Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OficeR

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OficeR

  1. Auto Puchalke bylo z motorem 1.6
  2. OficeR odpowiedział(a) na maciekzet temat w Łódzkie
    Na Wróblewskiego przy skrzyżowaniu z Maratońską też przyciemniają. Kiedyś mi powiedzieli za avanta komplet z przednimi szybami chyba 500 zł. Ale to było dawno temu i ...
  3. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zdjęcia super dzięki za fotografię
  4. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Juz pojechaliscie? Stoje chyba obok fury prezesa przy Bodzio
  5. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja moge byc na ktora powiecie na pasazu. Miejsce startowe takie jak i zlotowe kiedys przy kfc?
  6. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Skad startujecie jutro i o ktorej godz?
  7. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tez sie wybieram z synkiem i wlasnie chcialem w jakim wiekszym skladzie podjechac gdzie sie zbieracie? Moze na Pasazu Lodzkim. Stamtąd droga bedzie bardzo dobra
  8. Pozostalem jednak przy szarych, zgraja sie ladnie z felga
  9. Nie wiem czy takie "druciarstwo" jest dobre... Używany halogen w dobrym stanie idzie kupić na szrocie za 40 zł nawet z żarówką a jak się potargujesz to i na 30 zł zejdzie
  10. Zastanawiam sie nad dekielkami do felg. Na ten czas na szybko wpadly by ze znaczkiem Audi a potem jest plan na inne. Ktore byscie wybrali?
  11. Zobaczę jeszcze bo nie pamiętam czy mam pracującą czy też wolne. Chociaż u mnie i tak jest kilka decyzji w przeciągu 1 min :D No po obniżeniu lekki negatyw się zrobił z przodu
  12. Z drugiej strony sa od vw
  13. Kilka fotek z lokalnego zlotu Audi
  14. Milo bylo poznac na zlocie zdjecia wygladaja lepiej na duzym ekranie. I powidzenia jeszcze raz z planami
  15. OficeR opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Problem dosc powazny jak dla mnie bo nie zamykaja mi sie drzwi tylne przy foteliku a wiadomo ze bezpieczenstwo a tym bardziej potomstwa jest najwazniejsze. Drzwi tylne prawe normalnie sie otworzyly bez zadnego dziwnego dzwieku ale zamknac juz sie nie chcialy. Na otwartych sprawdzilem ta wajche co sie owija na bolcu przymocowanym do karoserii ze w ogole sie nie blokuje nawet na otwartych drzwiach. Na obecna chwile jeszcze nie rozbieralem auta wiec nie wiem czy cos sie zerwalo czy peklo. Za wszelkie podpowiedzi gdzie szukac problemu i ewentualnie co wymienic bede serdecznie wdzieczny
  16. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    k**wa drzwi mi sie rozjebaly w aucie. W ogole nie chca sie zamykac. Ten bolec co sie zawija na klamrze w ogole sie nie blokuje :/ da sie rade do tego jakos dostac? Musze je ogarnac bo to drzwi przy foteliku dziecka
  17. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Podjerzdza ktos w sobote na CH Tulipan na 18 na te lodzkie zloty audi? Ja na 80% bede
  18. Z ktorej czesci Lodzi jestes?
  19. Chyba nie chodza Ci po glowie lampy tymu angel eyas? Kup poliftowe zwykle. Depo np juz ma w ofercie tak pomalowane srodki jak moje
  20. Ladnie zaciski Ci wyszly. Czym malowales?
  21. Adapter dalem 25mm tylko cholercia nie pamietam jaki mam dustans pod jarzmo ale podejrzewam ze cos okolo 10mm takze celuje ze z przodu wychodzi powyzej et20-25 tyl na et 30 siedzi perfekcyjnie. Po dwoch dniach gwint sie ladnie ulozyl. Obylo sie bez dodatkowego krecenia nakretkami. Tyl na 61 cm przod na 62. Jak uda sie dorwac rolke do nadkoli w lodzi to sadze ze tego centa z przodu urwe jeszcze. W planach jest zamocowanie wkoncu cupry, sciema szyb bo dziecku za bardzo swieci po oczkach. Musze tez poszukac na szrotach halogenu prawego razem z plastikiem i panelu w ktory wkreca sie zarowki w tylna lewa lampe. Pekly mi tam zaczepy przy stopie i ciagle wali mi bledem po galach na obecna chwile to tyle z planow
  22. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Co z tym grillem?
  23. W koncu siedzi tak jak powinno. Bylo troche duzo jebania sie z jedna sruba z tylu. Brecha, przedluzki nic nie dawalo rady. Zgiela sie franca i nie szlo ni cholery. Jeden spaw puscil, drugi i trzeci tez. Juz mialem z kolega ciac felge ale ostatnia szansa ze spawaniem... i poszlo gwint na szybko skrecony i ustawil sie w miare rowno. Jutro pomierze jak sie ubije przez noc PS: przod troszku wystaje
  24. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Możliwe, w tamtym roku kilkukrotnie bywałem na lotnisku a teraz na szczęście praca już tego nie wymaga Ja się na pewno na jedzenie piszę przy okazji można by małą sesje furek z łódzkiej bandy zrobić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.