Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

j4s2c2vr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez j4s2c2vr

  1. Moim zdaniem to nic dziwnego, że nie ma grzania... nie są skórzane. Inaczej się w zimie siada na materiałowe inaczej na skórze...
  2. Napisz mi coś więcej o tym 2din, co upchnąłeś, ta zaślepka dookoła to taka zwykła z allegro?
  3. Mogę się zamienić na zderzaki Mam S4, do dopieszczenia, ale chyba będę chciał zostać przy zwykłym polifcie. W komplecie dorzuce kły oraz nowe z ASO ślizgi na błotniki.
  4. Też śmigam na zamienniku nowym już jakiś czas i zero problemów, pewnie przy okazji jakieś smarowanko przed zimą zrobię mu...
  5. Już przyjechały 15mm na tył, także na przód pójdzie 11mm Od poniedziałku będę działał w temacie. No chyba, że nie będzie padało, to może dziś wrzucę, ale mi się nie chce za bardzo i późno z huty dziś wychodzę... :/
  6. Chyba tak zrobię, bo już mnie wnerwia ta ramka od automatu Także Hudini, jeśli jeszcze nie masz, to mogę Ci moją od 2din automatu podarować...
  7. nooo już testowałem własnie na kartonie pełnym wiśni wczoraj zrywanych, zero latania po bagażniku i robienia marmolady wiśniowej nie ma ktoś na zbyciu ramki do manuala pod 2din? Stan może być do renowacji, aby zaczepy były całe i ew. obwódka chromowana...
  8. ori, ale z A6, mi to że napięta nie przeszkadza, nawet lepiej, bo łatwiej graty wkładać pod nią nieużywana się trafiła
  9. Czekam na dystanse 15mm na tył i wyszarpałem wczoraj wreszcie kierownicę do obszycia wczoraj wpadł nowy gadżet do bagażnika
  10. Podejrzane typy się kręcą i fotografują Ci furę
  11. chyba już gwint siedzi, z tego co kojarzę
  12. LoL to dobre powody finansowe [emoji14] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  13. Wywal USA z nazwy tematu i wszyscy się uspokoją hehe
  14. Co będzie następne? http://olx.pl/oferta/audi-s8-audi-s8-d2-CID5-IDglzvD.html#c466a5005e
  15. Ja mam teraz 11mm z tylu z kolnierzem. Chyba od 10mm juz normalnie wchodza... Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  16. dawaj kreski
  17. fiufiu, ambitne plany
  18. Mam od Golfa V własnie, tylko nie oryginał, to co teraz produkują... Nie jest tragicznie... z pewnością lepiej niż z tym co było seryjnie
  19. ja drzwi od dołu chcę z progami ogarnać przy jednej zabawie
  20. Tylko, że jak jadę, to mam radość gdy za***rdala, a czy jakiś purchel widać czy nie? hmm... jak jadę szybko, to i tak nikt nie widzi Co innego, gdyby auto miało większość czasu stać w miejscu, albo poruszałoby się z prędkością Vmax 50km/h
  21. Dzięki! Ostatnio wiele się nie dzieje, ale powoli do przodu Zaraz Twojego obczaję Nadal wiele się nie dzieje. Z aktualności, to jeżdżę z tylną wycieraczką od Golfa. Faktycznie pióro już nie skacze po szybie i wygląda też jakoś ładniej z zewnątrz, mimo, że to tandetny w wykonaniu zamiennik. Wczoraj też była wymiana kroćca wodnego, tego z tyłu silnika, bo obudowa pękła i oring pod czujnikiem też puszczał. Efekt był taki, że osuszyło mi zbiorniczek wyrównawczy w kilkanaście kilometrów Zderzak S wciąż leży i kwiczy, progi tak samo... Purchle na masce też wołają, a mi sięczipa chce... i nie wiem co najpierw robić
  22. Mi tam siępodoba na tej feldze, szkoda, że taka ciężka... Chyba więcej kg wychodzi niż flaty :/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.