Treść opublikowana przez rafi10612
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Poszukaj na forum. Jest p tym temat Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Tak. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
RMF FM nie ma najlpeszego zasiegu . ZETka ma lepszy,mowie to z autopsji A nie masz przypadkiem peknietego? U siebie mialem pekniety i radio odbieralo ale przy trakcji elektrycznej trzeszczalo . po wymianie na inny nie polamany jest lepiej i wiecej stacji sciaga Panowie rozmawialem z GWERTY . Jesli ktos ma pilna sprawe to moge podac numer kontaktowy. Jesli nie pilne to GWERTY za jakis czas ma sie pojawic na forum i bedzie juz dostepny
-
B6 DIVISION
W dziale sprzedam jest kilka ogłoszeń Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
bidzio1nie ma za co Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Fafnasty też się w to bawi. raczej nie dał bym swoich lamp gosciowi który jest na liscie "nierzetelnych sprzedawców"sam przez gnojka zostałem oszukany Przez kogo zostałeś oszukany? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Dobre pytanie...mi wczoraj ręce opadły... ale nie ważne... Kupiłem lotkę na klapę do sedana s4...jest mocowana na klej i wkręty...ma ktoś jakiś szablon gdzie wiercić dziury w klapie aby ładnie przylegało? Kontakt z Gwerty jest ale nie przez numerem który podaje Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Spryskiwacze mgiełkowe
Reklamujesz Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Czemu na przemian? Wersja elektryczna lub z ledzwiami tylko działa tak samo na miejscu pasażera jak i kierowcy. Grzanie to samo. Wszystko pasuje Jeśli masz elektryczne ledzwia a chcesz elektryczne pełne to dobrze zmienić bezpiecznik na większy Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Troche to dziwne bo też mam z 2.5 i mam normalne spalanie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Takie fotele będą pasowały bez problemu. Gdyby były mowa o pamięci to byłby kłopot a tak p&p Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Wyciągnij bezpiecznik od licznika. Mógł się zawiesić Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Potwierdzam. Mi też nie raz antenka wraca po jakimś czasie a nie raz po godzinie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Fotele z B7 Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Kierownica tez jakby z B7. Może pomodzona Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Masz zdj tych foteli? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Od tyłu Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Moze przy zamówieniu grupowym jakiś rabacik będzie; ) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Chętnych będzie dużo na taki gadżet. Tylko jak to kosztowo wygląda? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Jeśli masz to co myślę to trudno znaleźć. Do skór jest dużo Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Lepszym wyjściem jest wymiana foteli Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Jak nie masz climy pod stołki grzane to raczej w fotelach mat mię znajdziesz. Żeby maty dołożyć musisz rozebrać fotel. Chyba to jest najgorsze. Jak będziesz szukał mat to szukaj po takie same przeszycia jak masz na fotelu Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Wtyczka jest zielona. Ty masz zapewne żółta od poduch i czerwona od ledzwi Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Rób golasa i gon po cenie rynkowej. Lepiej na tym wyjdziesz niż sprzedając tak jak teraz stoji Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Mam ten sam problem . Ostatnio spaliła mi się żarówka od mijania (który to już raz nie pamiętam ) i musiałem kombinować. Zamieniłem żarówkę z mijania z ta od długich. I powiem Ci ze coś zaczęłem widziećWysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Daj znać jak coś ustalisz, bardzo jestem ciekawy co się dzieje.Ok Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Jesteś bardzo cierpliwy. Moją cierpliwość się skończyła i działam w temacie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Telefon nie odpowiada. Na drugim numerze jest sygnał ale nie odbiera Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Rns trochę gorzej gra Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
..
-
B6 DIVISION
No szkoda bo chciałem u niego ogarnąć lampy Jak na tą chwilę kontaktu znim brak. Troche się niepokoje bo juz trochę czekam na swoje lampy Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Pisalem do kasjana który podobno mieszka nie daleko Gwerty żeby dał znać co tam znim ale nie odpisał. Wchodzi na forum ale nie odpowiada na Pw. Troche dziwna się robie sytuacja ze wysyła lampy jak ktoś się upomni na forum a reszta nie wie co się dzieje Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka