Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kudalty66

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kudalty66

  1. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    siemka
  2. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a może chłopca:D??Kto chce mi przetłumaczyć jedną strone na ang:D? siemka ja ci moge przetłumaczyc, pisz PW jak bedziesz chciał, pozdro
  3. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    dokładnie o cos takiego mi chodzi, gdzie dokładnie jest ten sklep???? jadąc od borek czy od centrum???[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 20:43_________________________________________________ też tam byłem kilka razy obok P.S. na porodówce i widziełem że jezdzić to za bardzo nie było jak w tym scisku, ''gdyby nie kobiety nie byłoby gdzie palca włożyć'' pozdrawiam
  4. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    witam wszystkich, mam takie małe pytanko gdzie w Radomiu jest ciekawy sklep z elektronika motoryzacyjną, poza wałową oczywiscie, szukam czujnikow parkowania dla znajomego, dzieki za info pozdrawiam
  5. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nie wiedziałem że Ty taki małolat jestes
  6. mój nowy winter setup, + oponki 205/55/16 bridgestone blizzak [br]
  7. Ładnne autko normalnie blizniak mojego, tyle ze ja mam ośke, bezawaryjnej jazdy życze, zapraszam do mnie poczytasz sobie, pozdawiam
  8. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tomaszu również życze sto lat, no i owocnego latania Trójeczką
  9. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    siemka
  10. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    siemka [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 19:49_________________________________________________ja tu tylko na chwilke, do roboty trzeba jeszcze isc,. jak wyglada skład na jutro, kto bedzie na spocie, może i mi wreszcie uda sie dotrzeć,. pozdrawiam
  11. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Siemka widze że nie było mnie chwilke a tu takie awantury, nieżle MCM dzieki za fele juz umalowane, pozdro[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 13:31_________________________________________________ ok bedziemy w kontakcie :gwizdanie:
  12. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    znajomy sprzedaje, polecam !!! http://moto.allegro.pl/item833502746_bmw_e30_325i_m_technic_ii_bialy_kruk.html
  13. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    siemka moze ktos ma pojecie, co oznacza błąd 00575, przekroczony cisnienie doładowania??? nie mam zadnych no Laufów wiec sie zastanawiam????
  14. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    siemka szukam stalówek 15'' do Audi A4 dla znajomego, najlepiej z zimowkami, potrzebuje iz te co miał stracił na kraweznikach łącznie z wahaczami
  15. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    siemka
  16. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    spoko czekam z niecierpliwością
  17. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Zrób dokładne zdjęcia, żeby później pokazać co było..[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 07:46_________________________________________________Znacie jakiegoś dobrego lakiernika, który mi przyjmie busa do pomalowania? jak wysokii ten bus, jaki model????
  18. ja mam drugi sezon LM25, 205/55/16 rzezcywiscie są głośne ale za to na duzym sniegu i błocie nigdy nie mailem problemów a i lepsza trakcja jest tearz w porównaniu z letnimi,. pozdro
  19. witam jestem nowincjuszem jezeli chodzi o VAG, zauwazylem ze u mnie w aucie nie działa EGr od jakiegos czasu, dlugo sie nagrzewa itd, mam vaga jak moge to sprawdzic co sie z tym dzieje, błedow zadnych nie pokazuje,. dzieki za odpowiedz
  20. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    siema
  21. mam nadzieje ze nie :> po prostu pedal do podlogi na A2 i licznik pokazal 240 a navi 234 (jechalem sam; male obciazenie) na tym samym odcinku zaladowany 5 osob i pokazny bagarz pokazal 225km/h (navi220km/h) tez mnie to zdziwilo bo w papierach ma 212km/h max raz robilem taki test i juz raczej nie bede cos mi mechnik mowil ze normalnie to ma jakis ograniacznik a u mnie moze byc zdjety pozdro ps: avant , manual 6 , fwd n w Polsce koło Konina, sam na pokładzie, ale auto załadowane róznymi cieżkimi rzeczami, był moment ze miałem rowne 240 na liczniku,. fajne jest chwilowe spalanie na FISie pozdro
  22. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    szkoda mnie nie mogło być, robote miałem, moze nast tygodniu bede wolniejszy pozdro co do zdjecia licznika to tak sam robiłem, zdjecie na autostradzie koło Konina, był moment że mialem 240 licznikowe ale to przez chwile, co najfajniejsze to chwilowe spalanie
  23. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    siemka, taka mała ciekawostka, kto powiedział że diesel musi byc wolny :oklaski:
  24. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    witam chwilke mnie nie było a tu jakas awantura sie z Johnnym wytworzyła, teraz nie moge wszystkiego doczytac bo posty pousuwane, o co chodziło, kto to jest ten Johnny???? pozdo dla RFS
  25. jak jest dobry olej i czesto zmieniany to i ta starego typu sie nie zapycha, ja u siebie dwa lata temu zmieniałem jak narazie spokój, a juz 60 KKm nalatałem,. pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.