Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
też jestem ciekaw
-
[INNE] Radio do oceny
http://moto.allegro.pl/pioneer-deh-p7000ub-jak-nowy-i1450987086.html co na to powiecie? warte te 500zł?, może 400? przesyłka mi odpada bo mam blisko.
-
Plz o głos na bryke nr.3 ............Dzieki wielkie cyce :)
drugi raz
-
[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
krzyh00 - graty świetnego wyniku
-
Czy jesteś szczęśliwy , że posiadasz Audi ?
jeździsz autem, które pali średnio 6l/100km, a przy tym jedne z dynamiczniejszych (moim zdaniem) silników o tej mocy. taniej i tak dobrze to się chyba nie da
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
a mi się za***iście podoba zresztą ja mam bzika na punkcie tajli USA posadzi na ziemię i założy kółko i będzie kosa
-
[ALL] Rozrywki dla Bawiących się NOCĄ :D
jak chcesz to poproś modów, może dołożą twój silnik
-
[ALL B5] Opadnięte drzwi
wystarczy, że będziesz miał przerwaną uszczelkę w którymś miejscu i będzie świstać. no ale niestety audi tak już ma
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
tył też niech leci
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
ładny wózek zadbany, czarny... szkoda, że avant. wywal tą folię z szyb, bo jest wiocha jak nie wiem...
-
Strefa Śmiechu
http://moto.allegro.pl/cuore-stylizowane-na-mini-coopera-jedyne-w-pl-i1421980872.html I Ty możesz mieć swojego Mini Cooper'a
-
Strefa Śmiechu
- Co to za nutka?
polecam stronke weloveatrance.com wszystkie asoty trackslist'y itp wiem, ogólnie tracklist'y znaleźć to żaden problem, tylko nie raz trzeba przeszukiwać tych 20 kawałków [br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 12:13_________________________________________________co to jest? http://w213.wrzuta.pl/film/0FVUDEVw8Ug/20110202103- Plz o głos na bryke nr.3 ............Dzieki wielkie cyce :)
po slowie "dzięki" powinien być przecinek i dopiero "wielkie cyce", a te powinny każdemu się ukazywać po oddaniu głosu poszło- [B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
a jak rozwiązałeś wsteczny czy migasz? nie pamiętam już co tam jest- Muzyka w naszych autkach
poprzednia strona kurde, nawet tutaj ludzie walą powtórki.. jak w polsacie.- [INNE] Szara SZCZAŁA ;]
szara to po pierwsze, a po drugie to rzeczywiście - nikt nie zwrócił uwagi na taki błąd... :gwizdanie:- [INNE] Szara SZCZAŁA ;]
źle napisałem. ja nie kliknąłem, tylko baba kliknęła zaraz jak skończyłem rozmowę telefoniczną...- [ALL B5] Srebrny by HaVoK
dobrze dobrze boczne migacze na białe lub dymione, gril zmień a na wiosnę gółko i zawieszka- [INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
- [INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
czyli zostaje ten co był? czy to inny odcień?- [INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
znowu to teraz jaki kolor? imola yellow?- [INNE] Szara SZCZAŁA ;]
na allegro i okazało się, że o znajomości - sąsiednia wieś i nawet się znaliśmy z widzenia. ale ja głupi i kliknąłem kup teraz i po mojej rozmowie gdzie się umówiłem z gościem jakaś baba kliknęła... nie wybaczę sobie tego chyba nigdy.- [INNE] Szara SZCZAŁA ;]
oj no, w niedzielę poszedł mi dosłownie z przed nosa golf 1.6 z gazem 89r (szerokie listwy, zderzaki, lusterka w rogu) w automacie za 500zł. wsadzić aku i jechał. :wallbash:- [INNE] Szara SZCZAŁA ;]
oj można można. i można jeszcze taniej :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 21:10_________________________________________________ale nie diesela i nie 5d - Co to za nutka?