Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko seba. Maniek a nie masz rowerow do kompletu bo mi ukradli
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: ---------- Post dopisany at 09:37 ---------- Poprzedni post napisany at 09:35 ---------- Miron Warszawa - Katowice - kontakt - odzyskiwanie danych - Kroll Ontrack
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko ---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ---------- W kato jest firma co odzyskuje dane z uszkodzonych dyskow i usb. Zadzwon zapytac nie zawadzi. Kumpeli magisterke odzyskali z lapa. Nie wiem jak kosztowo to wyglada
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jasne.mno problemo. To seba wrzuc ten dystans jak co. Maniek a co bedziesz mierzyl bo chyba nie moje/twoje zimowki?? ---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ---------- Miron wrzuc do auta te drutki:doh:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Postaram się, zadzwoń do mnie popołedniu i Ci powiem Seba odpuszczamy temat przy et 42 i feldze 7,5j 15mm to max co wejdzie i to juz bedzie przycierac o rant
-
[B5 AJM] WHITE BITCH AWX 163 HP 360 NM GWINT 18
prawie jak mój obecny
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
Przemyślę przy swap`ie. Prędzej chyba zaminię ADR na coś większego z q
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
Ale to już ktoś na forum oferował przecież Tak ale do B6 a koledze chodziło chyba o B5 dokładnie w bepińć ;D teoretycznie nie możliwe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Seba będziesz jutro? Może wrzucę felge do bagaja i ten dystans przywalimy?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko Roboty się chyć a nie allegrosz przeglądasz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tez już kiedyś patrzyłem na te ledy ale wykartkuj taka sumę na coś nie sprawdzonego Tak btw :hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bedzie w nivh kociak Wolal bym butki kupic ale do niuni w tej cenie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
horny, ściepa na te szczewiki zrobimy i zajadymy se eSą pod kino, co Ty na to? :naughty: Ino nie takie BUTY GIUSEPPE ZANOTTI LEOPARD ZIMA 2014 R. 45 (3706431830) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ---------- Musial bym bepinc sprzedac i jeszcze by brakło ---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ---------- Musial bym bepinc sprzedac i jeszcze by brakło
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron ciagle szuka nowych wyzwań
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:
-
[B5 AJM] WHITE BITCH AWX 163 HP 360 NM GWINT 18
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pijesz w sobotę w leśnej polanie, tyle, masz być w Knurowie o 18 na orlenie Byda Pany Jak miron mnie dopisze do listy ---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ---------- Pijesz w sobotę w leśnej polanie, tyle, masz być w Knurowie o 18 na orlenie ...i nie ma, że NIE! ---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ---------- Ktoś chętny na "Wyścig", ja bym się w jakiś dzień wybrał, słyszałem że warto... Wyścig (2013) - Filmweb Możemy się zgadać, ja się piszę jak coś- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kutwa przez ten tel polowa postow mi znika- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
O czym nie wiem?- A4 Diesel
sorry nie doczytałem- wysoka temperatura
Ja też brałem ori za 150:doh:- TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
Dev śledzę posty od początku i czekam aż lada dzień wymyślisz sposób wpakowania q do ośki. Nie przestajesz mnie zaskakiwać- A4 Diesel
Kolego a co było robione przy przednich lampach? Sam to ogarniałeś ori czy gotowce jakieś??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Amdo mnie napłynęły dobre wiesci. Przekladnia dobra. Rozciekl sie tylko przewód. Od razu wymieniam oba. Ze zlych to padlo lozysko alternatora- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE