Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mo2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mo2

  1. Pewnie pompka.Najlepiej wyciągnąć i sprawdzić. Jak elektryczne szyby, działają?
  2. Witam. Nadszedł czas aby wziąć się za siebie i z pewnością przyda się do tego waga z pomiarem tkanki tłuszczowej, mięśniowej , wody itp. Budżet jaki chcę przeznaczyć na wagę to ok 150pln. Pytanie brzmi, czy warto inwestować w sprzęt marki np. beurer- droższy, mniejsza ilość funkcji. Czy w tym przedziale cenowym to nie ma większego znaczenia i można kierować się np. designem ?
  3. Witam. Podczas ostatniej podróży autostradą przy prędkości 130km/h pojawił mi się komunikat o niesprawności układu hamulcowego " ((!)) ". Aby go wykasować wystarczy oczywiście włączyć i wyłączyć silnik. Przy prędkości ok 120km/h i mniej alarmu nie ma. Poziom płynu hamulcowego w normie. Czy powodem może być stary płyn i konieczność jego wymiany? Jakieś inne sugestie? pozdrawiam
  4. Wszytko w porządku. Po przekręceniu kluczyka grzeją się świece, dlatego napięcie spada. Poczekaj chwilę, ok 6-9s (zależne od temp. zewnętrznej) usłyszysz kiknięcie przekaźnika i będziesz miał 12,6V
  5. Witam. Mam pytanie odnośnie omawianych specyfików. Tej zimy leje Castrol TDA, generalnie to moja pierwsza zima z TDI .A pytanie dotyczy lania dwóch specyfików jednocześnie, tzn. np TDA +LM2666. Można, czy jest to raczej niewskazane? Wybieram się w dłuższą trasę i zastanawiam się nad takim combo. pozdrawiam
  6. Downsizing....no tak 2.8 V6 . Czyl OCZ ściemnia, bo nie umiem tego http://img577.imageshack.us/img577/2598/p1010026ij.jpg inaczej wytłumaczyć
  7. No tak temat rzeka. Wyjaśniam i kończymy OT . "nawet najlepszy sprzęt poleci od pioruna" nieprawda, tv toshiby 21" przetrwał (2000r). Być może skok i zanik, w takiej kolejności- ok 100 000 ludzi prez 2h ne miało prądu-horror . "podstawowy 80+ nie jest certyfikatem dla 230V tylko dla 115V :)" - 83%@115Vac i...85%@230Vac hmmm. "do tego ma 50W więcej ;)"- fakt przyszłościowe rowiązanie ale w sprzęcie za ok 2k pln raczej nie przydatne. Nawiązując do koncepcji tego forum napiszę tak, idźmy drogą którą wybrała motoryzacja- downsizing . pozdro
  8. A może po prostu nie masz utworzonej partycji ?
  9. Nie zgodzę się, przeciążony czy nieprzęciążony jak gówniany to się wszystko kopci. Miałem 2 przypadki zjarania się prawie całego sprzętu , jeden przy wyłączonym komputerze (gdzieś blisko piorun walnął) , drugi podczas przeglądania neta (zanik napięcia). Co do OCZ to mój błąd, mam StealthXtream 2 i 80+ (85%). Co do ZS'a to fakt nowsza konstrukcja o cały rok i jak pisałeś jest o 50zł droższy ale dlaczego wydajniejszy ? Konkrety. Ja postanowiłem dołożyć 2gb ramu niż dopłacać do ZS'a, bo po co?
  10. U mnie też pierwsza zima z dieslem . Czytając opinie postanowiłem wlać castrol tda i jestem zadowolony. Na pewno lepiej odpala i może troszkę ciszej klekocze . Tankuję tylko na shellu i nigdy nie miałem żadnych problemów z jakością paliwa. Wlałem tda żeby się na własnej skórze przekonać o sensowności takich środków. Co do wtrysków to w najbliższym czasie zaimierzam wypróbować LIQUI MOLY Diesel Spulung. Ojciec od 5lat jeździ afn'em 98r i nigdy nic nie dolewał a tankuje na orlenie.
  11. A ja polecę sharpa. Bardzo dobre matryce IPS (czerń, podświetlenie ,kolory) własnej porodukcji i gwarancja obejmująca nawet jeden bad pixel. Sony i LG nie robią własnych matryc, montują samsungowskie albo sharpa. Poza tym sharp jest produkowany w Japoni, ja jakoś nie mam przekonania do firm koreańskich via LG, Samsung
  12. A ja polecę AMD. Mam X3 450, msi cyclone hd6850 , 8gb a-data gaming edition, HDD WD500gb, asus m4a88t-v evo i co jednak jest ważne-zasilacz, jak pęknie to reszta idzie w p***du, OCZ StealthXtream 500W(jak ktoś lubi ciszę). Obudowę Cooler Master mystoque- warto zainwestować w dobrą budę ponieważ jest to jedyna rzecz która nie wymaga wymiany przy rozbudowie sprzętu. Generalnie co 2 lata zmieniam sprzęt i zawsze AMD . Cena CPU i MOBO amd to ok cena CPU lub MOBO Intela. Fakt intel jest bardziej wydajny, ale po co ? Na sprzęt wydałem, może z 1500 i nie miałem problemów z żadną grą. Teraz Far Cry 3 w hd na full (jedynie aa x 2 ). A co do sklepu, cały sprzęt sztukowałem w morele.net (z wyjątkiem obudowy). Druga sprawa to jak napisał Remik, lepiej kupić po nowym roku-ceny spadną...
  13. To i ja się podepnę. Mam czujniki , diody przy rygielkach, moduł pod kanapą, naklejkę "alarm" na tylnych trójkątach .Jednak ktoś założył centralkę podłączoną do pompki i z alarmu nici. Moje pytanie brzmi, czy jak kupię pompkę z oryginalnymi pilotami/scyzorykami , dorobię kluczę, przeprogramuję immo to ori alarm będzie działał ? Czy to nie takie proste? Tak przy okazji ,gdzie w sedanie powinna być syrena?
  14. A ja zapomniałem, że tam wygłuszenie powinno być Ostatnio ojcu naprawiałem pokrywę i miał tam jakieś resztki wygłuszenia a u mnie nic, więc się podepnę. Mata, którą zapodał kolega Jarek wygląda ok, czy 1 jedna warstwa 13mm nie jest wystarczająca?
  15. ...pasażera. Podczas lekkiego bujania autem (dziury, nierówności, czyli 90% naszych dróg) trzeszczy obudowa poduchy pasażera Potraktować obramowanie WD40? Czy demontaż i czyszczenie? ---------- Post dopisany 28-11-2012 at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany 25-11-2012 at 20:09 ---------- Jeżeli demontaż, to w jaki sposób ściągnąć obudowę air baga? Nie chciałbym niczego uszkodzić. Generalnie to skrzypi w lewym dolnym rogu.
  16. mo2 odpowiedział(a) na mo2 temat w Nadwozie i Wnętrze
    Foty elementów systemu telefonicznego: http://imageshack.us/a/img811/1955/p1010024kp.jpg http://imageshack.us/a/img59/1497/p1010022jd.jpg http://imageshack.us/a/img689/7537/p1010020wa.jpg http://imageshack.us/a/img28/8968/p1010019oc.jpg http://imageshack.us/a/img526/4595/p1010018ng.jpg http://imageshack.us/a/img708/6243/p1010021ah.jpg Robione na szybko . Jak ktoś ma namiar na słuchawkę albo pomysł na antenę to będę wdzięczny
  17. mo2 odpowiedział(a) na mo2 temat w Nadwozie i Wnętrze
    Ułamany sam bacik. Wieczorem wrzuce fotki podłokietnika z mocowaniem na tel.
  18. mo2 odpowiedział(a) na mo2 temat w Nadwozie i Wnętrze
    Wielkie dzięki Michał. Anteny nie mam, była ułamana gdy kupiłem auto (podstawa anteny jest jak pisałeś w tylnym lewym błotniku). Moduł mam, sterowania z kierownicy i słuchawki brak. Jak znajdę brakujące elementy to na bank podłącze telefon
  19. mo2 odpowiedział(a) na mo2 temat w Nadwozie i Wnętrze
    Jest to jakaś opcja, na wyposażeniu mam telefon. Tylko trochę dziwne miejsce na mikrofon.
  20. mo2 odpowiedział(a) na mo2 temat w Nadwozie i Wnętrze
    Jeżeli tak, to nie działa...
  21. mo2 odpowiedział(a) na mo2 temat w Nadwozie i Wnętrze
    Jest jeden...jedno coś tylko w dzwiach kierowcy
  22. mo2 odpowiedział(a) na mo2 temat w Nadwozie i Wnętrze
    Trzeci gwizdek? Mam w planach zdjęcie tapicerki , ponieważ mam kilka rzeczy do zrobienia. Na razie jednak nie mam czasau
  23. mo2 odpowiedział(a) na mo2 temat w Nadwozie i Wnętrze
    Jednak oryginał . LEDER Türverkleidung vorne links Audi A4 B5 schwarz Verkleidung Tür | eBay
  24. mo2 odpowiedział(a) na mo2 temat w Nadwozie i Wnętrze
    Nie zaglądałem...jeszcze. Na 100% gdzieś toto widziałem, allegro czy inny ebay. Jak dobrze pamiętam opisane było jako głośnik ale u mnie to nie gra.
  25. mo2 odpowiedział(a) na mo2 temat w Nadwozie i Wnętrze
    proszę bardzo ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.