Treść opublikowana przez dariuszqw
-
B6 DIVISION
Nie nie musisz. Odkrecasz dwie śrubki nad radiem i jedna z boku schowka gdzie jest zaślepka od deski.Naciapane z Zetki
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Fenks [emoji1] a masz jakieś foto jak pali trawę na poboczu? [emoji12] Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Bieniek masz jakiś numer katalogowy tych soczewek? Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
To samo... a przeciwmgielne nie jest po drugiej stronie czasem?Zakładasz żarówkę i masz już z dobrej strony ;-) wszystko jest p&p. A zresztą można mieć tak jak ja w dwóch lampach [emoji12] Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Toć Ci mówiłem Kupuj soczewy z adapterem. Dasz maks 250zł sam zamontujesz i trawa po rowach spalona Będę musiał bo jak dziś zamontowalem to wydaje mi się że ujowiej świeci od zwykłej żarówki h7 trzeba wyjąć i dorezac ;-)Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka Jak tata mame uchalbym jak Tusk Polskę Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Toć Ci mówiłem Kupuj soczewy z adapterem. Dasz maks 250zł sam zamontujesz i trawa po rowach spalona Będę musiał bo jak dziś zamontowalem to wydaje mi się że ujowiej świeci od zwykłej żarówki h7 trzeba wyjąć i dorezac ;-) Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Wandej miałeś racje ujowo to świeci trzeba wyrezac soczewki od b8 ;-) Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Kupujesz normalna ori regulacje z zwykłych lamp. Do tego silniczek z lamp z Passata b6 wkładasz w lampy i działa.A jakiś poradnik gdzie to włożyć, podłaczyć? Zwykła regulacje mam ze starych lamp.. Ale jak to ugryźć to nie wiem :-/ Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka Te nasze oryginalne silniczki ze zwykłych lamp będą pasować czy musi być od Passata? Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Sprzedaje ktoś ma forum ręczną regulacje do bi xenonu? Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Ja mam. Jak Ci nie spieszno to za jakieś dwie godziny Ci podrzucę numerek z dekla :-) Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Ok, dzięki ;-) Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
A masz jakieś foto gdzie to powinno być? Musze jakoś wyrezac ręczna regulacje :-P dzięki za info Wandej :-) zabieraj te spryski! Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
WIesz że dziury w błotniku trzeba wiercic? Nie, nie wiem. A po co? Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Huraaaaa nie długo wpadnie bi xenon na pokład xD juz czeka na montaż w kartonie Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Za parę groszy :-P Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Nie potrzebuje ktoś foli babelkowej? Szerokość 60 długość do 800m bo więcej nie mam :-P Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Kogo w wawie na lazurowej stoi ciemny sedan s4 b6? Dziś był o 18 widziany ;-) Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Truckerzy
Taka sytuacja w tym szarym dziś dniu [emoji1] Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Ta na dupsku w robocie W sobote będę w IC chyba jak koło mi zrobią Hahaha tylko wypadku nie spowoduj tym krzesłem obrotowym to jak będziesz jechał to się odzywaj :-P Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Wandej podróżujesz gdzieś dziś? Jestem teraz w okolicy nowiaka.. Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Jeśli chodzi Ci o boczne lusterka to są inne i nie pasują. Nie ustawisz ich pod siebie Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Posiada ktoś na handel dystanse 5x112 12 mm? Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka