Treść opublikowana przez j4s2c2vr
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
No ja też miałem problem, żeby sie wyrwać. W przyszłym tygodniu nie wiem jeszcze jak będzie :/ Ale może udałoby mi się wymknąć z domu pod pretekstem umycia auta
-
[B5 APS] Seiko - Silver & Black :P
Skąd takie lampki tylne można wziąć? Podoba mi się ten Twój sprzęcior
-
Ustawienie czasu
Wiem, że odgrzewanie kotlecika, ale może komuś jeszcze się przyda Proszę nie linczować mnie za to U mnie też kręcenie lewo-prawo nie działało. Zrezygnowałem i jeździłem z tydzień bez poprawnego wskazania zegara Później znalazłem chwilę, żebyto rozkminić, no i u mnie(zegary poliftowe z białym podświetleniem, zegar elektroniczny z datownikiem) jest tak: Ciągniemy lekko do siebie ten dzyndzel. Zaczyna migać pole godzin. Kręcąc w prawo zwiększamy wartość o jeden, kręcąc w lewo zmniejszamy. Ustawiamy odpowiednią wartość dla godziny. Do pola minut dostajemy się pociągając dzyndzelek ponownie. Minuty zaczynaja migać, a my ustawiamy czy to w lewo, czy w prawo odpowiednią wartość. Analogicznie robimy z datą... dzień, miesiąc, rok. Jak ustawimy rok, ciągniemy wajchę raz jeszcze do siebie, zacznie mrugać cała data. Ciągniemy raz jeszcze i mamy zapisane ustawienia :] Powodzenia w ustawianiu... ja lecę teraz do tematu z radiowym zegarkiem, może uda mi się u mnie to uruchomić
-
Rezanie drugiego światła przeciwmgielnego
Nie ma przepisów, zakazujących symetrycznego oświetlenia przeciwmgielnego z tyłu auta. U mnie od weekendu też świecą po obu stronach. W poprzednim aucie też miałem dwa zrobione....
-
[B5 ALF] Dołożenie żarówki świateł przeciwmgielnych w tylnej lampie
Ja u siebie zamontuję z pewnością... W Peugeocie 306, też miałem miejsca dwa, a tylko jedną żarówkę wsadzoną. I szybko dołożyłem drugą. Jakoś symetrycznie lepiej to wygląda moim zdaniem... Jedno przeciwmgielne kojarzy mi się ze starymi ikarusami, albo z moim Trabim, gdzie dodatkowo trzeba było całkiem osobną lampę do zderzaka montować... tak samo jak od wstecznego :] ---------- Post dopisany 04-03-2013 at 08:36 ---------- Poprzedni post napisany 25-02-2013 at 09:34 ---------- zrobione !
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Dziś zrobiłem w audicy prawe tylne przeciwmgielne mała rzecz a cieszy Musze też wybrać się na myjnie, bo koloru już nie da się rozpoznać a po myjni może nowa sesja ---------- Post dopisany 03-03-2013 at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany 02-03-2013 at 22:27 ---------- na lato czekają 17" takie jak tutaj: http://images.krajoweogloszenia.pl/nlarge/felgi_audi_s-line_17cali_z_oponami_4x108_20438.jpg http://felgisklep.pl/photos/felga-aluminiowa-poj-17-cali-8j-et40-audi-s6-ronal-1893228663.jpg co sądzicie, o tym, żeby je na czarno wewnątrz potraktować, a rancik wypolerować ?? na 18" narazie floty brak :/
-
[ALL B5] Montaż Blow Off'a do 1.8T
Słuchajcie, a taki BOV z opcją pracy jako DV może zdać egzamin? http://cdn.modernperformance.com/images/uploads/greddytyperzlg.jpg Zamiast tej końcówki ciemnej z dziurkami, daje się wtedy krociec, który jest w zestawie do tzw. obiegu zamkniętego... Miałem go w pugu 1.8, gdzie dokładana była suszarka...
-
Dobrzy chiptunerzy
a zna ktoś tą firmę? PODLY- CHIPTUNING, WYŁACZANIE FILTRÓW DPF FAP, HAMOWNIA, DIAGNOSTYKA, NAPRAWA ECU ???
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
liczyłem, na nieco ciemniejszy odcień, ale i tak daje rade
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Z pewnością napiszę w temacie :] Dziś po drodze do huty zajrzałem do Karola i pod maską zagościł brand new korek oleju Stary był już szmelc i od tego tak ufajdany silnik był olejem. Karol poprawił też blachy przy łączniku i już nie drze japy tak wydech. Wstępnie na wymianę łącznika na jutro umówiony jestem. Wsadziłem też diodowe postojówki, dziś wieczorkiem foto zapodam jakieś poglądowe. Oczywiście nie obyło się bez spalenia bezpiecznika
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
To może w 306team się widzieliśmy kiedyś Jeszcze tam urzęduję :] Mariusz też tutaj jest.... po przesiadce z 306 :]
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Ooooo!! tutaj jeszcze foty nie wrzuciłeś ?? hahaha
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Właśnie zamówiłem postojówki na przód ledowe, bo przy okazji robienia serwisu okazało się, że mam spalone żaróweczki. Sądzę, że jakoś do środy powinny przyjechać... Kusi mnie, żeby zrobić też wnętrze ledami, ale póki co muszę budżet podreperowac ---------- Post dopisany 28-02-2013 at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany 25-02-2013 at 18:25 ---------- Wczoraj na dodatek zaczepiłem wydechem o jakiś nieduży pieniek w lesie i mi się rozszczelnił wydech za katem... Teraz jak dociskam gazu, to słyszę wycie syren policyjnych..... rozglądam się nic nie widzę, a to tylko turbawkę słychać jak się rozkręca
-
Kodowanie kluczyka i pilota - transponder immo w Audi
Witam, Czy ktoś mógłby opisać krok po proku dodawanie pilota/scyzoryka VAG-iem ?? Nie chodzi mi o immo, tylko o sterowanie zamkiem i alarmem z pilota. Metody z kluczykiem w stacyjce itd. nie działają u mnie :/ Jak sprawdzić w VAGu czy pilot w ogóle działa i nadaje ??
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Siemano! Czy spoty piaseczyńskie, to jeszcze funkcjonują ?? Czy raczej Wawa ? Pozdr
-
[B5 AEB] Wymiana filtra paliwa
Raczej nie zapominają, tylko nikomu się nie chce tam grzebać Pewnie robocizna za wymianę tego filtra przekracza jego wartość Z drugiej strony jeśli wszystkie nasze bryki takie super ASO serwisowane, to co im zależy dopisać do listy wymian filtr paliwa... Chyba, że w ASO robią wałki i nie wymieniają a zaznaczają, że zrobione :]
-
Podłokietnik tył (w tylnej kanapie) i dziura w nim - pokrowiec na narty
Jaką masz tapicerkę?
-
[ALL B5] Homemade FMIC + orurowanie Projekt niskobudzetowy
Jaki, maksymalnej wielkości FMIC, wejdzie bez cięcia belki wzmocnienia, zderzaka itp. pod oryginalny B5-tkowy poliftowy zderzak ??
-
[B5 AEB] Wymiana filtra paliwa
Może skoro pojawiły się wszystkie rodzaje filtrów, to można temat lekko zmodyfikować np. na [b5 ALL] ?? ---------- Post dopisany 25-02-2013 at 09:03 ---------- Poprzedni post napisany 02-02-2013 at 18:24 ---------- W czwartek wymieniany filtr w moim Q. Nie wyobrażam sobie zrobić tego bez podnoszenia auta i opuszczania baku Ogólnie jak u przedmówców... filtr z datą produkcji jeszcze z przed produkcji auta, pewnie nie wymieniany ani razu. U mnie zamiast brudnej benzynki leciała sama woda
-
Centralny zamek - Pomocy!
dzięki, będę badał jak scyzory przyjdą nie ma tu na forum jakiejś opcji postaw piwo, czy coś ??
-
System operacyjny Android
Chlopaki jaki soft i interfejs, zeby z kompa w aucie jakies dane na tel wyswietlac? Testowal ktos cos? Czy w b5 da rade w ogole? Wiem, ze interfejs bt jakis potrzeba, ale ktory najlepiej... no z jakimi apkami??
-
Centralny zamek - Pomocy!
Taką mam pompkę...
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
dzięki i wzajemnie :] poniżej kilka fotek z prac przeprowadzonych... - filtr paliwa nie wymieniany od nowości :/
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Jasna sprawa... zaczynam od ogarnięcia tych wszystkich detali Środek jak środek... skóra i drewnopodobne dekory ---------- Post dopisany 22-02-2013 at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany 13-02-2013 at 13:02 ---------- Podstawowe rzeczy ogarnięte: rozrząd pompa wody uszczelniacze płyn chłodniczy olej [sHELL HELIX 5w40] filtr oleju filtr paliwa [MANN FILTER] filtr powietrza [wkładka PIPERCROSS] filtr pyłkowy [FILTRON] przód osłony przegubów zewnętrznych końcówki drążka kierowniczego wymiana oleju w układzie wspomagania wahacz dolny tylny po stronie kierowcy teraz pora na kolejne detale do ogarnięcia...
-
Centralny zamek - Pomocy!
A możesz mi kolego podpowiedzieć gdzie jej szukać ? Jeszcze zielony jestem w Audi Forum już trochę przeszperałem, ale zdaje się, w różnych wersjach jest chyba w innych miejscach umieszczona...