Treść opublikowana przez kruper
-
[ALL] Zmieniać już na zimówki?
Przecież majom znowu się kalendarz popier*olił ...
-
[ALL] Zmieniać już na zimówki?
No dobra... nie ma śniegu i szybko może nie być. Ale w sobotę rano bardzo ciężko się jeździło. Ja byłem jeszcze na letnich i na prawde miejscami musiałem jechać po mału bo było bardzo ślisko. Do tego 2 autka postawione w rowie na dachu dają do myślenia. Oprócz tego dnia - nie było problemów. Ale czasami komuś wystarczy taki 1 dzień i auto już stoi u lakiernika. Dokładnie, ja takze juz na zimowych oponkach, lepiej założyć wcześniej i nie być zdziwionym kiedy przyjdzie zima, która jak ZAWSZE zaskoczy drogowców ... btw. Ja także mam 15tki - biedrony.
-
śruba spustowa w misie olejowej - a4 b6 - 1/8T
Jak w temacie panowie, jakie wymiary ma śruba spustowa w misie olejowej ? może jakiś dokładny przekrój ? Przeraziłem się jak zdjąłem obudowe silnika, ktoś poprostu zaślepił otwór prowizorycznie... dlatego szukam odpowiedzi na moje pytanie.
-
gdzie można dostać taką dokładkę ?
o to mi chodziło - dzięki
-
gdzie można dostać taką dokładkę ?
Jak w temacie ... Uploaded with ImageShack.us
-
[B6 AVF] Audiczka by kabas: EIBACH -30 mm, BOSE, kiera A6C6, Bixy, 169KM
Więcej fotek Panie
-
[B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
Plastdipem ;]
-
Mój nowy nabytek A4 B6 zrobiona na S4 B7;)
Piękna sztuka, powodzenia w rezaniu, będe śledził temacik.
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Przejrzałem cały profil, auto świetnie się prezentuje, zycze powodzenia w dalszym modzeniu, pozazdroscic !
-
[A4 B6] Z A3 na A4 czyli srebrna czwórka Mateusza
I o to chodzi, szkoda ze nie malowales tego plastdipem , bo mozesz sobie to zedrzec w momencie kiedy sie to znudzi, a tak to juz na stałe. Powodzenia w modach.
-
[B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
dach, lustra i inne elementy karoserii proponuje plastdipem, w kazdej chwili bedziesz mogl usunac w momencie kiedy sie znudzi, ale tak jak poprzednik, prosimy fotki.
-
Felgi "Biedronki' 16' na czarno ?
Ja także posiadam taki felunek i zastanawiam się nad gun metal, oczywiscie to będzie tylko i wyłącznie winter setup, mysle ze to jest dobre rozwiązanie, biorac pod uwage fakt, że czarny kolor zmniejsza optycznie felge, natomiast grafit - gun metal bedzie ok.
- B6 DIVISION
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Białystok Wita całe forum, z 2-óch wcześniejszych Hond - przesiadłem sie na audi b6. Z pewnością będe tu stałym bywalcem.