Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Dibo odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    Z tym kierunkowskazem to fakt. Wygląda to jakoś nie bardzo. Jakby były lampy sztukowane i kierunki były od innych
  2. Dibo odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    Od tego jest forum żeby pomagać Pochwal się efektem jak założysz lampki
  3. Ale chodzi mi o wzór, bo taki wzór widziałem już w kilku "starszych" OOOO
  4. Takie felgi nie wiem czy były montowane oryginalnie w B3 albo B4. Już widziałem kilkanascie B3 czy B4 z takimi felgami.
  5. Dibo odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    Zamiast ringów włóż ori Valeo + xenon i będzie Ale jak już się zdecydujesz na Angel Eyes to tak jak raggaman napisał FK Automotive. No i bierz zespolone, jest cięcie błotników ale efekt dużo lepszy
  6. Tzn. jak sprawdzony ? Ile wytrzymuje i jak z świeceniem ?
  7. Tak, tylko HID musisz kupić z takim mocowaniem jaki ma lampa. Ale montuj tylko w soczewce. Ludzie montują w lampach starego typu i oslepiają ludzi. No i za to dowodzik leci podczas kontroli. Czyli zakładasz lampy soczewkowe + HID z odpowiednim mocowaniem i jest wporządku
  8. Kup ori Valeo + Xenony i będzie
  9. cuber dobrze mówi. Zresztą napisałem Ci wyżej że to będzie nie bardzo wyglądało. Jak taki "olbrzym na glinianych nogach". Ja jak u siebie zakładam zimówki na 15" w B5 to nie za bardzo to wygląda, a co dopiero w B7
  10. Ja miałem taki dylemat rok temu. Dunlop czy Goodyear ? Jako że śmigałem w lecie na Dunlopach to w zimie też zakupiłem Dunlopki. Dokładnie Dunlop Winter Sport 3D i naprawdę jestem zadowolony. Co do ścierania i żywotności to właśnie pod tym katem też patrzyłem na opony. Czytając opinie użytkowników i jakieś rankingi okazało się że Dunlopy są jednymi z najmniej ścierających się opon. Z tego co pamiętam to użytkownicy którzy jeździli na obu oponach pisali że mniej im się ścierały Dunlopy niż Goodyeary. Ale to okaże się w praktyce, jak narazie to po jednej zimie wyglądają jak nówki W każdym razie czy kupisz Dunlopy czy Goodyeary to kupisz dobrze. Obie opony są świetne i tylko kwestia osobistego wyboru.
  11. http://www.moto.allegro.pl/item449071991_felgi_mam7_audi_vw_toyota_seat_8x18_5x100.html albo http://www.moto.allegro.pl/item446440053_felgi_mam8_audi_seat_vw_8x18_niemieckie.html
  12. Wiele osób na forum zna tą stronę. A Ty czemu w każdym topicu gdzie piszesz wklejasz tą stronę ? Wogóle bez opisu i nawiązania do tematu. Czyżby nabijanie postów ?
  13. Ja u siebie też niedawno ściągałem, a lakier ma 12 lat. Trochę było widać, ale wziąłem pastę Tempo, godzina polerki i praktycznie nie widać. Jedynie jak z bliska i pod kątem się przyjrzys to coś zobaczysz. Ale jeszcze kilka pastowań i wcale nie będzie widać
  14. Masz tam wyraźnie napisane że da się samemu. Trzeba tylko dzwignią przestawić soczewkę na ruch prawostronny. Jedynie na soczewce będzie pisało że są przystosowane do ruchu lewostronnego.
  15. Yelo ma rację. Najważniejsza jest ta prędkość. A do tej mocy przenoszonej to już musi być konkretny "potworek" w silniku Także się nie martw o moc i kup opony w miarę prędkości z jaką jeździsz.
  16. Do B8 bierz typowe od Audi, te R8 jak i S5 będą pasowały do sylwetki. Tomasony w B8 w sedanie niebardzo mi się widzą,jak już to na Avancie. A Ty masz przecież sedanika
  17. Ostatnio ktoś na forum pytał czy podejdą 15" do seryjnej B7 i mu podeszły. Jedynie to może trochę kiepsko wyglądać. Autko jest masywne i pasuje jakaś większa fela. Minimum 16" ale to kwestia wyglądu auta.
  18. Te od R8 bardziej pasują do sportowej sylwetki B8. Te Tomasony też są ładne, ale to nie to.
  19. A ja Ci zaproponuję coś takiego: http://motoryzacja.interia.pl/samochody/producenci/news/tt-kameleon,808313 Ten lakier na TT jest Był program w TVN Turbo i pokazywali to auto. Wyglądało świetnie
  20. Efekt się zapowiada ciekawy. tylko zapodaj jakiś konkretny kolor. Coś unikatowego jak np. ten gość co rezał RS4 B7 z B6
  21. Koszta nieduże to fakt. Tylko pamiętaj że jak Ci się znudzi i będziesz chciał ją zdjąć to zostaną otwory po mocowaniu. Ja kupiłem niunię ze spojlerem na klapie i gdybym chciał zdjąć to nie bardzo bo te otwory. Ale ten mój mi się podoba
  22. A gdzie Ty tam widzisz tą siatkę Bo ja nie bardzo
  23. A ja bym takiej lotki nie założył, wolałbym pozostać przy ori zgrabnym tyłku :> Jak już to coś większego. Sam mam na klapie ale większą :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.