Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
50 za brak sygnału
-
[B5 AHH] Felgi co sądzicie
te felgi to przykład...
-
[B5 AHH] Felgi co sądzicie
tego tez do konca nie wiem bo nie moge wyczaic dokladnie mojego zawiasu... taki inny jest. Ale ja sie bede upieral i 17" tylko i wylacznie [br]Dopisany: 01 Luty 2009, 22:52_________________________________________________dobranoc
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
teraz widac kto ogląda bajki :>
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
a nie włoch?
-
[B5 AHH] Felgi co sądzicie
dla pana w wieku "dojżałym" 18" nie pasują
-
[B5 AHH] Felgi co sądzicie
Jeśli chodzi o mnie to mam stalówki i alu także nie ma problemu ale 18 nie założe 17 to maxymalny maxxx
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
hehh... został pikaczu a tego drugiego zespół R ukradł
-
[B5 AHH] Felgi co sądzicie
tyle że nie chce zmieniac zawieszenia po pierwsze a po drugie to chciałem 17" a po trzecie to nie będę wkładał w samochód który jest na sprzedaż ale tak czy inaczej do tej czy innej audi pomyślę nad 17 na wiosne
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
jak brzimi ??? daj posłuchac - idz zatrąp i powtórz jakoś w alfabecie
-
[B5 1Z] Skąd pobrać sygnał otwarcia drzwi ?
niby tak...
-
[B5 AHH] Felgi co sądzicie
ja bym się wymienił, gdyby to były 17" najpier podkaż jakie masz swoje fele
-
[ALL B5] Czym zmyć klej po znaczku ?
zależy jaka ta naklejka, chodzi ci może o tą od rejestracji? ogólnie to ja taka nagrzałem i zdzierałem a później tylko płyn do szyb i jechane
-
Przełożenie mat grzewczych z foteli do foteli w Audi A4 B6
jakoś napewno się da... tylko jak przydało by się...
-
Strefa Śmiechu
dzwoniłem czy chciałby się zamienic za audi a4 a on że "nie chce sie zamieniac" je*any
-
[INNE] Audi S6 C5 340PS
super wózek... napatrzeć się nie można
-
[B6 AWX] A4 Avant B6
łat is dys? troche nie tu
-
[B6 AWX] nowy nabytek
fajna fajna szkoda że felgi takie malutkie, a jeszcze mniejsze się tutaj wydawają pry tej gablocie fajny kolor... ja bym zakladal zderzak ze spryskami w twoim przypadku...
-
[B5 1Z] Skąd pobrać sygnał otwarcia drzwi ?
ale właśnie mogłem je wsadzic w nogi zamiast samych żarówek. w drzwiach przeraza mnie ciecie tapicerki
-
[B5 1Z] Skąd pobrać sygnał otwarcia drzwi ?
p.s. jeszcze mogłem lepiej pomyślec i wsadzic te lampki od migaczy bo mam 2 takie i leża...
-
[B5 AJL] B5 1.8T Avant
najgorsze to nie są, rzeczywiście, ale jakby ich więcej było to by bardziej było co oceniac co tam masz za naglośnienie? i jeszcze fotki wnętrza by się przydały :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
http://aha44.pl/images/humor_obrazkowy/image00417.jpg kiedys to juz czytałem, ale był inny samochód
-
[B5 1Z] Skąd pobrać sygnał otwarcia drzwi ?
tutaj już wszystko opisałem. działa normalnie jak plakatówka http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_montaz_podswietlenia_nog_po_otwarciu_drzwi-t64122.0.html;topicseen
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
dacia
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
witam... pierwszy raz od daaaawna