Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. kto taki ma???
  2. a wejda ??
  3. krotoszyn 4.49
  4. i niby co ten kur*iarz zrobil??? to bylo hamskie i tyle...
  5. http://www.translate.pl/ na przyszlosc moze ciezko sie domyslec niektorych wyrazow ale fajnie tlumaczy zdania i slowa w obie strony.
  6. no nie zdziwilo by mnie to jesli bylo by troche a tutaj czarna chmura ze nic nie widzialem
  7. tzn tak mocno to chyba pierwszy raz
  8. yhy a te swoje lezki w tym przypadku to moze sobie wsadzic w d... wspolczuje tym ktorzy zrobili zakupy w media markt - kto robil? przyznac sie bez bicia!
  9. ;( no to ladnie nas objechali... a tyle szans mieli... w 2012 wygramy
  10. dzisiaj moja audica pozadnie zadymila na czarno gdy stalem na poboczu i ruszylem tak ze kolo sie obrucilo po mokrej trawie - podczas tego bylo okolo 4000 obrotow. co jest nie tak???
  11. nie moge tam znalesc audi a4 <hahaha>
  12. 2-2 bedzie remis lub ewentualnie 2-1 dla nas
  13. dzis w twardogorze na orlenie ON 4.75 ,- ON verwa 4.89 ,-
  14. ta opinia zanika z dnia na dzien to tylko glownie zostalo u starzsych ludzi...
  15. to znaczy wyswietlaly mi sie jakies bledy ale teraz nie pamietam jakie ale cos od nawiewu ale klima chodzi perfekcyjnie[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2008, 17:56 _________________________________________________aha jeszcze jedno zeby ktos zle nie zrozumial bo chodzi mi o ten wentylator co jest przy chlodnicy
  16. u mnie sie wlacza i wylacza co chwile czy to moze oznaczac malo freonu ???
  17. Jak często powinien włączać się wentylator od klimy gdy jest włączona??? zakładałem już jeden watek i zero odzewu. proszę o odpowiedzi pozdro * po co zakładasz 2 taki sam wątek ? Nie wystarczył tamten ?
  18. dopiero bylo :doh1:
  19. kurde ja tez chce :D
  20. z tego co widze to ty jezdzisz nie na ropce ale na L&M'ach. powiedz - to sie sprawdza ?? te 6 cos zlotych nie zaleznie od kilometrow??
  21. lukasz2223 - obudziles sie 2 miechy za pozno[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2008, 12:20 _________________________________________________niemiec :D:D
  22. blagam - nie cosik tylko samochod
  23. chudneze - tylko nie znowu cos co bedziemy szukac przez miesiac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.