Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. chudineze - jak sobie wyobrazasz "mniej wiecej" pierwsza litere? np mniej wiecej litera x jak bedzie wygladała [br]Dopisany: 20 Grudzień 2008, 22:16_________________________________________________endriuu dawaj ta pierwsza litere
  2. ja juz nie wiem czy sie z tego smiac czy plakac... porazka... poleglem... google zawiodly, wikipedia zawiodla... znajomi zawiedli... [br]Dopisany: 20 Grudzień 2008, 19:09_________________________________________________endriuu... podaj date ( od kiedy do kiedy) byly produkowane te stworzenia[br]Dopisany: 20 Grudzień 2008, 19:10_________________________________________________no bo co talbot? humber? hillman nie bo z rynku zniknal w 1977...
  3. wszystko bylo
  4. endriuu konkretne podpowiedz... czekamy
  5. /\ / \ || || || skąd ja to znam [br]Dopisany: 20 Grudzień 2008, 09:37_________________________________________________[br]Dopisany: 20 Grudzień 2008, 09:49_________________________________________________
  6. a ta marka zostala przejeta przez jakis koncern czy calkiem zniknal?
  7. juz nie mam sily na to... juz mi sie to faorum przez to auto zbrzydlo... pod jakim haslem tego szukac w necie? a w ogole to jest gdzies w necie?
  8. no a moze podaj rok autka? konkretny
  9. ale ryj no powiem wam ze takiej zagadki jeszcze nie bylo... po tylu podpowiedziach nikt nie wie co to za auto...[br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 22:27_________________________________________________przeszukałem poł neta w tym marki samochodowe w wikipedii i cos angielskiego co istnialo w tych czasam a upadlo to jensen... moze?
  10. no a moj nick to poprostu... kiedys siedzialem gdzies zakladałem konto i każde cos co wymysliłem nie chciało mi przyjąc to wymysliłem coś bezsensu i jest... nawet nie wiem jak to sie czyta ktos kiedys czytal kerbi inny ktos czytal kerb
  11. jak chcesz ja sprzedac to zmien ten gil, zdejmij brewki i ta folie z szyby jak piszesz, zmien tylne lampy i poprzykrecaj zderzaki od srodka bo widac ze po wymianie rozrzadu ktos sie nie przylozyl do zderzaczka... a swoja droga to dziwne ze lusterka sa w kolorze a klamki nie....
  12. no mi tez sie podoba
  13. czyli ze fotki sa innego auta czy ze fotki zrobil jeszcze poprzedni wlasciciel?
  14. nie zwracam uwagi na to... wole 120 z ksiazka niz bez ale tez wole 288 bez niz 120 bez...
  15. no super super... sa jeszcze ludzie ktorzy nie patrza na przebieg jednak jesli o mnie chodzi to tez mi jest obojetnie czy skorka jest czy nie... chociaz nie gardzę...
  16. rzeczywiscie drewko gryzie i ta niebieska decha... ale za to jest skorka no i fajny felunek...
  17. gril i brak znaczka na klapie to minus zmiany: galka biegow, to tez nie znajlepszy pomysl ciekawe jakie chcesz zderzaki zapodac, no i dolot powietrza... a ogolnie autko jest spoko jesli nie przesadzisz to bedzie spoko
  18. na ile? :gwizdanie: p.s. autko potega
  19. yelo co z tym rocznikiem?
  20. kuźwa chyba komuś pomysł podsunąłem
  21. przykleję sobie taśme na dole i taki fajny wzorek mi wyjdzie
  22. to mi idzie jakas nieznana marka... a rocznik?
  23. ale to zdjecie jest zaje*iste - passat jako robotnik wiezie swego księcia no przypatrzcie sie - passat brak kolpakow, uje*any po szyby, siedzi praktycznie na ziemi ze zmęczeniaa audi odpoczywa, błyszczy się, troche chromu, soi równo i w ogóle :evil:
  24. to jest niemiecke? troche małe foto...
  25. albo benzyna w cenie piwa - kup flasze i w europe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.