Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. witam! dzis bylem w beidronce cos kupic... podchodze do kasy, widze ze nie ma foliuwek wylozonych wiec mowie... mozna prosic reklamowki a kolesiuwa mi cos takiego... "7 groszy za sztuke, ile podac?" ja myslalem ze nie wyrobie wziolem 3 ale i tak je zostawilem, zakupy wozkiem zawiozlem do auta... tam mam koszyk plastikowy... ktorego moge uzywac za darmo :] a jak jest u was? tez trzeba placic za foliowki??? pozdro
  2. a powiedzcie mi czy przy odlaczaniu wtyczek pod fotelami np od poduchy nie wyskoczy blad albo cos? kiedys w vectrze b mialem taka sytuacje jak przesuwalem fotel na maxa do przodu to sie wtyczka od poduchy rozlaczyla i blad mi wyskczyl do usuniecie. tyle ze tam bylo odpalone aut... wiec jak jest?
  3. napewno nie bylo produkowane... nie moge znalesc ani auta ani jego emblematu [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2008, 11:17_________________________________________________google mnie zawiodly...[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2008, 11:46_________________________________________________a jakiej jest produkcji?
  4. tak z tego foto: http://www.ssip.net/upload/nobel-m12-front-1_81.jpg
  5. najdrozszymi autami na naszym polskim allegro.pl sa.... Kia Sorento z 2006r Opel Astra z klima navi i tempomatem z 2005r Honda Civic z 1994r BMW 730 Diesel z 2002r przy tych 4 autach cena ktora mi wyskoczyla to: 1 000 000 000,00 zł
  6. ja mam 0 punktow cale szczesnie, ale ostatnie mialem sytuacje podbramkowa... jechalem lasem bylo juz ciemno i przedemna golf 5 jechal 50/h patrze i zeby go wyprzedzac i widze ze cos nadjezdza ale mowie sobie jakies skuter jedno swiatlo i w dodatku daleko... biore sie za wyprzedzanie jestem w polowie golfa a tutaj dostrzegam oprocz jednego swiatla caly przod auta i po hamulcach... cale szczesnie nic sie nei stalo... ale tak to bywa.... a wczoraj 3km ode mnie rozwalila sie kobieta mloda na zakrecie... nowa droga ale jest tak zle wywazona.......... szkoda gadac...
  7. nie ma go :] podpowiedz cos... wiecej
  8. no ale ogolna produkcja sie zaczyna inaczejtroche niz jest na allegro
  9. <a href="http://agnieszkaa79.wrzuta.pl/obraz/nYP4s3bjAH/smieszne_kalendarz_menelli_2005_kri" target="_blank" ><img src="http://c8.wrzuta.pl/wm2580/754f14920015293c45cc3cbe/%28Smieszne%29%20Kalendarz%20Menelli%202005%28Kri%24%29" alt="(Smieszne) Kalendarz Menelli 2005(Kri$)" border="0" /></a>
  10. przydaloby sie.... nie mam skad tego sciagnac...
  11. A CO ZA MUZYKA TAM GRA?
  12. przypomina również chevroleta blazera[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2008, 17:16_________________________________________________Acura MDX???[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2008, 17:33_________________________________________________z tego oto ogloszenia http://moto.allegro.pl/item433669839_acura_mdx_03_zarej_w_polsce_4x4_suv_1szy_wlas.html [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2008, 17:34_________________________________________________a wiec tak: latwe... :>
  13. widzialem ze latwe nastepnym razem sie postaram... nowak wrzucaj
  14. mam wlasnie taka nieszczesna drukarke i napelnilem zbirniczek od czarnego tuszu i drukarka drukuje ale jak... poprzerywane jakies linie biale... co mzoe sie z nia dziac? i jeszze jedno... kupic sobie drukarke laserowa? pozdro
  15. http://e.autokrata.pl/a101/30b9c594001ebd8147c96b8e
  16. jest to OBEREK konstrukcji Bogdana Wozowicza :] http://protauta45.republika.pl/innefso.htm
  17. jak w opisie :] kto takiego uzywa? jakie ma wady i zalety i ile kosztuje wymiana przykladowo obudowy? pozdro 4 all
  18. witam! przy kolegi vectrze b 1.8 w automacie dzieje się coś dziwnego. Mianowicie gdy auto jest zimne na komputerze wyskakuje mu taka oto kontrolka auto jest wtedy słabe... po rozgrzaniu auta kontrolka gaśnie i auto w miarę normalnie jedzie lub gdy stoii jest zimne i rusza biegami do przodu i do tylu po pewnym czasie tez kontrolka gaśnie. Co to może być? i co oznacza ta kontrola? pomóżcie! pozdrawiam
  19. SUBAULT LAGARU subaru impreza polaczona z renault laguna http://moto.allegro.pl/item430898804_extra_tuning_subault_lagaru.html[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2008, 21:38_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item427379672_dziewica_2008_2000km_honda_jazz_1_3_i_dsi_klima.html DZIEWICA
  20. michu93 odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    brak zamykania obiegu - na panelu pokazyje wlaczone/wylaczone cos pstyka ale na tym koniec - klapka sie nie porusza. co mzoe byc? jest od tego jakis bezpiecznik?
  21. dzisiaj pod mcdonaldem w kaliszu - zadko spotykany widoczek: pozdrawiam szczesliwego posiadacza i pozdro dla wszystkich 28 wlascicieli samochodow marki audi a4, bo tyle naliczylem w samym kaliszu :]
  22. ale marka nie jest koreanska?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.