Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. 15 diód, po co tyle, strata kasy, 3 diody wystarczają w zupełności, nie wali po oczach a fajnie oświetla
  2. no na końcu byłaby piękna, szkoda jej, ale mimo wszystko był FUN, ale na tym zdjęciu 3 od dołu moskal (domniemam że to ty) to mina jakaś smutna
  3. jaką lampkę ostrzegawczą? bynajmniej przed liftem tego nie ma
  4. ale navi chyba włączasz oddzielnie, trzebaby przerobić włącznik w navi
  5. drewno jest fajne carbon to lipa, jak już to alu, albo ciekawy wymyślony dekor
  6. wydawało mi się że tylne są oklejone.. ja ogólnie też nie uznaję ciemnych szyb, ale jeśli już to wszystkie i delikatnie
  7. takie pierdzikółko jest dobre, bo jeździsz jeździsz i już się przyzwyczajasz to tych 60KM a tu za chwilę wsiadasz do 220KM audi i uważasz, że jest rewelacja ja tam mam po przesiadce z golfa do audi
  8. i przednie szyby ciemne
  9. domowymi sposobami mogłoby to czasem lepiej wyjść najlepiej kup jakiś uszkodzony licznik i zamień tarczę, albo odrazu fisa poszukaj jak nie masz
  10. michu93 odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    widziałem chyba taką za 3 koła :gwizdanie:
  11. michu93 odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    dokładnie 330kkm przebiegu u mnie, 8 lat na gazie i silnik chodzi bardzo dobrze, a kup takie a4 BLB i po 150kkm możesz spać na fakturach i paragonach za naprawy... [br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 22:21_________________________________________________ps. znalazłem idealnego wzorca dla mojego:
  12. michu93 odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    ee. tak samo jak w każdym innym aucie koła podokręcane a to najważniejsze. jeszcze przed lodami na drodze zbieżność ustawię bo przednie koła źle patrzą. ale 130 można lecieć spokojnie a ludzie nie wiedzą co się dzieje dzisiaj np przed nami autobus autosan ciśnie prawie 120 i za nami koleś octavią nie wiedział co się dzieje, droga pusta a on z 4 razy brał się za wyprzedzanie kupa śmiechu z takim autem
  13. michu93 odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    w moim golfie nie ma prawa nic odlecieć użytkowany jest dzień w dzień i jedzie wszędzie, wrocław, czy poznań trzebaby było to nie ma problemu w tygodniu jeszcze nowy filtr powietrza wpadnie. alvaro a ty pochwal się swoim golfem
  14. michu93 odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    coś ciężko z tym idzie.. tak to jest jak się nie ma własnej kasiory [br]Dopisany: 21 Sierpień 2010, 21:06_________________________________________________pochwalę się, że autko jeszcze jeździ i ma się świetnie autko śmiga aż miło: [br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 18:03_________________________________________________dodam, że to na skręconym gazie jest. przy czym do 140 by się rozbujał. ale myślę, że v-max wyniesie ok 150km/h licznikowe, przy czym seryjnie jest 160 na 5-biegowej manualnej skrzyni, a tu jest skrzynia automatyczna 3-biegowa, także chyba widać, że silnik jest w dobrej kondycji
  15. temat niestety nie rozwiązany. nowy właściciel przyjął ten problem na siebie. tutaj można zamknąć.
  16. http://www.kaspersky.pl/ http://www.avira.com/ http://www.nod-32.pl/ESET-NOD32-Antivirus.html?gclid=CMvv0Y6umaUCFVBc4wodxkjJHQ Można sobie co nie co poczytać
  17. od S pasuje, ale od RS trzeba zwężać trochę. Bynajmniej przednie, nie wiem jak z tylnymi, napewno od RS nie podpasi. tutaj masz temat o lampach: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=15032.0
  18. no może tak się to nazywa ale na forum chyba inne określenie było każda skrzynia może każdemu nie pasować. automata trzeba umieć użytkować, a jak jeszcze się lubi takie skrzynie to już jest idealnie
  19. ponoć sam się odpowietrza, ale właśnie doczytałem, że to może być zgubne stwierdzenie. jutro zrobię tak jak jest instrukcja na forum
  20. Problem polega na tym, że nie ma ogrzewania. Samochód ogólnie dobrze się nagrzewa, termostat był ori i został nawet wymieniony na nowy ale nic nie dało. Nagrzewnica przepłukana i dalej nic. Do nagrzewnicy jeden wąż idzie gorący a drugi jest letni. Co ciekawsze wąż, idący z bloku silnika do nagrzewnicy jest pusty, tzn nie ma w nim płynu. Jedynie po przegazowaniu pojawia się trochę płynu w wężu. Co zdziałać? Dodam, że nie mam Vaga oraz szukajka nic nie pomogła.
  21. michu93 odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    może mi ktoś wytłumaczyć na czym polega ten błąd: 11.7 Klapa centralna, czasem blokowana [br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 16:34_________________________________________________już wiem.
  22. a bo ty masz już soczewkę. to nie wiem czy jest aż tak bardzo potrzeba zamiana na fl ogarnij lepiej ten tył
  23. gril ok lampy weź poliftowe i najwyżej pomalujesz odbłyśniki, chociaż pojawiły się półczarne valeo chyba na allegro i ostatnio na żywo je widziałem i było całkiem całkiem zderzaki i progi tylko nie rób fast&furious i lustrko najlepiej prawe z angola zapodaj
  24. autko wygląda fajnie i te halogeny, jak nazwałeś "zakrętówki" chodzi mi to po głowie od kilku dni co do skrzyni automat, to 20 letni mercedes 190 też potrafił niewyczuwalnie zmieniać biegi :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.