Treść opublikowana przez michu93
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
chudineze - jak sobie wyobrazasz "mniej wiecej" pierwsza litere? np mniej wiecej litera x jak bedzie wygladała [br]Dopisany: 20 Grudzień 2008, 22:16_________________________________________________endriuu dawaj ta pierwsza litere
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
ja juz nie wiem czy sie z tego smiac czy plakac... porazka... poleglem... google zawiodly, wikipedia zawiodla... znajomi zawiedli... [br]Dopisany: 20 Grudzień 2008, 19:09_________________________________________________endriuu... podaj date ( od kiedy do kiedy) byly produkowane te stworzenia[br]Dopisany: 20 Grudzień 2008, 19:10_________________________________________________no bo co talbot? humber? hillman nie bo z rynku zniknal w 1977...
-
Strefa Śmiechu
wszystko bylo
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
endriuu konkretne podpowiedz... czekamy
-
Strefa Śmiechu
/\ / \ || || || skąd ja to znam [br]Dopisany: 20 Grudzień 2008, 09:37_________________________________________________[br]Dopisany: 20 Grudzień 2008, 09:49_________________________________________________
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
a ta marka zostala przejeta przez jakis koncern czy calkiem zniknal?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
juz nie mam sily na to... juz mi sie to faorum przez to auto zbrzydlo... pod jakim haslem tego szukac w necie? a w ogole to jest gdzies w necie?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
no a moze podaj rok autka? konkretny
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
ale ryj no powiem wam ze takiej zagadki jeszcze nie bylo... po tylu podpowiedziach nikt nie wie co to za auto...[br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 22:27_________________________________________________przeszukałem poł neta w tym marki samochodowe w wikipedii i cos angielskiego co istnialo w tych czasam a upadlo to jensen... moze?
-
Historia naszych nicków
no a moj nick to poprostu... kiedys siedzialem gdzies zakladałem konto i każde cos co wymysliłem nie chciało mi przyjąc to wymysliłem coś bezsensu i jest... nawet nie wiem jak to sie czyta ktos kiedys czytal kerbi inny ktos czytal kerb
-
[ALL B5] === Audi A4 Sedan Sreberka TDi ===
jak chcesz ja sprzedac to zmien ten gil, zdejmij brewki i ta folie z szyby jak piszesz, zmien tylne lampy i poprzykrecaj zderzaki od srodka bo widac ze po wymianie rozrzadu ktos sie nie przylozyl do zderzaczka... a swoja droga to dziwne ze lusterka sa w kolorze a klamki nie....
-
[AWM A4 B5 1.8T Quattro]<170KM>
no mi tez sie podoba
-
[AWM A4 B5 1.8T Quattro]<170KM>
czyli ze fotki sa innego auta czy ze fotki zrobil jeszcze poprzedni wlasciciel?
-
[ALL B5] Mała srebrna S4
nie zwracam uwagi na to... wole 120 z ksiazka niz bez ale tez wole 288 bez niz 120 bez...
-
[ALL B5] Mała srebrna S4
no super super... sa jeszcze ludzie ktorzy nie patrza na przebieg jednak jesli o mnie chodzi to tez mi jest obojetnie czy skorka jest czy nie... chociaz nie gardzę...
-
[ALL B5] Moje cudo
rzeczywiscie drewko gryzie i ta niebieska decha... ale za to jest skorka no i fajny felunek...
-
[B5 AHL] Moja cudowna audiczka obecne mody
gril i brak znaczka na klapie to minus zmiany: galka biegow, to tez nie znajlepszy pomysl ciekawe jakie chcesz zderzaki zapodac, no i dolot powietrza... a ogolnie autko jest spoko jesli nie przesadzisz to bedzie spoko
-
[B6 BBK] S4 344KM
na ile? :gwizdanie: p.s. autko potega
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
yelo co z tym rocznikiem?
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
kuźwa chyba komuś pomysł podsunąłem
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
przykleję sobie taśme na dole i taki fajny wzorek mi wyjdzie
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
to mi idzie jakas nieznana marka... a rocznik?
-
Laweta-jazda bez uprawnień i konsekwencje
ale to zdjecie jest zaje*iste - passat jako robotnik wiezie swego księcia no przypatrzcie sie - passat brak kolpakow, uje*any po szyby, siedzi praktycznie na ziemi ze zmęczeniaa audi odpoczywa, błyszczy się, troche chromu, soi równo i w ogóle :evil:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
to jest niemiecke? troche małe foto...
-
Ceny paliwa marzec 2026
albo benzyna w cenie piwa - kup flasze i w europe