Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. Gdyby tak wpadły "lewe" pieniążki Eibach -
  2. Zawsze tak mówię dzień góra dwa po przepiciu
  3. Ale temp to miałeś zajebistą Swoją drogą ciekawa opcja z tym wskaźnikiem z paska
  4. No i dzisiejszy szybko mod wpadło część pakietu światło. Nogi przód Zostało coś pomyśleć o tyle + tylne słupki i drzwi. W międzyczasie przyleciała ori półeczka na tył. Zmienię obicie na czarne i będzie montaż Foto jakieś klepnę w wolnej chwili ---------- Post dopisany 16-12-2013 at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany 20-10-2013 at 21:46 ---------- Trochę nowych gratów: Wszystko już wyprane czeka na montaż. Żeby nie było że nic się nie dzieje. Może w tygodniu wrzucę więcej fotek z montażu. Jeszcze trochę i będzie to "najlepiej wyposażony przedlift" :grin: ---------- Post dopisany at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany at 12:20 ---------- aaa i jeszcze wpadł altek po regeneracji i nowy przewód od wspomagania bo stary "ślimak" zardzewiał i płyn powiedział papa:facepalm:
  5. Nie bez kozery mowia ze q jedzie jak zaden inny ale hamuje jak kazdy
  6. Inny nr burdelówy 3U0947105 LAMPKA OŚWIETLENIE KABINY SUPERB 3U0947105 VW AUDI (3785936626) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  7. Musieliśmy się jakoś rozminąć też byłem na carr ---------- Post dopisany at 10:14 ---------- Poprzedni post napisany at 09:58 ---------- Pucek to o tym serwisie wspominałeś?? - Historia pewnej RS6 i SSerwis Sopa • .: AUDI KLUB POLSKA :. •
  8. Tomaszu ja jechalem jakos 10 po ale auto moje stalo blizej wjazdu bo parking byl full
  9. Ale zeby nikt:facepalm: ide na sklepy
  10. 3. Cupholder 8D0862533E Da się to dostać bo w końcu wiem czym zatkać dziurę po kasetach
  11. SKODA SUPERB 1 I 01-08R/passat b5 W8 bez szybra: 3B7947105 (F2EN) z szybrem: 3B7947106 (F2EN) Były różne kolory Opis kostki/przejściówki: Adapter fr W8-Leuchte ---------- Post dopisany at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany at 12:50 ---------- Oliwa R8 420103485B ---------- Post dopisany at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ---------- cieczy R8 420121321 ale nie wiem czy pasuje do b5
  12. Będzie ktoś coś dziś gdzieś kiedyś??
  13. Test opon całorocznych w rozmiarze 175/65 R14: czy są gotowe na wszystko? ---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ---------- Na każdą okazję? Test opon całorocznych w rozmiarze 195/65 R 15
  14. Wiem wiem Jeszcze nie są wypolerowane dlatego taki słaby. Po polerce jest żywiej. Ludzie to mają najebane w głowach. Jeszcze takiego koloru nie było w historii jak dziś
  15. Po robocie :hi: Pucek mówiłem Ci że ten Rall4003 to się nadaje tylko na wlepe Ale ty się uparłeś na domkach no i proszę teraz będziesz miał taką kuchnię (jeszcze przed polerką) A mówiłem o kolorach to pogadamy na trzeźwo :polew::polew:
  16. Kolego do fordów to elm327
  17. no od dawna była o tym mowa więc zbytnio zaskoczony nie jestem. Ale może to będzie ten kop w końcu do działania a nie grzania ciepłej posadki
  18. No i stało się to o czym ostatnio wszyscy w kuluarach gadali. Dziś całe biuro dostało wypowiedzenia z dniem 31.12.2013
  19. Dzięki za namiar ale już dawno wiem o tym gwincie Szukam coś bardziej firmowego:wink: no domyślam się. Po prostu dzisiaj zajarzyłem dopiero
  20. Bracik teraz zanabył całoroczne za ok 800zł 4szt 14" do Golfa III. Niestety nazwy nie pamiętam Ujmę to tak lepsza nowa opona niż jakaś stara. Porównanie było do starych letnich i starych zimowych aczkolwiek i ta i ta miały ok 4-5mm. Wady to jest głośniej. Co do zimówek to nawet nie porównuje bo stare nie trzymały w ogóle. Teraz na pierwszym śniegu bez problemu całosezonowe się trzymały i przy ruszaniu łapały lepszą trakcje niż moje zimówki w b5 przy 6mm ale to też może z racji mas i mocy. Co do okresu kiedy było w miarę ciepło to różnice odczuwalna znaczna na mokrym. Wcześniej golfiak bez problemu zarzucał d*pą bez ręcznego. Na wielosezonowej bardzo ciężko. Prędzej przód płużył. Generalnie idea była taka że auto posłuży jeszcze max 2lata to też nie było sensu kupować 2 kompletów opon. auto wykorzystywane głownie w mieście i trochę szybkiego ruchu. Jak będzie czas i trochę się warunki pogorszą (dla czterołapów polepszą) to bardziej po testujemy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.