Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. I właśnie o to chodzi Dla mnie to są najładniejsze nie ori lampy i dlatego je założyłem
  2. Dibo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    To jest Polska, przyzwyczaj się do tego.
  3. Po tym co czytam coraz bardziej zniechęcam się do LEDów
  4. No o ranty trzeba dbać
  5. Pochwal się efektami. Ja bliżej wiosny też pewnie powalczę z felgami
  6. piękne :polew: szczególnie na lato Zrobić polerkę i na zimówki w sam raz
  7. Dibo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Tylko że właśnie to szukanie na siłę mandatu jest nie wporządku i za to wiele osób ich nie szanuje.
  8. Nie mów że Jelcz miał LEDy
  9. Teraz to widać że białe. Ale strasznie przechodzą w niebieski
  10. a zebys wiedzial na tvn turbo pokazywali amerykanskie auta ktorym drzwi zjezdzaja w dol i chowaja sie...w podloge :gwizdanie: dobrze czytacie w podloge mi to kopara opadla hehe I jeszcze da się na prostej drodze tak jechać
  11. Dobrze myślisz Polerka + czerń do tego będzie
  12. Te Depo to najlepsze zamienniki ori Valeo, a nie tam żadna lipa
  13. Tylko na tego kocura trzeba chyba jeszcze trochę poczekać
  14. coś się da ale nie nie potrafię... ;( Musisz zaryzykować Patrząc na te lampki to warto
  15. To fakt, są podobne. Ale patrząc na to z tej strony to nie kupiłbyś żadnych lamp. Bo zawsze byś znalazł inne podobne do tych Poza tym ładnie wyglądają na Audi. A to że Siena ma podobne to chyba nie istotne.
  16. A mi się bardziej podobają z tym czarnym
  17. Zgadza się. Wystarczy tylko kupić diody w innym kolorze. Dlatego zapytałem o opis rezania bo jest ten sam
  18. Nic się nie da wyrezać ?
  19. W ten sposób można zniszczyć pomalowaną juz warstwę Ja bym najpierw wypolerował ..polerowane elementy zaikleił/zabezpieczył i później malował .. ragga ma rację
  20. Dibo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Ale tak jest najłatwiej. Uogólnić i po sprawie.
  21. Bo tak człowiek biega po dwóch tematach i się gubi
  22. Też bym wolał białe. Może jakiś opis rezania zapodasz ?
  23. LEDów ładnych nie ma. Ale za to są Cleary

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.