Treść opublikowana przez mo2
-
Zmieniarka pod Symphony I i BOSE
5 i 6 bez magazynku, na moje nie warte rozważenia. huzi00 ma w dobrej cenie http://olx.pl/oferta/zmieniarka-kosz-audi-a4-b5-a6-a3-CID5-ID7diCr.html
-
woda pod pompka centralnego zamka
Miałem dokładnie to samo i podczas mycia auta umyłem też pompkę konsekwencje opisane w powyżej . Ja ten korek/uszczelkę znalazłem na szrocie.
-
kierownica i skóra -dwa pytania
Co to środków saphir, jak z zapachem? Miałem kiedyś styczność z renoskórem i zapach był fatalny. Do tak styranego boczka kubła : nadaje się Renovating Cream , Juvacuir czy zostaje obszycie?
-
Sezon Rowerowy 2016
Przede wszystkim więcej danych . Jaki amor, jaki przebieg itp ? Ja np. na low-endowym xcr zrobiłem 3000km nieraz po błocie , większość po piachu i do tej pory działa elegancko. Chodzi o to, że te proste amortyzatory możesz rozebrać i sam zdiagnozować usterkę. Generalnie jeżeli rower masz od roku, zakładając że kupiłeś nowy to raczej serwis w ramach gwarancji. A brunoxa i tak kup, po kilkudziesięciu km jest niezbędny jak okresowa wymiana oleju i filtrów w TDI
-
Sezon Rowerowy 2016
Jasne ze trzeba smarowac i nie gladz tylko golenie Żadnym teflonem do lancuchów tylko brunox'em do amortyzatorow po każdej dłuższej jeździe
-
Osłona silnika, ori czy nowa z aledrogo?
W żadnym wypadku ! Jeszcze Ci silnik wypadnie i co będzie? Jasne że można, osłona 'tylko' chroni silnik przed uszkodzeniami i wycisza. To drugie to raczej tyczy się diesli. Ja jeżdżę jakieś 3 lata bez osłony i powoli zbieram moce na jej kupno
-
woda pod pompka centralnego zamka
Rozbierz tapicerkę , wejdź do auta i niech ktoś leje wodę zobaczysz którędy cieknie. W mnie w sedanie nie było uszczelki w podłodze pod pompką i lało ze świateł. Polecam szybką diagnozę , ja się spóźniłem i pompka poszła z dymem
-
Osłona silnika, ori czy nowa z aledrogo?
Łap ! http://olx.pl/oferta/listwa-montazowa-oslony-silnika-pod-silnik-audi-a4-b5-passat-b5-CID5-ID8T1ut.html#ef5c001155 W sumie też się zastanawiam nad zakupem osłony i jak nie dostanę ori to pewnie wybór padnie na rezaw. Tylko jakie maty tam przykleić żeby to miało ręce i nogi ?
-
Telefon Audi A4 B5
Podłącze się. Mam taki uchwyt: Podejrzewam że to od nokii 3110 ale chcę się upewnić Do tego mam głośnik w drzwiach , jakieś ustrojstowo pod tylną półką między głośnikami i pozostałości po antenie na błotniku tylnym.
-
Montaż Modułu Drl
Wytłumacz łopatologiczne co się dzieję po przekręceniu kluczyka 'on' czy 'off'. Na moje to powinny się świecić po otwarciu auta 20s*60% i po uruchomieniu silnika na 30% a po wyłączeniu zapłonu 20s*60% i gasnąć
-
Turbo sie wyłacza
Generalnie to daj więcej info Czy turbina wyłącza się na każdym biegu? Przy jakich obrotach? U mnie akurat na piątym biegu turbo nie wchodziło w tryb awaryjny i wystarczyło przegonić auto z pedałem w podłodze przez kilkanaście kilometrów . Co do temp. to sprawdź na klimatroniku kanał 49. Jeżeli wskazania są takie same jak na zegarach to termostat a jak nie to czujnik temp.
-
Polecane gry planszowe
Kupiona caracassonne. Jak się sprawdzi to będą następne
-
BOSE pierdzi
ad1. Demontaż głośnika i wizualna kontrola. Mi trzeszczał niskotonowy w tylnej półce . Okazało się ,że osłona cewki się odkleiła. Kropelka kropelki i po sprawie. ad2. Nie ad3. Wyczyść laser napędu. To chyba jedyna rzecz którą możesz zrobić. Jak nie pomoże to albo oddaj radio do fachowca albo podłącz zmieniarkę
-
Polecane gry planszowe
Eurobiznes aka Monopoly już przegrane tyle razy....Szukam czegoś nowego, może carcassonne albo osadnicy ? ktoś, coś?
-
Polecane gry planszowe
Witajcie. Szukam wieczornego czasoumilacza. Wybór padł na dobrą planszówkę. Jako, że nie grałem w takie gry od bardzo dawna proszę o opinie i sugestie. Do tej pory czytałem bardzo dobre recenzje Wiedźmina oraz Gry o Tron, jednak cena tych gier raczej odstrasza jakby nie było początkującego gracza . Do zestawu w akceptowalnej cenie mogę dorzucić Stronghold, Neuroshima Hex 3.0, czy Tajemnicze Domostwo. Generalnie gra dla minimum 2 osób do wieczornego piwka. Jakieś propozycje ?
-
Zmiana oświetlenia wnętrza a4 b5
Sprawdź biegunowość żarówek
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Technicznie to rewelacja, fabularnie szału nie robi . Jak dla mnie i tak wysoko 7/10
-
Zmiana oświetlenia wnętrza a4 b5
Rozumiem, że na przód zakładałeś COB'y, nie mam pojęcia jak to świeci U mnie dwie C5W smd 8x5050 plus dwie BA9S smd 5x5050 iluminują rewelacyjnie, aż nadto W nogi dałem 6x5050, da się upchać . Generalnie to nie polecam smd 3528 - małe i słabo świeci. Jak brać to smd 5050 lub większe. A cofania nie zmieniałem i po Twojej opinii chyba dam sobie spokój.
-
Brak oswietlenia bagaznika
Podłączam się do pytania. Może jakiś krótki manual ?
-
swap ramion wycieraczek od paska b5 fl
prawa: 3B7955410 lub 3B1955410C lewa: 3B7955409 lub 3B1955409C
-
Zegraki timex - opinie
Analizując opinie wyłamałem się i wybrałem http://www.casio-polska.pl/casio-ef-539d-7a-p-6659.html ot taki biały jak dojdzie to zdam relację. Dzięki za pomoc
-
Twardy pedał przy drugim depnięciu
Tematów co do sprawdzania szczelności podciśnienia na forum trochę jest, wystarczy poszukać . A wakuometr można już dostać za ok 30pln .
-
Zmiana oświetlenia wnętrza a4 b5
U siebie mam chyba 42mm z 8x SMD. Tak to świeci.
-
Zmiana oświetlenia wnętrza a4 b5
Z doświadczenia wiem, że im dłuższe tym lepsze krótkie mogą wypadać nawet po podgieciu blaszek
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
A ja jednak zawiodłem się trochę na interstellar. Jak na film Nolana zbyt bezpośredni . Mimo to mocne 8/10. Nikt nie wspomniał o ścieżce dźwiękowej a ta po prostu miażdży .