kolor to ICA 208. Generalnie jako całość ładnie się komponuje. Będą jeszcze panele szklane ale dopiero jak zapłaci Tu trochę fot z dzisiejszego montażu. Niestety klient nie wyrobił się z remontem, zmywarka nie dotarła a podłoga tak krzywa że chwilowo są listwy podłożone bo brakło regulacji nóżek i trzeba wymienić na dłuższe https://goo.gl/photos/h1VVFhjP7xmDnUwP7
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
2 takich w miesiącu i życie było by piękne. Kuchnia wartości 3 moich b5 https://goo.gl/photos/PLxapkTfV1jHCJLX8 A dziś kuchnia klasyczna (albo jak ja to nazywam muzealna) Pozdro
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek przepraszam że nie odpisałem. Miałem mega ważnego klienta dziś do "wykończenia" i nawet się nie tykałem telefonu. od 4:30 do 21 rzeźbiłem kuchnię ale na szczęści udało się to dziś zamknąć. Mój największy jak do tej pory projekt . Jak wsiadłem do auta to całą drogę z Krakowa wisiałem na telefonie i oddzwaniałem.
-
Spoty Katowice i okolice
Masz fejsa, weź tam znajdź anuluj mandat.pl i tam jest wszystko opisane co trzeba gdzie wysłać, 99,9% skuteczności Dzięki Puceknaciepane z GT-I9195 Ja miałem bardziej widoczne zdjęcie. Tzn było widać auto ale że mam atermiczną szybę to się robi reflex. W sumie 3 odwołania napisałem. Wg schematów z anulujmandat.pl Sprawa z sierpnia 2014 - ostatnie pismo w grudniu. Do dziś cisza. Wiejscy odpuścili (chyba)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Szkoda samochodu. Dobrze że nie za dużo szkód i wszyscy cali
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzwon??
-
Czym jest Audi?
Temat rzeka. Mam rodzinkę na zachodzi i śmigały tam audiczki ale z lat 00. Na wypasie (no może tyle że ośki) ale z wypasu miały wszystko. Od jakiegoś czasu przesiedli się do młodszych BMW. Na moje pytanie dlaczego? Padła tylko odpowiedź że za taką kase jak wypasione CCCO mogą mieć 1,5 innego auta. Osobną kwestią jest to że A4 kupuje przeciętny kowalski w de i floty. Auta typu A6 A8 z racji podatków kupują raczej "grubsi" zawodnicy. A Ci nie szczędzą na wyposażeniu. Ja też stałem przed wyborem gołe b8 czy inny nowy śmigacz. Kupiłem nowy do którego wsiadam i jadę a koszty utrzymania to serwis raz do roku za ok 600zł. Auto na wypasie ale ma też wady jak wygłuszenie. Nie zapominajmy że nie ma aut idealnych. To co w jednym jest super w innym tego nie będzie. Materiały też są inne. Nie ukrywam że mój ix20 ma blutek, DVD kamerę, navi, 4 szyby w prądzie ISOfix, kliem w automacie itp itd..... ale polega na innych elementach jak jakość lakieru czy wygłuszenie. Idealnego połączenia nie ma czyli max wypas w audi za cenę koreańczyka z czech.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W laminacie był jakiś twardy kawałek zatopiony. Pierwsze cięcie poszło super, przy delikatnej poprawce (bo musi być idealnie) ten twardy kawałek się wyrwał razem z kawałkiem laminatu. Na takie rzeczy nie mamy wpływu. Materiały są coraz gorsze a ja już niejedno widziałem w płycie. Kiedyś reklamowałem tarczę od piły bo w płycie był gwóźdź. Piła zaiskrzyła tylko i tarcza poszła dalej jednak już wyrywało laminat na krawędzi więc została do cięcia odpadów. To się tak mówi ale cena narzędzi to też kosmos tu 100 tam 300 i ładne pare kzł się nazbiera. Olać to. Odbiję sobie na następnej robocie Jak secio wczoraj powiedział "gdybym nic nie robił to by się nie wydarzyło"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja jestem 1kzł w plecy na uszczerbionym blacie o 300zł na nowy frez nie wspomnę :facepalm: :hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki za szybkiego spota Pany! Jedyny pozytywny akcent to był dzisiaj. A teraz Fortunka na koniec tego h**** dnia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja postaram się wbić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie żeby reklama czy coś ale Diman prosił :grin: