Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafi10612

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafi10612

  1. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Znam ten bol. Mi na koniec srodkiem nie zbieraly az peklo mocowanie piora
  2. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ad 3. Zmien na AERO . Tez mialem zwykle ,piora BOSCH a bylo to co u ciebie . Nie raz szyba byla mokra a szuraly jakby po suchej jezdzily. Na aero jest cicho
  3. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    I taśmie. Wiem bo to wyciagalem. Niestety nie ma numeru na tym a Google pokazuje coś innego Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Nie uśmiecha mi się kupować całych maskownic po 50 zł za sztukę bo potrzebuje tylko te naklejki Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  4. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam maskownice pod ten znaczek ale są wytarte i chce zmienić Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  5. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wlasnie mialem informacje ze to mozna dostac osobno . Mozna to odkleic
  6. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A jakis dokladnie ? Druga sprawa to te naklejki BOSE na maskownice . Bylem dzis w aso i nie udalo sie znalezc numeru tej naklejki. Moze ktos ma numer i podrzucilby
  7. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie podrzuci ktos numer tych naklejek BOSE na maskownice głosników I druga sprawa jakis czas temu byl temat o kleju a akurat potrzebuje klej mocny ,najlepiej barwy czarnej . jaki wybrac?
  8. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podobno się nie da Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  9. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ma ktoś zdj mocowania pdc w zderzaku? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  10. No no grubo jedziesz auto blizniacze do mojego ale modami zewnetrznymi zaczynasz mnie przeganiac fajnie wygladaja te listwy na szarym
  11. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dlatego warto szukać climstronicow od 16 stopni Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  12. Adaptery wchodzą na wcisk. Jak dobrze pamiętam to numerem do dołu Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Na 1 stronie jest odnośnik do montażu spryskiwaczy. Klikasz i w tym temacie jest zdj zamontowanego adaptera w masce Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  13. Z ta końcówka Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  14. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Spróbuj z tym bezpiecznikirm Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  15. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A spróbuj zresetować licznik przez wyciągnięcie bezpiecznika. U mnie pomogło Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  16. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bez problemu kładziesz oparcie i wchodzi bez problemu Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka I dwa przewieziesz Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  17. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Moduł trapezowy tez jest w multi Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  18. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobrze ze na drugim końcu Polski mieszkam [emoji14] dziękuję bardzo dobry kolego; ) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  19. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ma ktoś numer rurki do lodówki i zaslepek na spryski do zderzaka? Pilna sprawa Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  20. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panel Navi do malej nawigacji w zegarach a panel Menu do webasta,ukrytego menu w liczniku
  21. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panel Menu badz Navi nie sluzy do sterowania nawigacja czyt RNS-E
  22. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przejezyczenia bywaja grozne w skutkach To masz w tym temacie tez numer panelu z przyciskiem MENU. Trudno dostepny ,wiem bo szukalem ale z tego co wiem to dwa na forum jakis czas temu sie obijaly . W ASO cos ponad 200 zl jak dobrze pamietam
  23. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Thttp://a4-klub.pl/index.php?/topic/80015-all-b6b7-uklad-kontroli-cisnienia-w-oponach/ Tu znajdziesz wszystkie potrzebne ci informacje kostka pasuje od climy,trzeba troche podciac zeby inaczej wychodzily kable i wchodzi gladko A gdzie jest napisane, że jest nowy?To i ja w takim razie zapytam o nr takiego panelu ale z przyciskiem auto, posiada ktoś? Z przyciskiem Auto ?
  24. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam galke z A3 z mieszkiem w bardzo fajnym stanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.