Treść opublikowana przez Dibo
-
[B7 BLB] felgi-zakłopotanie
Te co pokazałeś szału nie robią. Ja bym na Twoim miejscu poszukał czegoś w stylu R8 albo S5
-
[ALL B5] 20cali w b5, ktos cos wie? lub ma fotki ?
A myślałem że jeszcze się nie nacieszyłeś MAMami A Ty już o 20" myślisz :> Wydaje mi się że to do B5 trochę za dużo. Chyba że chcesz żeby felga zlewała Ci się z nadkolami, pomijając oponę
-
[ALL B8] Ktore wybrac zimowki Goodyear UG PERFORMANCE czy Dunlop SP WINTER SPORT 3D
A ja w obronie Dunlop SP WINTER SPORT 3D. Widzę że zdania są podzielone. Ja natomiast jestem z nich zadowolony. Świetnie mi się spisywały na błocie poślizgowym, a po tym jak wiadomo w zimie czasami częściej jeździmy niż po sniegu
-
[ALL] Co to za felga??? (producent)
Felga kozak Widziałem ją kiedyś na nowej TTce
-
[ALL B5] Folia termoplastyczna drewno
Ja bym wolał zainwestować w ori drewno. Jakość bez porównania no i ori to ori
-
[ALL B8] Ktore wybrac zimowki Goodyear UG PERFORMANCE czy Dunlop SP WINTER SPORT 3D
Ja śmigam na Dunlop SP WINTER SPORT 3D i mogę Ci je szczerze polecić. Naprawdę świetne opony
-
Opinia i pomoc w rozpoznaniu felg
Mille Miglia jest to historyczny rajd samochodowy przebiegający drogami publicznymi północnych Włoch. Także pewnie to włoszczyzna, a ten napis może oznaczać ze była to jakaś wersja limitowana związana z wyścigiem. Ewentualnie producent wykupił sobie możliwość umieszczania nazwy wyścigu na alu.
-
[ALL B5] devil eyes
Rozwaliłeś mnie tym :polew:
-
[B7 BRE] Co lepiej na zime?
235/45 szeroko... Ja mam 225/45 teraz i odnoszę czasem wrazenie, że lubią jak je koleiny na polskim asfalcie prowadzę jak po szynach To jest niestety wada szerokich opon w zimie. Dlatego lepiej kupić coś cieńszego
-
[B5 ADR] Wymiana lamp na zespolone - pytania i wątpliwości
Jakoś to przeoczyłem, jak kiedyś przeglądałem tematy. Dzięki Cuber
-
[ALL B5] devil eyes
Bierz Ori Valeo, to najlepszy wybór A Sonary sobie odpuść bo będziesz miał z nimi problemy i będziesz żałował zakupu.
-
[ALL] opony lato 235/35/19
Kilku kolegów na forum handluje oponami. Mają dobre ceny, także poszukaj a pewnie kupisz taniej
-
[B5 ADR] Wymiana lamp na zespolone - pytania i wątpliwości
Trochę odświeżę mój temat. Po wymianie na zespolone przyszedł czas na HIDa 6000K. I w związku z tym kilka pytań: 1. Mam ori valeo z oznaczeniami D2S, a więc przystosowane pod xenon. Skoro są przystosowane pod xenon to jest w nich specjalne miejsce na przetwornice ? Czy trzeba jakoś na opaskach mocować je poza lampami ? 2. Jeżeli jest miejsce w lampach to czy wejdą bez problemu zwykłe przetwornice, czy raczej szukać tych w wersji Slim ?
-
[B6 AWX] jak ta felga by wygladała ?
Zawias obowiązkowo w dół. Bez tego będzie
-
[ALL] co sądzicie o DUNLOP SP SPORT 9000
Nie, to nie zimówki. Sam smigam na Dunlop SP Sport także szczerze Ci je polecam
-
[ALL] opony lato 235/35/19
Ja bym na Twoim miejscu poszukał jakiś Dunlopek albo Toyo T1-R.
-
[ALL] Zakup opon proszę o pomoc ??
Co do Dunlopek to różne opinie krążą. Jedni mówią że się szybko ścierają, inni w tym ja że nie. Wszystko zależy jak to napisał Wąski od sposobu jazdy kierowcy. Sam jeżdzę na Dunlopach i według mnie to świetny producent opon i szczerze polecam ich produkty.
-
[Audi 100-C4] Wyjasnienie danych z klapki wlewu paliwa.
Według mnie do takich rzeczy powinien być jakiś program, ewentualnie jakaś strona internetowa z każdymi kombinacjami felga + opona, jakie mogą wejść do danego modelu. Tak żeby każdy mógł sobie sprawdzić. A jak patrzę na ten wlew to i tak w zasadzie nie wiem jakie kombinacje pasują do samochodu.
-
[ALL B5] Zmiana Podświetlenia zegarów
Możliwe że był jakiś "przeszczep"
-
[B7 BRE] Co lepiej na zime?
Do B7 to już bym wziął alu. B7 na stalówkach będzie trochę "śmiesznie" wyglądało Tylko że zima niszczy trochę alu także są tego plusy i minusy.
-
[Audi 100-C4] Wyjasnienie danych z klapki wlewu paliwa.
Pewnie że można. U mnie też pisze podobnie w B5 a jak wiadomo wchodzą dużo większe. Podejrzewam że to jest opis do standardowych opon. Zresztą ekspertem od odczytu tych wlepek nie jestem ale napewno 16" wejdą do C4:good: Znajomy ma właśnie C4 na 16"
-
[B5 AEB] 19" z RS6 - twardosc
Jeżeli są to ori to napewno są wytrzymałe a i ich jakość jest na wysokim poziomie Tylko upewnij się że to są ori a nie jakaś plastelina.
-
[ALL] Zakup opon proszę o pomoc ??
TOYO T1-R
-
[ALL B8] Body Kit Styling Options for Audi A4 B8
Ale czy ja napisałem że chodzi o ceny w Polsce, czyli przeliczane z Euro na PLN ? Sprawdzałem na niemieckich stronach a tam ceny były w Euro także kurs nie ma znaczenia
-
[B5 AAH] Jakie dekielki do A4 1995 -zobacz fotke
Najlepiej zapytaj sprzedawcy czy spasują do tych alu. Jeśli ktoś dłużej handluje to ma o tym pojęcie i Ci doradzi. Tymbardziej że jest to ori wzór i dużo osób na takich jeździ.