Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Nie pamiętam ale na pewno po ostrzale we Wiedniu dalej było bardzo mało foto?
  2. Nie wiem gdzie będziesz jechał ale autostrady ogólnie mają dobre.
  3. Chciałem Ci pomoc to kupiłeś na ebay. Tanio wyszło✌️
  4. jak chcesz to pisz pw ale jesteś na nie całkowicie zdecydowany?
  5. Pierścień masz oddzielnie. Jak chesz zakupić takie tarcze to pisz pw.
  6. Ale gdzie? Założone na aucie? Tych z c6 nie założysz bo mają inną wysokośc
  7. Tarcze nie,klocki tak
  8. Nie jak kto woli tylko 321mm było w C6 a w b7 320mm
  9. Przód FDB1629 tył FDb1636. DSy mają przedrostek FDS...
  10. No chyba ze masz już graniczne zużycie tarcz i klocków to może być też taki efekt
  11. Zapowietrzony układ. Nic więcej nie może być źle skoro nie masz wycieków. Po co taki odpowietrzanie uskuteczniasz? Wystarczyło zmienić zaciski i poluzować odpowietrzniki.
  12. Nie czepiam. Po prostu klienci chcą odpowiedzi. Każdy powinien zostać odpowiednio obsłużony przez Dystrybutora
  13. Wymień tylko uszkodzone.
  14. Wojtek i co odpowiedział dystrybutor?
  15. To założ zwykły klocek i tyle. Jak chcesz nie myć zbyt często felg to kup jurida White. Wiesz przechodząc na 17` nie wyrzucisz 2k bo zostanie coś z 16. Dla mnie nieopłacalne te klocki
  16. Wandej odpowiedział(a) na Adas2018 temat w Audi A4 B6/B7
    Przy ręcznym nic nie kombinowałeś? tam czujnik może padł
  17. Te klocki zaczną robić różnicę jak zagotujesz hebel. Ja bym wolał dołożyć kolejne 600zł i mieć 345mm ze zwykłym klockiem. Efekt na pewno będzie lepszy
  18. Jaki masz hebel i ile mocy że chcesz takie klocki zakładać?
  19. Ferodo,TRW ,Textar, Pagid
  20. Z 1.8T tylko AVJ ma heble 288/245mm. Reszta 312/255
  21. Byłem tam ale wybraliśmy się z browarkiem jak Janusze a tam jednak trochę drogi jest także nie zeszliśmy na sam dół
  22. Nie ma opcji. Jakbyś to powtórzył kilka lub kilkanaście razy to wtedy tak. Chyba że masz ten zestaw w T34 to może puchnąć
  23. FDB1717. Jak chesz to pisz
  24. Ja bym wolał wydać na myjkę 100zł przez czas użytkowania zwykłych klocków niż wydać na ceramiczne klocki 400zł
  25. Ciężko z tym w używce. Nowe około 600zł/kpl

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.