Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. michu93 odpowiedział(a) na michur79 temat w Inne marki
    ale naklejka była do tego przystosowana... dobra koniec bo zaraz bedzie ze zamiast o golfie gadamy o maluchu GILI zapodaj temacik o swoim maluszku rozwiniemy tam teorie mechaniczne i aerodynamiczne fiatacza
  2. michu93 odpowiedział(a) na michur79 temat w Inne marki
    dodatkowe 5km do przejechania na jednym baku - bo ten napis poprawia aerodynamikę co do golfa to moja II pewnie ma ten sam silniczek który daje radę a ogólnie to klasyczny przykład VT - VWiejskiego Tjuninku
  3. zaprawki rdza? czy może raczej rysy? ogólnie fajne autko felg nie zmieniaj na mniejsze - nie ma sensu... a już napewno nie na 15"... brat jest na forum? ja nie to go zaproś
  4. cały miesiąc to wygląda jakby dziadek poszedł na ryby i przyjechał po babcie czerwoną rybką a babcia boi się wsiąść
  5. ale to jest wersja europejska... bedziesz boczki przerabiac?
  6. a gdzie reszta tapety? masz taka 3centymetrowa tapetke :D ???
  7. no autko rzeczywiście ładne... choć bardziej mi się podobało po zakupie co do stożka to nie znam się na tych tuningowych sprawach ale coś w tym jest... odpowiednie umiejscowienie itp... słuchaj ich tu wszystkich a autko będzie śmigało jak powinno. To co mnie razi to ta naklejka "s4" .... również tylne lampy są lipne... oraz gałka biegów...
  8. mogłeś jeszcze klami po lifcie wspawac :gwizdanie:
  9. ^ ^ ^ ^ ^ ^ | | | padłem :polew: :polew: | | |
  10. dobra decyzja ale lepiej a3
  11. no wygląda fajnie - jak to czarna - a mogłem mieć w identycznym kolorku... caly efekty bedzie jak wszystko poskladasz :good:
  12. http://moto.allegro.pl/item608404952_swietna_fura_na_lato_okazja_cabrio.html oblukajcie jak pomalowana 80-tka cabrio :shocked:
  13. coś byś wyrwał - byle z cierpliwością ja tez swojej niuni szukam juz prawie 2 miesiące i obawiam się że to jeszcze potrwa [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2009, 09:52_________________________________________________szukasz do 14K - 2k zbijasz i jest luz
  14. fota z ubiegłego roku dalej robi kariere
  15. rzeczywiscie dwa silniki ale 1.4 90KM i 1.6 106KM
  16. Rzekł baranek do króliczka "Wskakuj stary do koszyczka, choć niewiele tu kobitek, to zrobimy z jaj użytek" I tak królik wraz z barankiem , zmajstrowali niespodziankę... Zdrowych, spokojnych, smacznych i mokrych - zyczy Grzegorz z rodzinką
  17. nie widziales zgnilej cliowki? to malo widziales tigry sa chyba mniej podatne na korozje niz np omega czy vectra b - vectry b nawet w ocynku rdzewieje - znajomy ma taka 1999rok... silnika 1.2 nie polecam - mialem go w corsie i rozpedzal autko do 120 dalej to rzeka... palil bardzo duzo... nie wiem czy dycha rzeczywiscie starczala - kumpel ma 1.6 i nie narzeka- nie ma rdzy ani nic a rok bodajze 1995 co do clio tez jezdzilem i powiem tak - nie jest zle ale plastiki troche trzeszcza... ponoc na zakretach tymi autkami jezdzi sie na trzech kolach a moze lepiej dolozyc i np szukac okazji za 11k audi a3?? :przebiegly:a moze i za 10k by sie znalazlo - tzn zalezy czy chcesz benzynke czy ropniaka
  18. już prawie rok:
  19. nie... vectra napewno nie... najlepiej cos z grupy
  20. ogolnie jezdzilem vectra ale 1.7 isuzy znam te auta bardzo dobrze... pompy siadaja przy 2.0 dieselu a konkretnie sterowniki pomp, szukam caly czas audi ale jakos nie moge znalesc odpowiedniej... i tak sie rozgladam nad czyms innym chociaż bardzo nie chetnie :gwizdanie:
  21. tak jak wyzej, czy ktos jechal vectra z tym silnikiem? jak dynamika? prztyspieszenie, oraz moc w porownaniu do a4 90 lub 110km ???
  22. za***iście tylnych boczkow jeszcze nie zmieniles???
  23. http://moto.allegro.pl/item583159458_sprawny_silnik_i_szrzynia_reszta_kadeta_gratis.html jak w tytule: silnik i sprzynia sprawne - reszta kadeta gratis
  24. ten prawidłowy kolor fajny wypas fajny silnik

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.