Treść opublikowana przez michu93
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
jakbyś przód pokazał było by lepiej... [br]Dopisany: 09 Luty 2009, 21:31_________________________________________________p.s. ciekawostka - nowy 2cv http://www.motorpasion.com/images/2007/05/citroen-2cv-2.jpg
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
ups... sorry ale to zielone to citroen i nie zmylił :gwizdanie:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
franczus
-
[B5 1Z] Kody wyposażenia - wiele niezgodności ?
to chyba ci ktoś wyjął, bo one chyba zawsze były...
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
gustowny tjuning grila wykonany przez marcina i chyba lusterka na blotnikach prawda?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
e - tak dla ułatwienia życia sobie i innym - po wklejeniu foty zawsze piszcie czy to concept czy seryjny tak bedzie lepiej
-
[B5 ALG] audi A4 2.8 V6 30vquattro
taaaaa srodeczek za***isty a z zewnatrz... kolor oryginalny ale srodeczek to palce lizac
-
Ceny paliwa marzec 2026
jak bedzie po 5zl to teoretycznie bym za 100km placil 25zl a praktycznie jakies.... sporo mniej
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
w cholere endriuu....
-
Strefa Śmiechu
elektryczne szyby
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
- [ALL B5] Gwint FK,klapa US,zderzak+spryski S4,felgi ori S-line 18 __SPRZEDAM__
fajna fajna, wszystko w kolorze plany na plus- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
kto ma numer komorki do marcina?? wyśe mu SMSa zeby mi przyslal podpowiedz i sam ja obwieszcze na forum- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
właśnie szukałem sporo pod hasłem "future-car" i był sporo takich dziwolągów ale tego nie...- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
ford?- [ALL B5] FELGI RS6 19cali dylemat koloru + ankieta
graficik... będzie koxik- AUDI - jak to ładnie brzmi...
autko naprawde fajnie sie prezentuje, jesli podobaja ci sie chromy to zostaw je ale te z lamp to wywal, bo to wyglada lekko mowiac zle, pod grillem lepiej wyglada, nawiazuje do b6 :gwizdanie: i fotki wnetrza by się też przydały :>- [B5 AFN] Jarkowozik
fajna furka ale wnetrze bym chciał też zobaczyc- I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
jo tyż zrobiłem fotki przed i po myciu :gwizdanie: fajnie się patrzy- moja a4 narazie standard ale zobaczymy
hehe jeszcze tego nie widziałem, wrzucał ktos zdjęcia z fotki.pl??? co do autka to fajne, fajna tapicerka - zdjemij ten tjuning kiery zrob polerke wydechu, fele 17", troche powal ją na glebe, załóż jeszcze białe lub dymione migacze boczne- [B5 1Z] Kody wyposażenia - wiele niezgodności ?
jeszcze masz 2 z przodu wysokotonowe to sa te małe przy klamkach [br]Dopisany: 07 Luty 2009, 18:42_________________________________________________hehe właśnie tez przegladam swoje kody bo mam czas i checi [br]Dopisany: 07 Luty 2009, 18:43_________________________________________________1LA to sa hamulce tarczowe przod[br]Dopisany: 07 Luty 2009, 18:43_________________________________________________jeszcze co do tych kodów to może mi ktoś wytłumaczyc co oznacza np lewe lusterko zewnetrzne niesferyczne albo prawe lusterko zew wypukłe i co to za kod na wlepce 102 albo 1Q2 albo 1o2 nie moge go dokladnie odczytac z gory dzieki- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
i jescze cos - to jest suv czy kombi?- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
może podpowiedź? bo nie vauxhall [br]Dopisany: 06 Luty 2009, 19:25_________________________________________________ ...[br]Dopisany: 06 Luty 2009, 20:26_________________________________________________a to prototyp teraz jest?- I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
moja dziś też tak wyglądała ale z przodu, jak żona chciała nawrócic i z blota wyjechac nie mogła...- [B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
marcinie ty już byś nie płynął... :gwizdanie: U mnie by się nie dało tak jechac, tutaj mamy takie drogi że szkoda gadac... - [ALL B5] Gwint FK,klapa US,zderzak+spryski S4,felgi ori S-line 18 __SPRZEDAM__