Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. JAsne piszcie mu takie rzeczy to się pożegnałem z już
  2. Pw miało być. Ach ten tel ---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ---------- Hehe nie zabij mnie
  3. Wzór i jeszcze ta felga :whistling:
  4. Pucek będzie gonił B5?? Bo bym może to i przygarnął Graty roszad z autami A ściema była że pucek się buduje że to że tamto ŚCIEMNIACZE !!
  5. Chłopie nie możesz mieć tak niskiego stanu paliwa bo pompa jest chłodzona paliwem (pompa w baku). Jeśli nie jest cała zanurzona to nie będzie działać a prędzej czy później się spali po prostu. :facepalm: A rezerwa w b5 jest niezależna od poziomu paliwa tylko od wielkości spalania. Nie wiem jak ci to pokazuje gdy jeździsz na gazie ale jeśli nie łapie spalania gazu to rezerwa zapali Ci się w momencie gdy zostanie ci paliwa na ok 60-80 km ale wg ostatniego średniego spalania. Ja raz zrobiłem test i jechałem bardzo mega oszczędnie. Wskazówka spadła poniżej 3 kreski na wskaźniku a fis pokazywał że przejadę ponad 100km i rezerwa się nie świeciła jeszcze. Dodatkowo niski stan paliwa spowoduje że zaciągnie Ci syf z baku. Zapewne od nowości nikt nie płukał baku a najnowsze to nasze auta nie są.
  6. Pany ta miejscówa co wspominałem jest tutaj: Rutki | poławiacze radosnych chwil Pogadam z właścicielem co i jak i jak ewentualnie rozlicza szkody Tak BTW :hi: Ide się uczyć lakierować :decayed: Może coś ze mnie będzie
  7. czyli nie ma to jak specjaliści siedli do woza
  8. Dzięki za spota i pifko Egon i co wyrezaliście to 300 kufcy??
  9. No to knurow dzis zdymisjonowal. Mirona tez nie bedzie Sent from my 7 Mozart T8698 using Tapatalk
  10. Może przytkany przewód paliwowy gdzieś?
  11. :hi: Przykula się ktoś dziś na forum??
  12. horny devil odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Może ciulaty termostat
  13. Polecam przeglądnąć może coś rozjaśni: http://a4-klub.pl/uklad-hamulcowy-96/asr-aucie-ktorym-bylo-256088/
  14. Maniek będzie nowy mod wnet: HAK+MODUŁ+WIĄZKA AUDI A4 B6 B7+KOMBI+QUATTRO+AVANT (3570401787) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Będzie kebab objazdowy. Jak dobrze zaczniesz w poniedziałek to do pt na gl zakończysz
  15. Dla mnie mało miejsca w środku ale mam 2m
  16. Kolego ja mam hak (chociaż już zdemontowałem kule) i nie ori czujniki w ori dokładce. Pomijając fakt że same czujniki są średnie (bo chyba najtańsze) to wszystko mi śmiga. Fakt jest nisko zwłaszcza że mam -30 ale i gdy załadujesz max bagażnik to piszczy o najniższy krawężnik ale do codziennego użytku jest ok. Z czujnikami też trzeba się na początku przeprosić bo i one mają swoje humory. Zrobiłem tak że przed zamontowaniem dokładki podjechałem do sklepu i dopasowałem czujniki reszta p&p
  17. gdzie oni to mają ??? Maciejów ul. Knurowska wjazd na przeciwko mitasubischi
  18. coś tam chłopaki klecą https://www.facebook.com/media/set/?set=a.601149586569960.1073741835.348076501877271&type=3
  19. :hi: no to kierunek brenna. Zakonczenie sezonu letniego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.