Treść opublikowana przez daro84.pl
-
Lpg w 2,0 130km
Ja 2 lata temu dałam 2100 myślę że teraz podobnie. Spalanie 9-10l
-
A4 B6 Nie otwiera szyb.
Coś kolega ciebie w błąd wprowadza moduł komfortu jest w podłodze a kolega pisze o MCE. Zobacz czy w tej harmonijce miedzy drzwiami a słupkiem nie są przetarte kable to często się zdarza. Żeby dostać się do MK musisz odkręcić stopkę na lewą nogę i zdjąć listwę na progu. Siedzenie do tyłu wykładzina do góry i zobaczysz czarną puszkę w niej jest MK
-
Jakie świece do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Niema sensu dawać platynowych są sporo droższe
-
[B5 AVANT] Co może być z moimi wycieraczkami??? :(
Sam powinieneś to ogarnąć. Zerknij pod szybę może tylno jakieś cięgno się urwało albo dopięło
-
Jaki płyn ??????????
Na pewno nie czerwony. Lej zielony febi minerał
-
[B5 AVANT] Co może być z moimi wycieraczkami??? :(
Jak słyszysz silniczek to bezpiecznik będzie dobry
-
Jakie świece do Audi A4 B6/B7 1.8T?
W motoryzacyjnym dobiorą ci według katalogu
-
[B5 AVANT] Co może być z moimi wycieraczkami??? :(
Może były przymarznięte i bezpiecznik się spalił
-
Jaki płyn ??????????
Na korku masz napisane czy powinien być mineralny czy syntetyk. 95% że to będzie mineralny i wtedy możesz wlać zielony febi ---------- Post dopisany at 13:13 ---------- Poprzedni post napisany at 13:09 ---------- Jak masz korek zielony to nie może być czerwony płyn
-
pływa po szosie b6
Może pomóc bo on mówił że kierownica tylko delikatnie puka
-
[ALL B6] Opadnięta maska
Jak już gumy wykręciłeś na maxa to raczej nic z tym nie zrobisz ---------- Post dopisany at 01:21 ---------- Poprzedni post napisany at 01:03 ---------- Koniec maski czyli przy szybie też jest opadnięta?
-
pływa po szosie b6
Też jest, ale to tylko na krótką metę. Jak za mocno dokręcisz to kierownica nie będzie wracała do pozycji jazdy na wprost
-
pływa po szosie b6
Te ich sprawdzanie to nic nie da, usłyszysz panie wszystko jest ok tak ma być,tak mi powiedział. Pojechałem do znajomego pomachał kiero i powiedział że magiel dla pewności podniósł auto do góry, sprawdził czy też stuka jak skręca energicznie i potwierdził. Na listwie maglownicy lubi się wycierać ślimak wtedy są luzy i stuki
-
[ALL B6] Opadnięta maska
No to odgrzałeś prawie z przed trzech lat:grin: spróbuj na zawiasach trochę podnieść
-
Jakie świece do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Oleju ci nie bierze?
-
pływa po szosie b6
Zobacz czy na wyłączonym silniku nie stuka magiel jak energicznie machasz w prawo i lewo. Mi diagnosta też mówił że jest wszystko ok a były luzy na maglownicy
-
Jakie świece do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Ja zawsze biorę NGK
-
zapala mi się kontrolka (!)
Wymień całość
-
Szybki wyciek plynu wspomagana kierownicy....
Zobacz czy magiel nie przepuszcza. Prawdopodobnie ten płyn który ci uciekł jest teraz harmonijkach na maglownicy
-
okazyjna cena opony
Też bym nie ryzykował to jednak 10 lat. Wszystko traci swoje właściwości z biegiem czasu opona też.
-
Błąd wypadających zapłonów
Chyba tak, ale warto zadzwonić. Po numerze vin powiedzą czy jego też dotyczy ta akcja
-
Błąd wypadających zapłonów
Jak masz oryginalne cewki to dzwoń do aso wymieniają cewki w ramach akcji serwisowej
-
zapala mi się kontrolka (!)
Być może ta wtyczka słabo jest wpięta
-
Niewiarygodnie szybkie znikniecie plynu ze zbiornika wyr.
Odkręć korek zbiorniczka przy uruchomionym silniku i zobacz czy niema przedmuchów
-
Czyszczenie przepustnicy w A4 B5 1.8 ADR
Spokojnie ci wystarczy. Możesz wyciągnąć płyn ze zbiorniczka