Treść opublikowana przez kudalty66
-
Przedmuchanie turbiny
jak dla mnie to przedmuchanie ma inne znaczenie, trzeba czasem dynamicznie pojeździć, z 2go i 3go biegu raz na jakiś czas mocniej pocisnąć,. nie na siłę max obroty, wiadomo że poprostu po trasie auto lepiej smiga, przy DPF tym bardziej wskazane dłuższe dystanse robić,.
-
SPOTY RADOMSKIE
siema, miłego dnia,. co potrzeba z tymi felgami, ??? tel masz w podpisie,. MCM Twoje na swięta będą READY,. Pozdro
-
Wybór polerki
na polerke pneumatyczną szkoda katować sprężarkę, zreszta zużycie prądu i obsługa przemawiaja za elektryczną,. kup elektryczną z regulacją obrotów i łagodnym startem, aczkolwiek dla wprawnej osoby to kazda z tych powyżej da radę, a kwestia że jest ciężka itd to dla mnie słaby argument, weź pod uwage też moc urządzenia, zdarza się że jak dociśniesz będzie zwalniac, potem podniesiesz bardzo przyśpieszy i możesz przypalac lakier,. ważne zawsze mieć wilgotną gąbkę jak mam makitę za ok 1500 PLN, regulacja obrotów dynamiczna nawet jak dociśniesz nie zwalnia,. i do tego wcale lekka nie jest, mam ja juz 4 lata mnóstwo aut nia zrobione,.pozdr
-
Malowanie całego samochodu
ja mam makitę, kosztuje ok 1.5 KPLN,. ma porzadna regulacje obrotów, przy obciązeniu lub nie zawsze takie same,. ---------- Post dopisany at 08:37 ---------- Poprzedni post napisany at 08:35 ---------- czarny matt, przy warukach ''garażowych'' cięzko ci bedzie dobrze zrobić, bo jak go zapolerujesz jak pyłki zostaną, przemyśl to jeszcze,.
-
Malowanie całego samochodu
ciekawy temat sie wytworzył,. pistolet niskocisnieniowy ma większy pobór powietrza niż ten zwykły, conajmniej 350 L/min, musisz mieć sprężarke, która jest dwukrotnie mocniejsza żeby się nie przegrzewała bo woda się będzie bardziej skraplać, zbiornik conajmniej 200 litrów, reduktor i filtry,. ---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ---------- zależy jak to zrobi , jakimi materiałami i co najważniejsze jakiej gradacji papierami,.
-
niedoładowanie w 1.9 1Z passat B4
grupa 010, barometryczne jest ok, doładowane max 1150. szczelnośc tez sprawdzona całego dolotu i intercoolera,. nawet sztange z gruszki zdejmowałem, żeby sprawdzić czy domyka, zamyka, jest na maxa zamknieta jeszcze z nadmiarem sztangi,. a doładowania niema, odgłosu turbo też nie, nawet odłączajac czerwony przewód od spręzarki tam bardzo słabo dmucha,. ja obstawiam padneta sprężarkę???
-
niedoładowanie w 1.9 1Z passat B4
witam jak w temacie, sprawdziłem wszystko, szczelności podcisnień itd, czy mozliwe jest że klapka wastegate się nie domyka, aczkolwiek zciagałem dźwignię z gruszki i gruszka jest tak wyregulowana że ma kilka mm zapasu żeby klapke dobrze domknąć??? nawet po odłączeniu wężyka czerwonego idacego do N75 turbina daje max 1150 na vagu, a powinna ok1800,. czy poprostu spręzarka w turbo padła??? turbiny w ogóle nie słychać, żadnego nawet najmniejszego odgłosu,. dzieki za pomysły co i ajk jeszcze sprawdzić,.pozdr
-
znaki rozrzadu
vagiem to sprawdzisz
-
Audi A4 B7 pompowtryskiwacze -logi, ujemne BIP-y
od razu awaryjność, miałeś kiedyś taki silnik, ??? nowsze Vki są o niebo lepsze i trwalsze od pierwszych 2.0 tdi,. zresztą ja mam AKNa już 6 lat,i ponad 100tyskm za sobą. wałki zmieniałem, ale czy 1.9 przez 6 lat będzie jeździł bez najmniejszego problemu, np pompa, szklanki, wtrysk sterujący, turbina, dwumas ????
-
Audi A4 B7 pompowtryskiwacze -logi, ujemne BIP-y
v6 w dieslu jest duzo bardziej ciche, i do tego kultura pracy o niebo lepsza
-
wymiana silnika afb jaki mógłby jesze pasować
najlepiej na taki sam lub AKN, tylko sprawny, ze spradzonego źródła,. można anglika kupic lub rozbtą europejską wersję z 1.9 na pompie i cały przełożyć,.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
hehe, ja własnie mam FDB 1717, i wiem dlaczego,., co do tego zestawu powyżej dziś kupiłem u siebie w mieście dla kumpla w inter teamie, po zniżkach za 302 zeta, klocki i tarcze, także od magicznego spokojnie można brać, pozdr
-
Audi A4 B7 pompowtryskiwacze -logi, ujemne BIP-y
tu coś jest: Sprawdzenie stanu pompowtryskiwaczy w silniku TDI | Turbodiesel - 1.9 TDI ---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:51 ---------- i tu, ale bez rozwiązania: Misfiring issue -PD Unit Injector: Regulation Range Exceeded - TDIClub Forums tez szukam info na temat zależności pomiarów w grupie 23 pomiędzy minusem i plusem własciwą regulacją,. niestety bez rezultatu,.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Dev, co się stało z tarczami ferodo że przestałeś je polecać, tylko teraz Otto, ?? jednak ferodo ma naprawdę dobrą cenę za tarcze, u mnie 312tki śmigaja już długo,.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomku ale ten którym przyjechałeś, czy ten którym chciałbyś odjechać,?? zależy od punktu patrzenia z której strony szyby jesteś , hehe
-
SPOTY RADOMSKIE
ja mam i też rzadko włączam, chyba że w trasę dalszą lecę, wolę muzy posłuchać, zresztą na CB ostatnio sami poloniści się kłócą co i jak sie wymawia , hehe a i ostatnio antenę mi z dachu zsuneło,. na szczęście bez szkód się obyło.
-
Zapchana odma czy coś więcej ???
kąt wtrysku, grupa 004 BS 2 stopnie za GMP na late,. temperatura więcej niż 80 stopni,. pozdr
-
SPOTY RADOMSKIE
pod koniec tygodnia Ci mogę wymienić,. swoja drogą mały masz przebieg a wahacz i łączniki robisz???
-
AFB czy AKN ktory lepszy??
AKN i AFB maja stara odmę, dopiero AKE ma nową, oczywiście podczas wymiany można zamiast starej nową plastikową założyć,. tak jak Przemek mówi wtryski są inne, w AKNie są wydajniejsze
-
SPOTY RADOMSKIE
tylko nie zakładaj czegoś taniego, bo szkoda roboty
-
2.5tdi AFB - Problem! Napinacz??
zdejmnij pasek od klimy i odpal i słuchaj
-
Zapchana odma czy coś więcej ???
żeby odkręcić miskę cały stabilizator do wyjęcia,. jak to zasysa, może takie wrażenie że nie wypycha, połóż korek odkręcony na pracującym silniku, nie skacze???nie wypycha jak tak to gitara,. ---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 19:58 ---------- teraz doczytałem, super tekst
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomku, to kup BMW od mcma, i rozsadnie i pod nogą troche będzie,. ewentualnie benzynę i sekwencję na upartego, jakbyś e46 w 3.0 benzynie upolował, lub 5tke e39 też w 3.0.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomku a co z pojemnością dla prawdziwego faceta??:wink:
-
SPOTY RADOMSKIE
jako że mamy zimę to bez alpejskich kombinacji nie da rady:decayed: a tak jaśniej - z tego radia tubę łaczysz przez wzmaka , trzeba by spojrzeć w schemat i podłaczyć,ale chyba bym odpuścił, ze względu na to iż jak sam zauważyłes ten sub jest z avanta i tylko w odpowiednim miejscu spełni swoją rolę a Ty masz sedana z tego co widze, lepiej chyba zrobić/kupić sobie skrzynię z konkretnym subem. Jaki masz wzmacniacz,bo mam fajny głośnik pod zabudowę jakby co:naughty: wzmaccniacz jest w tej tubie w srodku, ale tubo nokii roboty nie robi, jak już to coś od Bose i wtedy schemat i podłączyc się da,.kumpel tak zrobił w a6, pod radio Alpine, do tego pod sub out więc jest regulacja najprosciej małą płaską tubę i odzielny wzmacniacz ---------- Post dopisany at 08:42 ---------- Poprzedni post napisany at 08:40 ---------- zanim Vinu nie sprawdzisz to szkoda drogi,.