Treść opublikowana przez worm87
-
jak przerobic schowek na klimatyzowany Prosze o POMOC
Kolego schowek klimatyzowany to podpięta instalacja do chłodzenia schowka (czyli rurka + regulator nawiewu) Schowek z lodówką to ta sama instalacja do chłodzenia z tym, że zamiast przestrzeni schowka jest coś na wzór lodówki (izolacja + plastikowe wnętrze)
-
Niemieckie proszki do prania - Co polecacie ?
Ktoś tu na forum handlował prochami od niemców. W stopce miał link do tematu. Ale nicku nie pamiętam
-
Montaż lusterka wewnetrznego fotochrom do zwykłego uchwytu
Dzięki pany Zabieg się udał. Cały myk polegał na tym, że trzeba było użyć sporo siły przy wyciąganiu kulki z lusterka. Na szczęście są tam takie zatrzaski że raczej nie ma bata żeby coś urwać. ---------- Post dopisany 27-06-2013 at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany 20-06-2013 at 13:37 ---------- Nie macie przypadkiem na zbyciu uszkodzonego lusterka do b7? Potrzebuję dokładnie jednej części. Tutaj idzie taki plastki okrągły, zapobiega wystawaniu przewodu lusterka.
-
Montaż lusterka wewnetrznego fotochrom do zwykłego uchwytu
Pany rezacze mam pytanie. Mam dwa lusterka oba pod duży uchwyt czujnik deszczu. Jedno z nich zostało przerobione na mały uchwyt - i generalnie hulało. Chciałbym zamienić całe uchwyty w tych lusterkach - a dokładnie tylko metalowe części (nie tylko blaszki). Jest to możliwe? Jeśli tak to jak to rozebrać, żeby czegoś nie połamać? Lusterko b7 Lusterko b7 dostosowane pod mały uchwyt
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Wymieniam kierę multi czteroramienną z b7 na kierę multi trzyramienną b8. Dobrze rozumien, że nie potrzebuję nawet kodowania tylko założyć i hula?
-
Niewidzialna wycieraczka - czy to naprawdę działa?
Muszę przyznać, że ciężko znaleźć ten Autover Aquacontrol. Masz jakiś sklep, w którym zaopatrujesz się w te specyfiki? Podrzucisz jakiś konkretny produkt do czyszczenia wstępnego, bo szmatka niestety jednorazowa będzie.
-
Niewidzialna wycieraczka - czy to naprawdę działa?
Tutaj chyba głównie chodzi o zabezpieczenie elementów powłoką, mi głównie zależy na zlikwidowaniu smug i wszelkich brudów. Zakładam, że raczej nikt tego macał nie będzie. Bo jak widzę to od razu daję po łapach Testowałeś to na wnętrzu szyb samochodowych?
-
Niewidzialna wycieraczka - czy to naprawdę działa?
Jakiego dokładnie produktu użyć do czyszczenia wstępnego? I jeszcze jedno, co możecie polecić do szyb od wewnątrz, bo ostatnio mam z tym problem. Zwykły płyn do szyb raczej nie daje rady
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Powiedzmy, że po części przyznam Ci rację bo pierwsze to były s-line z b6 a drugie niestety szmaciaki a mi mocno zależy na skórce a dokładniej na skóra + alkantara
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Faktycznie jest taka wersja, ale muszą być rzadko spotykane bo rozglądam się w tym temacie już dobre pół roku i wcześniej się na takie nie natknąłem. Thx.
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
Czy przy dostosowaniu lusterka z B7 do B6 ingeruje się jakoś w lusterko? Chciałbym generalnie wiedzieć czy po takiej przeróbce można spokojnie takie lustro wrzucić z powrotem do B7? ---------- Post dopisany 27-05-2013 at 09:59 ---------- Poprzedni post napisany 14-05-2013 at 12:01 ---------- Na poprzednie pytanie odpowiadam sobie już sam. Można. Mam kolejne. Czy po dołożeniu fotochromów zewnętrznych (wewnętrzny jest i działa) trzeba kodować MCE?
-
[B6 BDH] Szary Myszor Andy'ego - resurrection
Widzę, że rezałeś sam lustra zew fotochromowe. Ja kupiłem całe z fotochromem już, ale nie hulają. Podejrzewam, że muszę podciągnąć przewody od lusterka wewnętrznego na oba zewnętrzne. Od lusterka wewnętrznego wiadomo bo było rozpisane pin 4 = aktywacja fotochromu dla lusterek zewnętrznych (w drodze do lusterek kabel przechodzi przez pomarańczowy 17-pinowy konektor – pin 7 – w lewym dolnym słupku A) [fioletowo/biały] pin 5 = aktywacja fotochromu dla lusterek zewnętrznych (w drodze do lusterek kabel przechodzi przez pomarańczowy 17-pinowy konektor – pin 8 – w lewym dolnym słupku A) [fioletowy] A dokąd ciągnąć do od strony lusterek zewnętrznych? No i którędy? Tak jak w B8 tutaj http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/montaz-dzialanie-wewnetrznego-lusterka-fotochrom-230480/ demontując osłonę przeciwsłoneczną i słupek? To byłby fajny link, tylko fotek nie ma niestety Automatisch abblendbare Aussenspiegel nachrüsten - A4-Freunde.COMmunity
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
?? ---------- Post dopisany 14-05-2013 at 15:41 ---------- Poprzedni post napisany 12-05-2013 at 02:39 ---------- Jaki powinien być dokładnie rezystor? Taka dioda będzie ok? [ELStore] Dioda LED 5mm czerwona mat - 10 sztuk (3213208008) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Gdzie można kupić to za taką kasę? Jedyne co znalazłem to na ebay-u GB za ok 65 funtów. Czy po podłączeniu luster z pamięcią na sterowniku pamięci jest dostępna opcja składania luster przy domykaniu szyb, czy to trzeba samemu rezac? Składane lusterka to inny temat, muszą być lusterka z tą funkcją, pokrętło z funkcją składanych lusterek i odpowiednie silniczki w drzwiach. Ja to wiem. Ale jak masz lustra z pamięcią to i na pewno są składane i to już jest zrobione (skończyłem w weekend). Pytanie tylko czy po dodaniu modułu pamięci jest taka opcja dostępna, że na domykaniu szyb jest też składanie lusterek ?
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Gdzie można kupić to za taką kasę? Jedyne co znalazłem to na ebay-u GB za ok 65 funtów. Czy po podłączeniu luster z pamięcią na sterowniku pamięci jest dostępna opcja składania luster przy domykaniu szyb, czy to trzeba samemu rezac?
-
Domykanie szyb
Potwierdzam sposób Grześka, właśnie u mnie zrobił porządek z aktywowaniem domykania szyb.
-
Zamiana hamulców przód na tył
Witam Jestem jeszcze zielony jeśli chodzi o hamulce, ale poczytałem trochę i chciałbym zrobić następującą rzecz. Otóż mam do wymiany tarcze z tyłu. Jako, że przód jest ok, a myślałem o wymianie przodu na 320/312 (na razie mam wszystkie 288). Mogę przełożyć tarcze z przodu na tył (rzecz jasna z nowymi klockami) ? Nie jestem w 100% pewny czy są takie same rozmiary tył/przód. Jeśli są inne mogę przełożyć przód na tył z całym dobytkiem (jarzma, zaciski) ?
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Mam pytanie co do stołków. Czy występują fotele s-line B7 w pełnej elektryce, bo do tej pory się z takimi nie spotkałem? Jak były w pełnej elektryce to tylko płaskie stołki.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Możecie polecić jakąś myjnię w Wawie, taką która w miarę solidnie zrobi porządek z furą?
-
[B7 BLB] 2,0 TDI AVANT
Będę robił swap hamulców przód na 320. Jaki kolor zacisków polecasz?
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Spory ten wątek się zrobił Będę robił wiązkę do sterowania lędźwiami w fotelu (czerwona kostka w podłodze). Co muszę dołożyć do wiązki, żeby od razu machnąć obsługę lampek tylnych oświetlenia przestrzeni nóg? Lampki mam w fotelach zamontowane.
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
R Dobry opis zrobienia wiązki. Zastanawiam mnie tylko jedna rzecz. Do czego potrzebny jest bezpiecznik na plusie lędźwi. Pytam bo oglądałem wiązkę z kufatec i tam nie ma bezpiecznika, ale z drugiej strony jest też pin żeński do plusa. To jest wpinane bezpośrednio w skrzynkę bezpieczników ?
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Masz na myśli minus lędźwi ? Minus lędźwi i oświetlenia to 1,5mm Plus lędźwi i oświetlenia to 0,5mm Dobrze wnioskuję? Chciałem dostać takie przewody jak w ori ale mam problem ze znalezieniem czerwonego przewodu z białym paskiem (do plusa lędźwi). Gdzie mogę to dorwać?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Mi niestety jeszcze dojdzie koszt wymiany zderzaka i spryski z tego co się orientowałem to kolo 700 powinienem sie zmieścić w zwykłym chyba, że się porwe na zdrzak s-line Ale z tego co mnie słuchy doszły to warto zainwestować w bixy
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Rozumiem, ale zaczynałeś od zwykłych lamp bez xenonu. Żeby przerobić to na bixy skrętne to opróczy oczywiście masy roboty pewnie trzeba kolo 3k wyłożyć, co ? I do cholery skupić się nie mogę na tym co piszę przez ten Twój avatar