Treść opublikowana przez michu93
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
witam wszystkich forumiakow posiadaczy audi wraków. mam nadzieje ze nie spicie bo dzis piatek i jest picie! nie ma spania nie ma nic trzeba sobie wodke pic. 3 kieliszki juz strzaskane laski jeszcze nie macane ogoreczki na zagryche ...pod stolem znalazlem dyche muza dobrze jest dobrana i zabawa bedzie do rana az tu nagle DING DONG i gliniarze wpadaja... znalezli maryche zjedli zagryche urwali mi od kompa myche! najebani sobie poszli zostawili w strachu gosci goscie szybko sie otrzęśli i zabawa znow sie kreci ale jak juz pech to pecha macie w poniedzialek na komisariacie psy mi łapy w metal skuli komendancik to tam muli ze zesmy babce okno zepsuli ze sasiedzi spac nie mogli tylko kazdy sie w nocy modlil zabysmy czegos nie wysadzili bo biedni bysmy byli i 3 lata dostalem dzielnie w pierdlu siedzialem a gdy mnie juz wypuscili to mi znowu zazucili ze do pracy mam sp***dalac nic nikomu juz nie gadac wzialem sznurek zawiazalem testament nabazgrałem na drzwie sie powiesilem i swa historie skonczylem
-
Ceny paliwa marzec 2026
endriuu chyba w totka 6. miał :> podziel się
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
tak jak tutaj http://photos02.otomoto.pl/photos/original/C7/34/94/C7349457_10.jpg bardzo fajnie to wygląda
-
Ceny paliwa marzec 2026
ja tyż wczoraj jechałem do ostrowa i w odolanowie na bliskiej OeNik 3.49 a jak wracałem to było 3.51 na stacji obok, ta niebieska 3.49, a ta żółto-niebieska 3.59 zielona prywatna kawałek dalej dla tira 3.49 dla pospólstwa 3.51... międzybórz orlen - 3.52 Twardogóra orlen - 3.56 mikstat jedna z nich - 3.58 Only
-
Foto zabawa
moj syn am na imie wojtek i wolaja na niego BMW - bardzo maly wojtek - 9 lat ma
-
Foto zabawa
ten fiacik wygląda jak szczór z tym ryjem od bawary nie daleko mnie jezdzi tez takie bmw 126p ale jest tylko zmieniony znaczek - konstrukcja nie uległa zmianie - chyba produkowany na licencji przez bmw czy co
-
[B6 BAU] Moje nowe Audi! Audi Rules ;) !! UPDATE !! [090225]
bardzo fajna pomidor
-
fotosik? imageshack ? a moze cos innego
nie wiem czy jest ale tam nie ma nic trudnego - sa miniaturki i cale zdjecia...
-
fotosik? imageshack ? a moze cos innego
miniaturki? do fotosiika? czy na forum? łaski nie robią przecież
-
Co sie dzieje z €
wiem poziek że to jest śmieszne, ale do niemcowni by można śmignąc a autka jak pójdą w góre... wszystkie wasze inwestycje w autka się wrócą
-
fotosik? imageshack ? a moze cos innego
lece sprawdzic moję zdjęcia... [br]Dopisany: 20 Luty 2009, 14:03_________________________________________________jest spoko mam jeszcze 0.931 GB transferu do wykorzystania... tak swoją drogą to mi się wydaje że sami się o to prosili - chcieli z fotosika zrobic allegro i nasza-klase... ale że im nie wyszło, a ludzie pchają się ze zdjęciami itp to są stratni...
-
Co sie dzieje z €
Tak jak mówi Dibo zrób... będzie najlepiej słyszałem że ma iśc do 6zl ale myślę że nie ma co czekac bo do lata chyba za dużo znowu nie pójdzie...
-
fotosik? imageshack ? a moze cos innego
zdzierstwo ja smigam na imageshack i jest fajnie... sa jeszcze imagik.pl ifotos.pl a teraz takie czary wam pokaże: Wpiszcie w wyszukiwarke: "google.pl" Nastepnie w puste pole wpiszcie: "darmowy hosting obrazow" i na pierwszym miejscu zobaczcie co pisze i jak pisze
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
topor... pomyśl nad czarnymi matowymi wewnętrznymi klamkami jak w rs-ie jak szukasz carbonu to to też możesz przy okazji
-
Foto zabawa
proponuje zeby moondek teraz zapodal foto
-
Foto zabawa
moze byc film?
-
Foto zabawa
dawaj dawaj
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
zrob dokladnie tak jak ja mam... to jest wszystko co zrobiłem i działa aż miło
-
Foto zabawa
[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 19:00_________________________________________________ [br]Dopisany: 19 Luty 2009, 19:01_________________________________________________poprosze o "stjuningowany" rower
-
Foto zabawa
- Spotkania na drodze
18.02.2009 Jadę sobie w ostrowa w strone wroclawia i sobie myślę: "Mógłby jechac jakiś czerwony avant w dieselku i jeszcze z klubu..." Dojechałem do międzyborza poszedłem do sklepu wychodzę - patrzę, a tu stoi czerwony avant w dieselku... A więc pozdrowienia dla kierowcy tegoż oto pojazdu spotkanego pod leviatanem [br]Dopisany: 19 Luty 2009, 12:30_________________________________________________tak koło godziny 20.30- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
DeeJay_Kill jak zwykle czuwa, Pewnie jakieś koksy wsuwa... A my tu bez żadnych prochów, Się bawimy - tak po trochu. Ni ma weny ani trochu chyba zacznę od tych prochów. No bo prochy mają coś co pokocha każdy koks.- [B5 AHL] Moja cudowna audiczka obecne mody
bez połączenia z tyłem słaby efekt jest...- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Co do spania to się zgodzę, lecz dzieciaka dziś nie spłodzę. Nie mam jakoś tak ochoty, takie zimne mam dziś poty. Bo się troche przestraszyłam, gdzy WP teraz włączyłem. Bo umarła nam dziewczyna, taka młoda olimpijka. Miała lat 26, teraz już nie ma jej... Oddajmy hod taki mały - minuta ciszy u każdego w domu...- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
a tu co sie dzieje - kasting na poete? - Spotkania na drodze