Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Dibo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Gość z moich okolic: http://patrz.pl/filmy/you-can-dance-4-rafal-jarosz-the-best Ostatnio go poznałem i w rzeczywistości zachowuje się podobnie
  2. Przecież ten na górze to nie ori grill stąd różnica, nie mieszajcie Poza tym Nowak_zg kupił grill RS4 bez znaczka i przekładał do niego znaczek ze zwykłego.
  3. Bierz te
  4. Było Może załóż jeden temat i wrzucaj w nie kolejno zdjęcia, a nie każda fotka to nowy wątek.
  5. Też było już na forum
  6. Pasuje W końcu to te same OOOO. Zarówno przedlift, polift, S4, RS4 i dowolnie można je przekładać.
  7. Pojawiło się już kilka razy na forum to zdjęcie. Mnie tylko ciekawi jakie trzeba mieć IQ żeby kwadratowe Vento połączyć z obłym, okrągłym przodem z B7 Efektu dopełniają stalowe felgi w niedużym rozmiarze
  8. Jednak wyrezałeś te LEDy Efekt
  9. MT1 jest kozackie Obok "Lorinserowej turbiny" to najładniejsze wzory z Mercedesa TTka na tym wzorze: http://www.vincentpouliot.com/temp/jetta/mamsttslammed.jpg
  10. Ten wzór to tylko 19" w górę. Widziałem na żywo go w 17" i wygląda biednie
  11. Naciągniesz na nie 225/40/18 i da się jeździć w B5
  12. Ciekawe jakie diody włożyli
  13. Ten miedziny kolor jest piękny
  14. Ot, zwykły golas. Widzisz że nawet klimy nie ma. Dywaniki nadal są bo nie ma niczego konkretnego na ich miejsce.
  15. To sprzedaj mi swój gwint Bo szukam gwintu
  16. Z przodu praktycznie jak moja (zderzak, grill, lampy, lusterka) Ive rezamy takie felgi ? Miałem kupować DOTZ Mugello ale te są szersze
  17. Maciek zapodaj wreszcie te foty, zwłaszcza jak wystają
  18. Do Twojej TTki z tych Rial Daytona albo Keskin KT5. Ode mnie: BBS RXII: http://www.harrisonmotorsports.com/shop/images/RX_II_sm.jpg DOTZ Mugello: http://imagehost.vendio.com/a/23734168/aview/mugello.jpg http://img135.imageshack.us/img135/9041/63350821.jpg :kox: Jeszcze raz wkleiłem zdjęcie żebyś zobaczył co będzie najlepsze do TTki
  19. Z tych co pokazałeś to Riale będą najlepsze. U mnie w okolicy jeździła srebrna TTka na wzorze MAM8 i powiem Ci że kiepsko pasowały te felgi do niej, za eleganckie do sportowej TTki.
  20. Widziałem ostatnio LEDy w halogenach i tak sobie to wygląda. Lepiej wyrezać yellow fog lights
  21. To nie są lusterka S4
  22. Koncepcja ciekawa Przy czym do takiego czegoś pasuje grubo autko wyrezać Do serii to już nie bardzo.
  23. Nie mówiąc o tym że to nie ten dział

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.