Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OficeR

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OficeR

  1. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  2. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Liczy sie obecność a nie auto Auto endrike jest w takim stanie że aż wstyd mi było koło niego parkować również miło poznać kogoś kto już jest po tej chorobie i moze cos doradzic fajnego jak najbardziej do zobaczenia
  3. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Rozumiem że normalnie parking Real przy KFC?
  4. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja mam zamiar w 100% podjechac bo juz dawno nie bylem
  5. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    pojawia sie ktos dzis na spocie?
  6. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Topic jak najbardziej przyciąga wzrok będą te Panie w niedziele teraz?
  7. Fajny ten m&ms przyciaga wzrok jak mozesz podrzuc na pw ile Cie kosztowal program bo za jakis czas tez musze cos w swoim ajm dlubnac
  8. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    OK Klysiu, jak by coś to czekam pod telefonem
  9. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  10. OficeR odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Widzę fach w ręku do całego wyglądu zewnętrznego dorzucił bym znaczek w grillu srebrny i to wszystko
  11. Dzieki chociaż Tobie nie dorówna juz chyba nic jest jeden plan co do frontu ale to musi nabrac mocy urzedowej czyt. jak bedzie flota
  12. 3sdm 0.06
  13. Parę fotek po myciu auta, sesja jeszcze nie dla niego bo w sumie nie ma co tutaj fotografować i się nad tym spuszczać Po małej przygodzie wymieniony zderzak, wpadł kolor ze spryskami, stary miał połamane zaczepy i był popękany w paru miejscach: Założone lusterko prawe angielskie, udało się znaleźć w kolorze: Wyczyszczone, pomalowane i wymienione odbłyśniki by Gwerty ( bixy jakoś mnie nie kręcą ): Cała furka po myciu na bezdotykowej, kurna przydały by się poprawki lakiernicze Poza ramkami klubowymi i ramką grilla w plastidipie jest mega meeee Lampy muszę wypolerować W wolnej chwili a to chyba niestety będzie czerwiec wezmę się za wyrzucenie haka i montaż PDC ( dzięki Maxx )
  14. Powiedz kolego ile masz od nadkola do ziemi na 17" i na 16"? Jak sprawa komfortu jazdy? Wiem że 18" i wyżej fajnie wygląda ale jednak autem trzeba się poruszać na co dzień a i chce kiedyś trochę pozapier... szybciej jeździć
  15. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pany jest w Łodzi jakiś dobry sklep z rzeczami do pielęgnacji auta? Tak aby doradzili co kupić na początek i podpowiedzieli jak dbać
  16. Temat wciągnął mnie o 23. Teraz skończyłem... REWELACJA sam muszę na następny miesiąc zabrać się za detailing. Warunki pod blokiem może nie sprzyjają ale chęci są ogromne.
  17. Liczę na podobne wrażenia, lecz ja to widzę w troszkę innym świetle: 8.08: 14:00 - 16:00 dojechałem, pora rozpakować się i otworzyć pierwsze zimne piwo 20:00 zaczynamy tańce przy ognisku, trzeba zaśpiewać "ach ta przepióreczka" 24:00 pierwsze spotkanie z Rzygmuntem, dawno nie widziany przyjaciel z podwórka 02:00 zgon 9.08: ...... 10.08: O kufa gdzie ja jestem....
  18. Koleżanka od dawna żonata, a teraz mieszka na Woli w Warszawie ale to co się wybawiłem to moje
  19. Fajnie leży gril esowy razem z lusterkami i relingami Ja u siebie nie idę w body S4 tylko myślę nad zespawaniem dokładek ze zderzakiem a potem na to kolor, super to wygląda. Samym softem wyszło Ci 155? Ładny wynik, też w przyszłości muszę się za to zabrać tylko mi się marzy +-170 ps ---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ---------- PS: miałem fajną koleżankę z Jarosławia, super gościnna dlatego miło mi się kojarzy ta miejscowość
  20. Ale odgrzałeś kotleta to już taki z nóżkami normalnie auto się trochę zewnętrznie zmieniło i ciągle coś dochodzi tylko musi nabrać odpowiedniej mocy urzędowej Może w niedziele parę fotek cykne jak auto umyje
  21. Piękna robota z dekorami popielniczkę też ruszyłeś czy tylko tak wygląda na foto?
  22. OficeR odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Jest kosa te fifki na wydechu robią mega robote, gdzie zamawiałeś? Jeśli nie masz nic przeciwko fotki wpadają do prywatnej kolekcji B5 tzn do fapfolderu
  23. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie wiedziałem że Seba jesteś taki postępowy ale nie skreślaj jej, może brodę ma trochę niżej
  24. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    widzę że ładna ekipa z Uci będzie jechać
  25. Zadatek poszedł teraz tylko kolekcjonować flaszki na sierpień

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.