Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kruper

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kruper

  1. Przecież majom znowu się kalendarz popier*olił ...
  2. No dobra... nie ma śniegu i szybko może nie być. Ale w sobotę rano bardzo ciężko się jeździło. Ja byłem jeszcze na letnich i na prawde miejscami musiałem jechać po mału bo było bardzo ślisko. Do tego 2 autka postawione w rowie na dachu dają do myślenia. Oprócz tego dnia - nie było problemów. Ale czasami komuś wystarczy taki 1 dzień i auto już stoi u lakiernika. Dokładnie, ja takze juz na zimowych oponkach, lepiej założyć wcześniej i nie być zdziwionym kiedy przyjdzie zima, która jak ZAWSZE zaskoczy drogowców ... btw. Ja także mam 15tki - biedrony.
  3. Jak w temacie panowie, jakie wymiary ma śruba spustowa w misie olejowej ? może jakiś dokładny przekrój ? Przeraziłem się jak zdjąłem obudowe silnika, ktoś poprostu zaślepił otwór prowizorycznie... dlatego szukam odpowiedzi na moje pytanie.
  4. o to mi chodziło - dzięki
  5. Jak w temacie ... Uploaded with ImageShack.us
  6. Piękna sztuka, powodzenia w rezaniu, będe śledził temacik.
  7. Przejrzałem cały profil, auto świetnie się prezentuje, zycze powodzenia w dalszym modzeniu, pozazdroscic !
  8. I o to chodzi, szkoda ze nie malowales tego plastdipem , bo mozesz sobie to zedrzec w momencie kiedy sie to znudzi, a tak to juz na stałe. Powodzenia w modach.
  9. dach, lustra i inne elementy karoserii proponuje plastdipem, w kazdej chwili bedziesz mogl usunac w momencie kiedy sie znudzi, ale tak jak poprzednik, prosimy fotki.
  10. Ja także posiadam taki felunek i zastanawiam się nad gun metal, oczywiscie to będzie tylko i wyłącznie winter setup, mysle ze to jest dobre rozwiązanie, biorac pod uwage fakt, że czarny kolor zmniejsza optycznie felge, natomiast grafit - gun metal bedzie ok.
  11. kruper odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dokładnie !
  12. Białystok Wita całe forum, z 2-óch wcześniejszych Hond - przesiadłem sie na audi b6. Z pewnością będe tu stałym bywalcem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.