Treść opublikowana przez michu93
-
Spoty wrocławskie
wszędzie nie. na torfową dzwoniłem, 380zł. kuzyn w e46 tam wymieniał i płacił 300zł, nie myślałem, że do audi szyba będzie droższa. zamówiłem wymianę na miejscu, przyjadą z pleszewa w czwartek, 350zł taka usługa
-
Spoty wrocławskie
pany, potrzebuję szybę wymienić czołową, gdzieś we wro tanio ktoś ogarnia? bo ceny mi tu skaczą od 390 do 480zł...
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
do orania w sam raz daj no jakieś foto środka, nie rób tajemnicy tak ogólnie, jak koło dobre będzie to będzie dobrze
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
a co ile rozrząd? ja i mój tata zawsze mówiliśmy 60kkm i wymiana.
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
to byłes i sie nie ujawniłęs kolego? nie byłem, zdjęcia od kolegifrostbite26 z a3-club ja bym się napewno ujawnił
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
zdjęcia od kolegi frostbite26 z a3-club
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
zdjęcia od kolegi frostbite26 z a3-club
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
- Mały problem chyba z radiem
z taką opcją też się liczyłem. ogólnie teraz mam ustawienia tak jak pisałem powyżej, ale fader -3 (brak głośników z tyłu), bas 7 mid 0 treble 4 i wyłączony loudness. jakość dźwięku jest zadowalająca, mocy nie traci, a rozkręciłem narazie radio do 30 vol/35, wyżej mi nie trzeba a i sprzętu mi szkoda. te ustawienia są finalne przy tym zestawie który mam, więc myślę, że jeśli nic więcej nie będzie się działo z radiem to ominę serwis. jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc i zainteresowanie tematem- Mały problem chyba z radiem
na 5 jest to samo, na 6,7, nie ma znaczenia. dobra, wydaje mi się, że nie ma co drążyć tematu bo do niczego nie dojdziemy, w październiku oddam radio na gwarancje... dzięki za pomoc- Mały problem chyba z radiem
ale przy basie 80, 120, 160 jest tak samo. no ja je kupiłem nowe dwa tygodnie temu.- Mały problem chyba z radiem
bas mam ustawione na 60, wysokie 12.5 właśnie. w głównych mam bas na 7 mid na 0 i wysokie na 4 ---------- Post dopisany at 10:18 ---------- Poprzedni post napisany at 10:15 ---------- lpf i hpf też na 60 mam ustawione.- Mały problem chyba z radiem
sub ma 4ohm, dzisiaj założyłem 16cm na przód i zobaczę czy będzie różnica. bo te stare to były dwa różne ogólnie to do 25 mogę wykręcić radio i tył gra czysto a stary przód przy 15 nie dawał rady, dlatego ustawiałem przód ciszej, ale to uj a nie granie... ---------- Post dopisany 24-08-2013 at 07:15 ---------- Poprzedni post napisany 23-08-2013 at 22:54 ---------- z przodu są 4ohm, które przestają grać, tzn zaczynają trzeszczeć przy 13-14, jak mam ustawiony fader na 0. uwalona końcówka mocy tyczyłaby się chyba raczej tylko przodu, bo na wyjście rca nie idzie żadna moc, o ile się nie mylę, a osłabienie słychać tu i tu. kuźwa, że też nie wziąłem przedłużonej gwarancji, miałbym wymianę na miejscu a tak mogę oddać radio w październiku do serwisu, bo zjadę do polski, a oni będą mieli na to miesiąc czasu ---------- Post dopisany at 08:04 ---------- Poprzedni post napisany at 07:15 ---------- przewertowałem jeszcze raz wszystkie ustawienia i zauważyłem, że przy wyłączonym loudness nie ma problemu, ale jak włączę, to po 15 vol jest spadek mocy. mimo to normalnie robi się głośniej, ale dźwięk jest słabszy.- [8L AHF] Audi a3 8l
dzisiaj odebrałem polskie blaszki i wsadziłem 165mm na przód, a mówili, że się nie da różnica w graniu jest ogromna, mimo, że nie są to głośniki, które powinny tam wylądować.- [B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
rewelkaa, brak mi słów poprostu....- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
patrzałem na a3-club i piszą, że tylko drzwi, temperatura i lampki ostrzegawcze a szkoda ---------- Post dopisany 22-08-2013 at 17:36 ---------- Poprzedni post napisany 14-08-2013 at 18:54 ---------- piotrek, ty masz jakąś końcówkę wydechu założoną? tutaj coś upatrzyłem:- [8L AHF] Audi a3 8l
czipa czipa, no ale czipa zależy jak będzie z robotą jak na stałe z niemiec wrócę mam pewien cel, ale to kiedyś. koła na wiosnę będą 18", teraz już nie mam sensu, za półtora tygodnia wracam do niemcowni i siedzę tam do października, więc jak wrócę to już zimówki będzie trzeba zakładać. tymczasem dzisiaj dostałem sterownik do centralnego z 2 scyzorykami z nowym wzorem audi. pozostało w piątek podpiąć migacze, bo nie mam dzisiaj czym jutro kabel z vagiem 2.5 mam nadzieję- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
kogo to auto, bo widziałem te felgi na tablicy wystawione właśnie?- Głośna praca na wolnych obrotach i przy ruszaniu - napinacz wymieniony 2 msc temu
ja bym obstawiam łożysko alternatora o ile masz to ze sprzęgiełkiem ale raczej tak.- [8L AHF] Audi a3 8l
ja tylko biednym studentem jestem/będę od piździernika nie mam w planach sprzedawać jutro powinna zawitać paczka ze scyzorem, wzór nowy, jak się rozleci to poszukam coś innego aha, wyczaiłem, że jest to wersja ambition i jest obniżona o marne 16mm, co za wstyd zrobiłem wyraźniejsze zdjęcia i wrzuciłem w 1. post.- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
do AHF kupiłem 505.00, dobrze nie? jest na pompie.- A4-KLUB.GERMANY
a z Hamburga ktoś jest?- [8L AHF] Audi a3 8l
no byłem tydzień przed zjazdem do PL :facepalm: ale gdzieś się pojawię ---------- Post dopisany 17-08-2013 at 15:51 ---------- Poprzedni post napisany 16-08-2013 at 22:14 ---------- jako, że nie miałem zapasu, dorwałem dziś jak nową stalową 16" 6.1/2J z oponą pirelli p6000 jakieś 6mm 205/55 z zestawem narzędzi w styropianie- [8L AHF] Audi a3 8l
na wiosnę może, teraz będę musiał błotnik pomalować. zależy jak z robotą będzie, czy będę musiał staż robić czy uda się bez. bo jak dobrze pójdzie, to przez zimę będę kompletował kilka dupereli, żeby na wiosnę było dobrze a dzisiaj kupiłem olej, jakieś pierdzidło na opony, miało działać, ale tylko daje jakiś kolor, ale nie jest źle. i dorwałem osłonę aku z golfa IV i patrzałem, żeby to wsadzić tutaj, ale nie wiem, nie pasuje za bardzo, ale jutro jeszcze popatrzę na to bez osłony i niżej z: a tutaj opony:- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
duds, gdzieś wyczytał o tym, że do tego półfisa wystarczy manetka? co to może pokazać więcej? bo mam to samo ale rozważam wsadzenie pełnego fisa, tymbardziej, że to co teraz mam słabo świeci jak się rozgrzeje. - Mały problem chyba z radiem