Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hiszpan123

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hiszpan123

  1. hiszpan123 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    225.35.19" na 10" -3bary
  2. Odezwał się ten z inwencją twórczą
  3. Trewor87 nagraj filmik na postoju i podczas jazdy jak to drze jape.
  4. Obłędnie Łap numerek 8E0 103 927C
  5. hiszpan123 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Nie dość że dobrze jedzie to i dobrze wygląda.
  6. hiszpan123 odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    Jak tam z tymi fotkami naciągu z tyłu? Swoją drogą super fotki
  7. Ogień, jutro prześle ci numer tej obódowy, teraz mam auto na miejscu
  8. Kaju ty i to grzecznie hehe nie widzę tego, jak wrócę zawitam u ciebie
  9. Na szczęscie jestem w DE, a za dwa miesiące auto wraca do PL i wtedy lache kłade na to.
  10. Masz trochę racji ale to też kwestia gustu lubię spakowane koła. Nisko i szerokoo. Fakt ze chyba na tyl będą musiały wlecieć opony 235 zewzgledu na policje
  11. W de felgi mogą wystawać . Policjanci doczepili się szpary między rantem felgi a opona
  12. hiszpan123 odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    pokarz z bliska kilka fotek naciągu z tyłu jaka firma opon?
  13. hiszpan123 odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    Jakie opony założyłeś z tyłu? U siebie mam 225.35 i psy w niemczech juz sie doje*****
  14. Ostanio coś próbowałem pstrykąć. Po niemieckich drogach zrobiłem zaledwie 1300km w tym 1100km trasa Pl-De. Dziś niemieckie psy dopier**liły się naciągu z tyłu
  15. Fajny modzik z kluczykiem, jakie koszty?
  16. hiszpan123 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie niemam auta na miejscu, mam pytanie jakie oznaczenia ma skrzynia w a4 b6 1.8t quattro avj 2001r?
  17. Ilekroć przeglądałem alegro itp, nigdy nie widziałem takich felg. Może kumpel chciałby sprzedać
  18. Aktualnie auto stoi w Pl, za tydzien jadę na święta. wrócę ją do De umyje wypucuje i zrobie jakieś lepsze fotki.
  19. Zółte są juz fioletowe i lata na nich kumpel
  20. Wyszło super . Jaki dystans trafił na przód ? Mnie zablokowały hamulce przy 18mm dystansie z przodu, brakuje z 3mm zeby koło swobodnie się toczyło a nie chaczyło o zacisk
  21. hiszpan123 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jezeli pod maską znajduje się faktycznie v6t to całkiem spoko.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.