Treść opublikowana przez kudalty66
-
SPOTY RADOMSKIE
czesc mcm, sorki że znow mnie nie było ale po stracie dwoch dni z naprawą mojej łachudry miałem sporo zaległości w robocie,. niewiem czy Brynia ci mówiła jaka była usterka???
-
[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja
Wuju, jak udało ci sie ten chrom zerwać w końcu??? P.S. przydałyby sie jakies s4 hamulce bo te co masz troche marnie sie prezentuja???? pozdro
- SPOTY RADOMSKIE
-
[B5 AKN] Brak mocy, dziwne zachowania auta
witam po dwoch dniach walki z autem usterka zlokalizowana i naprawiona,. wymieniłem wszystko co sie dało, N75, zaworek od EGRa, wyczysciłem moja turbine, tez nic cały czas to samo brak cisnienia, pozyczyłem drugą turbinę od kolegi co chciał ja sprzedac, złożyłem wszystko i też nic a nawet gorzej bo juz nawet 50 km na godz nie dało sie jechać, i jescze na dodatek auto zaczeło sie grzać, myśle sobie to juz koniec uszczelka pod głowicą padła :wallbash: a tu wpadłem na pomysł żeby poluzowac sruby od tłumika zaraz za flanszą od turbo i odchylic go i spróbowac, odpaliłem silnik, chmura czarnego dymu i piekny świst turbinki!!!!!! :kox: zapchany był katalizator, wyjąłem cała rurę i wytłukłem go ze środka, był tak zapchany że spreżarka nie chciała przez niego dmuchnac,. teraz mam pusta puchę, troche bardziej świszcze na zewnatrz ale w srodku tego nie słychać,. a auto, stało sie strasznie żywe od samego dołu,., ciekawe ile teraz by pokazało na hamowni, bo czuję ze jeszcze tak mocne to nigdy nie było, nawet zaraz po wizycie u Witka na mineralnej,. także szukałem igły w stogu siana, a trzebabyło zabrac sie od ''kataru'' w tłumiku,. pozdro
-
SPOTY RADOMSKIE
uciekam dobranoc wszystkim,. jutro znów walka z nieznajomymi objawami w moim aucie,. pozdro for all
-
SPOTY RADOMSKIE
TAk[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 22:53_________________________________________________o kurcze to daleko, no i jak tam jest???
-
SPOTY RADOMSKIE
tez o tym myslałem, ten koles co mi dawał te zaworki ma od jakiegoś angola częsci i z tego co wspominał turbo mu jeszcze zostało[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 22:49_________________________________________________ to trzeba było kogoś z nas zabrać ze sobą :gwizdanie: :gwizdanie: no tak, na drugi raz trzeba się nad tym zastanowić jeszcze ,,sąsiedzi" za ścianą szaleją.....qzwa nie wytrzymam sorki ale nie jestem na bieżąco, Brynia gdzie ty teraz jesteś, i do tego sama????
-
SPOTY RADOMSKIE
z tymi obrotami to ja tak miałem jak mi się "przewody" podciśnienia naderwały ;> Czy coś takiego takie wężyki z materiałem jakimś na zewnątrz :mysli: wszystko sprawdzone, szczelne sa, jak zdejme ze sztangi to sie cofa jak założe to moment sztanga idzie tam gdzie powinna, jednoczesnie jak jest zciągniety wężyk ze sztangi to turbo wtedy ma max cisnienie, a nawet wtedy jak dodam gazu to na cisnieniu w laptopie nic sie nie zmienia,.[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 22:45_________________________________________________ podkładałem drugie od innego auta, takie same objawy
-
SPOTY RADOMSKIE
a tu d*pa, wcale sie nie poprawiło, wrecz sie pogorszyło, teraz nawet 50 na godz nie dam rady jechać,.[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 22:36_________________________________________________niema, jak jechałem tak na próbe po czyszczeniu, gaz do dechy, max 2.5 tys obr wiecej nie idzie, a błedy żadne sie nie zapisują,.
-
SPOTY RADOMSKIE
szkoda że nie mielismy kiedy zlogowac auta, tearz bym wiedział dokładnie jak to sie robi,. cisnienie w dolocie sprawdzałem i Vagiem i łopatologicznie, po dodaniu gazu węże powinny byc napiete, a wrecz są zassane do srodka, tak jakby silnik zasysał wicej niż turbina podaje,.[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 22:33_________________________________________________ 575 kiedys sie pojawił jak geometria cie cieła, dziś wyczyściłem całą cześc gorącą, łopatki chodza az miło,. myślałem że to było przyczyną,.
-
[B5 AKN] Brak mocy, dziwne zachowania auta
są dwie grupy co pokazuja wartosć cisnienia,. w jednej pokazuje cisn.atm i chwilowe w dolocie a w drugiej cisnienie wymagane w danej chwili i chwilowe w dolocie,. W obu przypadkach po dodaniu gazu cisnienie w dolocie spada do wartosći nawet nizszej niz atmosferyczne w danej chwili,. wydaje mi sie że turbina nic nie ładuje a silnik zasysajac powoduje spadek cisnienia,.
-
SPOTY RADOMSKIE
nic nie szumi, jutro jeszcze zajrzę od spodu
-
SPOTY RADOMSKIE
błędów niema, kat jeszcze jest, przejechałem 80kkm,. MCM, napisałem wątek w technicznym,. pozdro
-
SPOTY RADOMSKIE
dwa lata temu, własnie sie gwarancja skonczyła
-
SPOTY RADOMSKIE
cóż, ale zawsze, np Ja jestem , audica mi padła i szukam przyczyny, siedziałem z łachudrą cały dzien, a i tak nie jedzie, ciężko 50km/h osiągnąc, chyba turbo sie wysrało , znowu zresztą!!!
-
[B5 AKN] Brak mocy, dziwne zachowania auta
witam wszystkich jako że o braku mocy jest sporo wątków i wiekszość przejrzałem nadal nie rozwiazałem problemu,. od jakiegoś czasu autko mi słabło, byłu problemy z zacinajaca sie sztangą, szcześliwie udało mi sie to usrojstwo rozruszać i przez moment było dobrze,. od kilku dni auto w ogóle nie jedzie, dodam że wczoraj byłem w wawie i udało mi sie wrócic ale rozpedzenie sie do 110 nie było łatwe, dzis musiałem jechac rano i autko jeszcze słabiej jechało,. wykombinowałem że to geometria w turbawce sie całkeim zacieła wiec dzis rozebrałem turbo i wszystko wyczyściłem na błysk poskładałem i miało byc dobrze a tu zonk,. autko nadal nie jedzie,,. nawet na postoju na rozgrzanym silniko jak dam do dechy to tylko 2.5tys osiagnie i z tyłu czarny dym,. mam vaga i co udało mi sie sprawdzic to to że w blokach pomiarowych tam gdzie sa pokazane cisnienia w dolocie po dodaniu gazu nic sie nie zmienia a nawet cisnienie spada???? aaa, no i teraz jak jechałęm kawałek po złożeniu turbiny silnik szybko sie grzeje, albo mi sie wydaje??? obstawiam że padła czesc zimna w turbawce, czyli spreżarka, i nawet że geometria działa dobrze, zaworki vagiem sprawdzone zmieniaja ustawienia i sztanga chodzi to i tak nic to nie daje bo poprostu sprężarka sie skonczyła??? chyba że macie inne pomysły??? dzieki za odpowiedzi
- SPOTY RADOMSKIE
-
[ALL] Renowacja felg, warto? Proszę o opinie, zdjęcia.
ale czasami lepiej kupić do renowacjii i wybrac sobie kolor i lakiernika który to zrobi i cieszyc sie że wie sie co sie ma,. Często maluje felgi dla handlarzy i naprawdę czasem to bałbym sie na tym jezdzić,. koszt renowacjii max 400 zeta za komplet, sam jeżdzę na malowanych felgach i moi znajomi, nawet po dwóch trzech latach farba nie odpada, najczesciej sa znów podrapane o kraweżniki,.
-
SPOTY RADOMSKIE
co tam słychac na spotach,jaki skład dociera przybyło kogoś??? niestety znów nie mogłem, zapierdol w robocie mam a jak juz, mam chwilke to z rodzinka trzeba posiedzieć,. pozdrawiam wszystkich
-
SPOTY RADOMSKIE
ta jest fajna, mam sentyment do tego modelu tzw rekin [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 21:39_________________________________________________i tym miłym akcentem uciekam, dobrej nocy i smacznego pifka
-
SPOTY RADOMSKIE
prosze wiecej to jest model E9
-
SPOTY RADOMSKIE
siemka wszystkim mam kilka fotek dla Tomasza, pogrzebałem w archiwach i znalazłem, pozdrawiam no i jeszcze to jest ciekawe
-
SPOTY RADOMSKIE
daj namiary, pewnie bedziemy rozważac, ważny jest stan samochodu, bo przecież pod maska to i tak to samo.
-
[ALL B7] Montaż turbiny 03L145702E do silnika 2.0 TDI 16 V PD
Jaro jak zawsze fajne mody kombinujesz, miło sie czyta, pozdrawiam
-
SPOTY RADOMSKIE
aaaaaaaa tak z innej beczki, kumpel szuka golfa MK4 kombi, diesel, klima, najlepiej 115 lub 130 kucy bo wtedy skrzynia 6, cena do 25 tys, ewentualnie passat B5, najlepiej po lifcie, takie same wymogi,. jakby ktos cos wiedział, prosze o info