Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daro84.pl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daro84.pl

  1. Ja 2 lata temu dałam 2100 myślę że teraz podobnie. Spalanie 9-10l
  2. Coś kolega ciebie w błąd wprowadza moduł komfortu jest w podłodze a kolega pisze o MCE. Zobacz czy w tej harmonijce miedzy drzwiami a słupkiem nie są przetarte kable to często się zdarza. Żeby dostać się do MK musisz odkręcić stopkę na lewą nogę i zdjąć listwę na progu. Siedzenie do tyłu wykładzina do góry i zobaczysz czarną puszkę w niej jest MK
  3. Niema sensu dawać platynowych są sporo droższe
  4. Sam powinieneś to ogarnąć. Zerknij pod szybę może tylno jakieś cięgno się urwało albo dopięło
  5. Na pewno nie czerwony. Lej zielony febi minerał
  6. Jak słyszysz silniczek to bezpiecznik będzie dobry
  7. W motoryzacyjnym dobiorą ci według katalogu
  8. Może były przymarznięte i bezpiecznik się spalił
  9. Na korku masz napisane czy powinien być mineralny czy syntetyk. 95% że to będzie mineralny i wtedy możesz wlać zielony febi ---------- Post dopisany at 13:13 ---------- Poprzedni post napisany at 13:09 ---------- Jak masz korek zielony to nie może być czerwony płyn
  10. Może pomóc bo on mówił że kierownica tylko delikatnie puka
  11. Jak już gumy wykręciłeś na maxa to raczej nic z tym nie zrobisz ---------- Post dopisany at 01:21 ---------- Poprzedni post napisany at 01:03 ---------- Koniec maski czyli przy szybie też jest opadnięta?
  12. Też jest, ale to tylko na krótką metę. Jak za mocno dokręcisz to kierownica nie będzie wracała do pozycji jazdy na wprost
  13. Te ich sprawdzanie to nic nie da, usłyszysz panie wszystko jest ok tak ma być,tak mi powiedział. Pojechałem do znajomego pomachał kiero i powiedział że magiel dla pewności podniósł auto do góry, sprawdził czy też stuka jak skręca energicznie i potwierdził. Na listwie maglownicy lubi się wycierać ślimak wtedy są luzy i stuki
  14. No to odgrzałeś prawie z przed trzech lat:grin: spróbuj na zawiasach trochę podnieść
  15. Oleju ci nie bierze?
  16. Zobacz czy na wyłączonym silniku nie stuka magiel jak energicznie machasz w prawo i lewo. Mi diagnosta też mówił że jest wszystko ok a były luzy na maglownicy
  17. Ja zawsze biorę NGK
  18. Wymień całość
  19. Zobacz czy magiel nie przepuszcza. Prawdopodobnie ten płyn który ci uciekł jest teraz harmonijkach na maglownicy
  20. Też bym nie ryzykował to jednak 10 lat. Wszystko traci swoje właściwości z biegiem czasu opona też.
  21. Chyba tak, ale warto zadzwonić. Po numerze vin powiedzą czy jego też dotyczy ta akcja
  22. Jak masz oryginalne cewki to dzwoń do aso wymieniają cewki w ramach akcji serwisowej
  23. Być może ta wtyczka słabo jest wpięta
  24. Odkręć korek zbiorniczka przy uruchomionym silniku i zobacz czy niema przedmuchów
  25. Spokojnie ci wystarczy. Możesz wyciągnąć płyn ze zbiorniczka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.