Treść opublikowana przez kudalty66
-
[B5 AFB] Audi A4 2,5 TDI Avant QUATTRO ;)
mam nadzieje ze Casco jest??? ja nie to współczuję
-
SPOTY RADOMSKIE
ale to było zartem, tak naprawde czyms sie zatrułem, i nawet nasi kochani lekarze nie maja pojecia czym
-
SPOTY RADOMSKIE
No będzie się działo. A czemu pogotowie Cię zabrało? Co jest? dzieki za wsparcie, juz jestem w domu, za dużo wódy w organizmie
-
SPOTY RADOMSKIE
czarni w bransoletkach :?: Biali w karetce [br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 22:14_________________________________________________jutro cos sie dzieje na spocie????
-
[B5 AFB] Czy AFB ma pompę paliwa w zbiorniku?
Skoro po wymianie fitra paliwa sie to dzieje trzeba szukac nieszczelnosci przy tym filtrze, oczysć wezyki i uszczelki przy filtrze i poskrecaj i spróbuj jeszcze raz, nie zapominaj też o miedzianej podkładce przy srubce w filtrze, ja tak miałem, po wymianie filtra na drugi dzien nie odpalił rano, pouszczelniałem i teraz jest ok,. pozdrawiam
-
SPOTY RADOMSKIE
witam, troche się działo przez ostatnie kilka dni, sorry nie było mnie bo mnie zabrali....
-
[B5 AKN] Problem z silnikiem i mocą
zasada działania jest taka sama , mocowanie jest inne, no i niema siateczki filtrujacej tylko małe lejeczki które za mardzo nie maja sie jak zapchac,
-
Mocniejsze paliwa a rzeczywista moc
dzieki panowie za wypoeirdzi, szkode że niemamy naszych gdyban popartych jakimis wykresami z hamowni,. Co do paliwka z niemcowni to jak tam lalem to zwykłe było o niebo lepsze niz te ulepszane u nas, no ale cóż taki mamy kraj i kazdy musi kombinowac zeby zarobic, szkoda że to My dostajemy przy tym po d*pie :bicz3:
-
Mocniejsze paliwa a rzeczywista moc
Witam, mam pytanie czy ktoś kto ma hamownie robił test mocniejszych paliw które możemy dostac na stacjach, chodzi mi oleje napedowe takie jak: Verva diesel, V-power diesel, Lotos dynamic, i BP ultimate, jak to jest rzeczywiscie na hamowni, jaki jest przyrost mocy, nie wiem jak inni uzytkownicy ale ja odczywam róznice w pracy i elastycznosci silnika jak wleje na pusty bak np V-power??? ciekawi mnie jak inni, pozdrawiam
-
[ALL] Przebiegi silników po modyfikacjach
2.5 V6 AKN, 150KM na 182 60kkm po modzie zero problemów
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
witam, mój rekord to Radom-Dunkierka w 13 godzin postoje tylko na tankowanie, także wiem co czujesz, podziwiam wytrwałośc jazda po naszych super drogach, P.S. a jakie spalanie Ci wychodzi w tej octawce????
-
SPOTY RADOMSKIE
siemka[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 09:00_________________________________________________ Wciąż nie mogę w to uwierzyć.. Wujo chyba zatrudnił jakiegoś kolegę, żeby mu pisał posty o 7:00 rano. :> zmieniłeś koła??? czy nadal w kolejce???
-
SPOTY RADOMSKIE
powodzenia, ja tez uciekam, narty :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 22:52_________________________________________________AAAAAAAA i jeszcze jedno pytanie, szukam przetwornicy do A4 B6 od ori xenonów, moze ma ktos namiary????
-
SPOTY RADOMSKIE
to i ja sie pochwale wykresem od Rogala, nie znam i nie słyszałem o nikim innym lepszych opinii,. Ja juz mam progam od dłuższego czasu, zbieram sie zeby podjechac na na hamownie i sprawdzic czy konie nie pasą sie na łące,. [br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 22:42_________________________________________________ No i dlatego trzeba zakładać zimówki - żeby ktoś w d*pę nie wjechał. dużo zależy od jakości opony, ja czuje poprawę trakcjii na tych zimówkach co mam w porównaniu z letnią
-
SPOTY RADOMSKIE
ale jaka to jest jazda na letnich w zimę, dwa dni temu miałem gościa Lancią do skilowania na letnich gumach byłem, było zimno, ja w gaz a tu na 3ce mi sie trakcja swieci, dodam ze bylo sucho, tak mozna w zime poruszac sie od A do B na letnich ale jazdą bym tego nie nazwał, najgorzej jak ktos bedzie mial dobra zime i przed Toba zahamuje
-
[B6 AWX] Spalona przetwornica
dzieki rzeczzcywiscie cena przystepna[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 19:11_________________________________________________ a może pamietasz ile PINów miała twoja przetwornica???? 4 czy 6???
-
SPOTY RADOMSKIE
co to takie baloooony :>[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 17:38_________________________________________________ jedziesz na jakis offroad???? tylko czym, jakis uaz by sie nadał pozdrawiam
-
SPOTY RADOMSKIE
nie mam :gwizdanie: tak orientacyjnie chciałem sie dowiedziec bo zastanawiam sie czy nie skompletować gratów na wiosnę i dopiero malować wszystko a co do spota to w najbliższym czasie nie dam rady złapałem prace i nie wyrobie z czasem z tych 200 na dobre piwo możemy zbic :drunk:nr tel wysyłam na PW
-
SPOTY RADOMSKIE
200 plnów;P a masz lakier na to???? mozesz przywiezć na spota, zobacze i sie dogadamy, a najwyżej za tydzień, Ci oddam gotową. stalówki też "bejcujesz" haha, teraz kazdy pobiegnie na zewnatrz zrobic zdjecie,. a tak nawiasem stalówki to w zaleznosci od stanu, mam znajomego co piaskuje i maluje proszkowo wtedy jest git jak orginał, umalowac też mozna nie widze problemu, jaki kolor wybierzesz tak sie zrobi np różowy
-
SPOTY RADOMSKIE
200 plnów;P a masz lakier na to???? mozesz przywiezć na spota, zobacze i sie dogadamy, a najwyżej za tydzień, Ci oddam gotową.
-
SPOTY RADOMSKIE
tak, robie to od dawna :> polecam się
-
SPOTY RADOMSKIE
w słońcu grafitowe, bo intensywnie odbija sie brokatowe srebro którego dodałem do bazy [br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 19:51_________________________________________________o właśnie takie
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie no, śmieję się z tymi stalówkami. Gdybym miał Audi to też bym wolał takie AL. :th: \Zależało mi żeby nie byc jak wszyscy no i sie udało troche gorzej było z gustem mojej żony, szcześliwa nie była jak to zaobaczyła, aczkolwiek juz dwa komplety alu malowalem na biało wiec jakis kontrast jest
-
SPOTY RADOMSKIE
tomszu tak miało byc, LIVE wyglada jeszcze lepiej, P.S. a jak w wulkanizacjii byli zaskoczeni ze to nie 'FE' tylko 'AL'