Treść opublikowana przez f16mysliwiec
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
za drogi !!! liczik kupisz do 200zl na bank !!!!!
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Zaden !!!!! Do twoejgo samochodziku musi byc liczni do 97 roku bez cyferek na zegarku i zegarek musi byc analogowy !!! moze byc od anglika kosti z tylu musi byc zolta i niebieska!!!!
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
A różni sie cos ejden od drugiego podlokeitnika oprucz skóry ??
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
OD NAVIGACJI W ZEGARACH
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
interesowala ale sa 2 rodzaje gory jedna ma otwieranie w pokrywce a druga w spodzie podlokietnika jak mozesz to wyslij mi maila ze zdjeciami na [email protected] jesli to jest podlokietnik z 96r to ok ( mi pasuje ) a jesli jest to podlokietnik z 97r to mi nie podejdzie bo juz przerabialem temat pokrywek tez ps. zreszta i tak zmieniam pewnie niedlugo podlokietnik i tunel srodkowy z passata b5 FL O kurde ;/ bo wiesz ja kopiłem cały środek do swojej w jasnej skórze i dostałem gore do podłokietnika, i teraz szukam podłokietnika, cala ta skora jest z s4 99rok i znalazłem podłokietnik z 98roku z I liftu nie wiesz czy będzie pasować gora z 99 do podłokietnika z 98?? Fotele z góra które kopiłem : 99rok Podłokietnik 98rok po który mam pojechać i wymienić gore : będzie pasować jedno do drugiego ?? Albo ten :
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Moge ci wymienic w wawie
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Nowak nie interesowała by cie góra do podłokietnika z czarnej skóry ?bo widzę ze ty masz skore czarna a podłokietnik z materiału
-
[B5 1Z] Dziwna wartość dawki paliwa
Temat można zamknąć [br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 18:16_________________________________________________Samochodzik pali teraz od strzała i równiutko chodzi na wolnych musiała być to wina za malej dawki paliwa startowej i tej na wolnych obrotach
-
[B5 1Z] Szarpanie, niedoładowanie, notlauf - jaka przyczyna ?
Zrob logi BS 000 003 004 i dynamiczne 010 , pozatym turbinka laduje jak nowa
-
[B5 1Z] Dziwna wartość dawki paliwa
Wiec tak po rozgrzaniu silniczka do 90' zacząłem zabawę iii z 30,4 zwiększyłem do 20 odrazu zaczął palić od strzała , pyzatym chciałem dawkę na wolnych obrotach zwiększyć ale zatrzymało się 3,8 i dalej nie idzie:(( aaa i obroty które miałem 840/861 poszły na 861/880, czy tak wszystko bedzie dobrze??
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
Ja mam czerwone w drzwi do sprzedania z kabelkami
-
[B5 1Z] Dziwna wartość dawki paliwa
dokladnie .. operujesz wartoscia 128 ... a w grupie 1 co pokazuje dawkę na biegu jałowym znaczy na wolnych obrotach to jak zapalilem samochodzik pokazało mi 7,8mg a potem zaczęło spadać w miarę rozgrzewania się silnika , czy ona nie powinna być stała i w granicach 3mg ??
-
[B5 1Z] Dziwna wartość dawki paliwa
czyli żeby zmienić z 30,4 na 21 trzeba ta wartość 128 zmniejszać aż pokarze 21 tak ?
-
[B5 1Z] Dziwna wartość dawki paliwa
Nowalsnie ja nic neizmianialem , a powiino chyba byc w dawce startowej 21 a nie 30,4
-
[B5 1Z] Dziwna wartość dawki paliwa
Dzis chcialem sprawdzic jaka mam dawke paliwa startowa i sie kurde zdziwilem starsznie jesli dobrze czytam to mam 30,4 , zreszta zobaczcie na fotkach i jak zmienic na poprawne?? <img src="http://img11.imageshack.us/img11/9108/79462695dn0.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img25.imageshack.us/img25/2514/24440769ax6.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> Nazewnictwo wątków - to nie dział NA KAŻDY TEMAT
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów
Czyli... tak podsumowując to ..co zrobic ?[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 17:21_________________________________________________Dzis chcialem sprawdzic jaka mam dawke paliwa startowa i sie kurde zdziwilem starsznie jesli dobrze czytam to mam 30,4 , zreszta zobaczcie na fotkach i jakzmienic na poprawne?? <img src="http://img11.imageshack.us/img11/9108/79462695dn0.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img25.imageshack.us/img25/2514/24440769ax6.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów
Pomozesz???[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 11:16_________________________________________________Czy mzoe mi ktoś pwiedziec coś o tych logach , czy cos nietak wynika z nich ?? i wogule??
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów
BS ZROBIONE !!!!
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
Lampkiw drzwi sa takie same jak te na nogi wiec.. szukaj tych na nogi bo one sa biale ;p
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
MAtko nastepny !!!!!!!!!!!!!!!1 :wallbash: :wallbash: Czy wy bazy nieczaicie?????? :shocked: :shocked:
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
ja mam czerwone lampki w drzwi do b5 do sprzedania
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów
NO to pierwsze w statycznych 000
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów
Wymieniane byly koncowki i byly ustwiane cisnienia 220/300 , pozatym siwece sa nowe sparwdzalem sa dobre fajki tez wymianielem , ale neisparwdzalem ejszcze jak jest z napieciem na fajki czy dochodzi
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów
Mam problemik taki iz samochodzik jak zimny zapali to trzesie nim troszke i siwy dym z rury pochodzi tak z 10s i sie uspokaja ( Byly tez w nim wymieniane wtryski na 216 nowe !!! BS : <img src="http://img8.imageshack.us/img8/9679/bs000rh6.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img17.imageshack.us/img17/7611/bs003px1.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img10.imageshack.us/img10/4642/bs004im6.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> Statyczne : <img src="http://img18.imageshack.us/img18/9463/000pn0.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img5.imageshack.us/img5/690/001bd0.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img10.imageshack.us/img10/1812/003at5.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img14.imageshack.us/img14/4185/004ta0.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img22.imageshack.us/img22/5481/007ei5.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img27.imageshack.us/img27/8628/013sq4.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img5.imageshack.us/img5/5598/015dl6.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> Dynamiczne : <img src="http://img15.imageshack.us/img15/9020/000vf5.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img17.imageshack.us/img17/5195/001qf8.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img18.imageshack.us/img18/2192/003ux1.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img6.imageshack.us/img6/38/004xk4.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img8.imageshack.us/img8/5828/008vq8.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img10.imageshack.us/img10/3040/010mc3.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img11.imageshack.us/img11/6643/011tk8.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
musialbys przelozyc cale elektromagnesy z fskazowkami ale musza byc takie same firmy zegarow i rok