Treść opublikowana przez michu93
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
15 diód, po co tyle, strata kasy, 3 diody wystarczają w zupełności, nie wali po oczach a fajnie oświetla
-
[ALL B5] Parówa
no na końcu byłaby piękna, szkoda jej, ale mimo wszystko był FUN, ale na tym zdjęciu 3 od dołu moskal (domniemam że to ty) to mina jakaś smutna
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
jaką lampkę ostrzegawczą? bynajmniej przed liftem tego nie ma
-
[ALL] Nawigacja inaczej - w nawiewach:)
ale navi chyba włączasz oddzielnie, trzebaby przerobić włącznik w navi
-
[B5 AAH] A4 2.8 V6 Quattro, Recarosy, zenki i fele s4, bose, ledy, kiera
drewno jest fajne carbon to lipa, jak już to alu, albo ciekawy wymyślony dekor
-
[INNE] Taki tam Passacik B5
wydawało mi się że tylne są oklejone.. ja ogólnie też nie uznaję ciemnych szyb, ale jeśli już to wszystkie i delikatnie
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
takie pierdzikółko jest dobre, bo jeździsz jeździsz i już się przyzwyczajasz to tych 60KM a tu za chwilę wsiadasz do 220KM audi i uważasz, że jest rewelacja ja tam mam po przesiadce z golfa do audi
-
[INNE] Taki tam Passacik B5
i przednie szyby ciemne
-
[ALL B5] Tarcze licznika z USA na EU
domowymi sposobami mogłoby to czasem lepiej wyjść najlepiej kup jakiś uszkodzony licznik i zamień tarczę, albo odrazu fisa poszukaj jak nie masz
-
Golf - w automacie.
widziałem chyba taką za 3 koła :gwizdanie:
-
Golf - w automacie.
dokładnie 330kkm przebiegu u mnie, 8 lat na gazie i silnik chodzi bardzo dobrze, a kup takie a4 BLB i po 150kkm możesz spać na fakturach i paragonach za naprawy... [br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 22:21_________________________________________________ps. znalazłem idealnego wzorca dla mojego:
-
Golf - w automacie.
ee. tak samo jak w każdym innym aucie koła podokręcane a to najważniejsze. jeszcze przed lodami na drodze zbieżność ustawię bo przednie koła źle patrzą. ale 130 można lecieć spokojnie a ludzie nie wiedzą co się dzieje dzisiaj np przed nami autobus autosan ciśnie prawie 120 i za nami koleś octavią nie wiedział co się dzieje, droga pusta a on z 4 razy brał się za wyprzedzanie kupa śmiechu z takim autem
-
Golf - w automacie.
w moim golfie nie ma prawa nic odlecieć użytkowany jest dzień w dzień i jedzie wszędzie, wrocław, czy poznań trzebaby było to nie ma problemu w tygodniu jeszcze nowy filtr powietrza wpadnie. alvaro a ty pochwal się swoim golfem
-
Golf - w automacie.
coś ciężko z tym idzie.. tak to jest jak się nie ma własnej kasiory [br]Dopisany: 21 Sierpień 2010, 21:06_________________________________________________pochwalę się, że autko jeszcze jeździ i ma się świetnie autko śmiga aż miło: [br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 18:03_________________________________________________dodam, że to na skręconym gazie jest. przy czym do 140 by się rozbujał. ale myślę, że v-max wyniesie ok 150km/h licznikowe, przy czym seryjnie jest 160 na 5-biegowej manualnej skrzyni, a tu jest skrzynia automatyczna 3-biegowa, także chyba widać, że silnik jest w dobrej kondycji
-
[B5 AFN] Brak ogrzewania
temat niestety nie rozwiązany. nowy właściciel przyjął ten problem na siebie. tutaj można zamknąć.
-
Antywirus dla windowsa 7 - pomocy
http://www.kaspersky.pl/ http://www.avira.com/ http://www.nod-32.pl/ESET-NOD32-Antivirus.html?gclid=CMvv0Y6umaUCFVBc4wodxkjJHQ Można sobie co nie co poczytać
-
[B5 ADR] A4 1.8 quattro 95'
od S pasuje, ale od RS trzeba zwężać trochę. Bynajmniej przednie, nie wiem jak z tylnymi, napewno od RS nie podpasi. tutaj masz temat o lampach: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=15032.0
-
[INNE] Taki tam Passacik B5
no może tak się to nazywa ale na forum chyba inne określenie było każda skrzynia może każdemu nie pasować. automata trzeba umieć użytkować, a jak jeszcze się lubi takie skrzynie to już jest idealnie
-
[B5 AFN] Brak ogrzewania
ponoć sam się odpowietrza, ale właśnie doczytałem, że to może być zgubne stwierdzenie. jutro zrobię tak jak jest instrukcja na forum
-
[B5 AFN] Brak ogrzewania
Problem polega na tym, że nie ma ogrzewania. Samochód ogólnie dobrze się nagrzewa, termostat był ori i został nawet wymieniony na nowy ale nic nie dało. Nagrzewnica przepłukana i dalej nic. Do nagrzewnicy jeden wąż idzie gorący a drugi jest letni. Co ciekawsze wąż, idący z bloku silnika do nagrzewnicy jest pusty, tzn nie ma w nim płynu. Jedynie po przegazowaniu pojawia się trochę płynu w wężu. Co zdziałać? Dodam, że nie mam Vaga oraz szukajka nic nie pomogła.
-
Kody climatronika Audi A4 B5
może mi ktoś wytłumaczyć na czym polega ten błąd: 11.7 Klapa centralna, czasem blokowana [br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 16:34_________________________________________________już wiem.
-
[B5 AGB] VIAGRA
- [B5 ADR] A4 1.8 quattro 95'
a bo ty masz już soczewkę. to nie wiem czy jest aż tak bardzo potrzeba zamiana na fl ogarnij lepiej ten tył- [B5 ADR] A4 1.8 quattro 95'
gril ok lampy weź poliftowe i najwyżej pomalujesz odbłyśniki, chociaż pojawiły się półczarne valeo chyba na allegro i ostatnio na żywo je widziałem i było całkiem całkiem zderzaki i progi tylko nie rób fast&furious i lustrko najlepiej prawe z angola zapodaj- [INNE] Taki tam Passacik B5
autko wygląda fajnie i te halogeny, jak nazwałeś "zakrętówki" chodzi mi to po głowie od kilku dni co do skrzyni automat, to 20 letni mercedes 190 też potrafił niewyczuwalnie zmieniać biegi :gwizdanie: - [B5 ADR] A4 1.8 quattro 95'