Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. Pierwsze co zobacz czy prosto stoi bo wymiana pneumatyki to grube koszta Tak wiem zaj**** że zaślepki radia nie pyrskłem
  2. w słońcu odmachane
  3. to 15. osłona silnika :hi:
  4. No i osłona solnika w piz***u poszła się je*** Seba jak tam z tymi dystansami 12mm da radę się coś zgadać pomierzyć??
  5. seba przymierzyłbym twoje 12mm
  6. nie chce toczyć. szukam 12-13mm ale na 19" a nie 17"
  7. Tak mi to stoi tył 64 przód 63cm: Musze koła bardziej wypchnąć na zewnątrz
  8. Różnicy chyba nie muszę tłumaczyć. Stary dystans został właśnie spiłowany po to by wchodził na piastę. Ten nowy jest niecałe 2mm grubszy i chyba trzeba będzie zrobić to samo. Ten rant zostawiłem specjalnie bo zawsze trochę pod felgę wchodzi. Na tech czarnych mi nic nie biło i myślę że na tych będzie podobnie. Mały up. W końcu stoi to jak powinno czyli lekko z "klina" z przodu. Wcześniej tył był niżej. Zobaczymy jak się ułoży to zrobię foto a tu takie spy: 1BE + -60 Przy okazji że w końcu mam kanał to zobaczyłem że cieknie mi olej z filtra oleju Mały ciasny ale własny
  9. Ja się raczej zjawię
  10. majki mogemy się wymienić 1:1 Ale nie za hultka
  11. hehehe sid miał na FB foty już rano
  12. Maniek, witaj w klubie. Ja też zaraz spadam na stolarnię Dobrze że pogoda się zj***ła to nie jest mi szkoda
  13. wczoraj ok 12 w żorach siemian leciał na kato na wysokości Auchan? nie widziałem tablic
  14. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/236676-b5-ake-avant-w-q-nogaro-blue/?p=4275537
  15. hehe dokładka z pdc. rarytasik. ale końcówki chyba za bardzo wystają
  16. Jeszcze trochę a założymy klub tych co się oparli mironowi i nie podpisali umowy kredytowe
  17. ja mam poszukam w piwnicy i dam Ci info. Co do różnic Bosch ma halogen Valeo nie
  18. w pt was nawiedzę wieczorem. Niestety 13 wesele bracika No chyba że impreza będzie beznadziejna (bo większość gości z miasta na "S") to i w sobotę się zamelduje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.