Treść opublikowana przez Dibo
-
Strefa Śmiechu
Gość z moich okolic: http://patrz.pl/filmy/you-can-dance-4-rafal-jarosz-the-best Ostatnio go poznałem i w rzeczywistości zachowuje się podobnie
-
[B5 AFN] Jaki grill sportowy polecacie ?
Przecież ten na górze to nie ori grill stąd różnica, nie mieszajcie Poza tym Nowak_zg kupił grill RS4 bez znaczka i przekładał do niego znaczek ze zwykłego.
-
[ALL B5] Wybór bocznych kierunków
Bierz te
-
Skrzywdzone A8
Było Może załóż jeden temat i wrzucaj w nie kolejno zdjęcia, a nie każda fotka to nowy wątek.
-
Audi TT Pick-up
Też było już na forum
-
[B5 AFN] Jaki grill sportowy polecacie ?
Pasuje W końcu to te same OOOO. Zarówno przedlift, polift, S4, RS4 i dowolnie można je przekładać.
-
Audi czy VW?
Pojawiło się już kilka razy na forum to zdjęcie. Mnie tylko ciekawi jakie trzeba mieć IQ żeby kwadratowe Vento połączyć z obłym, okrągłym przodem z B7 Efektu dopełniają stalowe felgi w niedużym rozmiarze
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Jednak wyrezałeś te LEDy Efekt
-
[AUDI TT] 19" Audi TT jakie - 7 typow / ANKIETA
MT1 jest kozackie Obok "Lorinserowej turbiny" to najładniejsze wzory z Mercedesa TTka na tym wzorze: http://www.vincentpouliot.com/temp/jetta/mamsttslammed.jpg
-
[B6 AWX] 17" zamiast 15" replika felg RS4
Ten wzór to tylko 19" w górę. Widziałem na żywo go w 17" i wygląda biednie
-
[ALL B6] ET 35 i 8 cali szeroka felga - no to HARDCORE, włożyłem dystanse 20mm..
Trzeniek a Ty czasem nie masz 8,5J szerokości felgi
-
[B5 AFN] Czy te felgi będa pasowały????
Naciągniesz na nie 225/40/18 i da się jeździć w B5
-
[ALL B7] B7 z mala przerobka swiatel przednich - LED
Ciekawe jakie diody włożyli
-
[ALL B5] Koncepcja na pomalowanie Audi
Ten miedziny kolor jest piękny
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Ot, zwykły golas. Widzisz że nawet klimy nie ma. Dywaniki nadal są bo nie ma niczego konkretnego na ich miejsce.
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
To tak samo jak ja
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
To sprzedaj mi swój gwint Bo szukam gwintu
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Z przodu praktycznie jak moja (zderzak, grill, lampy, lusterka) Ive rezamy takie felgi ? Miałem kupować DOTZ Mugello ale te są szersze
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
Maciek zapodaj wreszcie te foty, zwłaszcza jak wystają
-
[AUDI TT] 19" Audi TT jakie - 7 typow / ANKIETA
Do Twojej TTki z tych Rial Daytona albo Keskin KT5. Ode mnie: BBS RXII: http://www.harrisonmotorsports.com/shop/images/RX_II_sm.jpg DOTZ Mugello: http://imagehost.vendio.com/a/23734168/aview/mugello.jpg http://img135.imageshack.us/img135/9041/63350821.jpg :kox: Jeszcze raz wkleiłem zdjęcie żebyś zobaczył co będzie najlepsze do TTki
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
Z tych co pokazałeś to Riale będą najlepsze. U mnie w okolicy jeździła srebrna TTka na wzorze MAM8 i powiem Ci że kiepsko pasowały te felgi do niej, za eleganckie do sportowej TTki.
-
[ALL B5] halogeny LED w zderzaku
Widziałem ostatnio LEDy w halogenach i tak sobie to wygląda. Lepiej wyrezać yellow fog lights
-
[ALL B5] [ALL B5] Sliwka ;p bedzie kozak ;)
To nie są lusterka S4
-
[ALL B5] Koncepcja na pomalowanie Audi
Koncepcja ciekawa Przy czym do takiego czegoś pasuje grubo autko wyrezać Do serii to już nie bardzo.
-
[B6 AWX] Prośba o opinię felg 17"
Nie mówiąc o tym że to nie ten dział