Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. tniesz żeby wyciągnąć a później w środku sklejasz taśmą izolacyjną - nie przeźroczystą ani inną chińszczyzną.
  2. aha. no nie chciałbym, żeby było gorzej. bo mam wszystko na miejscu - calą obsługę jak coś siądzie itp. jeszcze kumpel - sąsiad tam pracuje więc nie mam żadnych problemów. no obczaję jak to tu jest z zasięgiem.
  3. czyli? tak łopatologicznie?
  4. która podeszła do Pana Raggaman'a :gwizdanie:
  5. a takim co nie umieją rymować i czytać powiedział - nara. patrzcie pierwszy post.
  6. a za Poźkiem - Trzeniu z taczką
  7. to i tak ponoć nie dopasujesz wyglądem.
  8. no raczej dobra, tylko w jednej zaczep urwany w drugiej braki w zaczepach, popękana..
  9. Chciałbym się was zapytać czy ktoś ma styczność z internetem Cyfrowy Polsat? Korzystamy z telewizji tego dostawcy i dodatkowo przydały by się jeszcze dwa dekodery ale nie o to chodzi. Aktualnie mamy tv w pakiecie za 37.90 oraz internet radiowy lokalnego dostawcy Zapnet o prędkości 1.5mb/s za 59zł z którego mimo wszystko jestem bardzo zadowolony. Razem wychodzi to 96.90zł. Cyfrowy Polsat oferuje TV + Internet w tym pakiecie filmowym oraz internet np 12MB (co jest 8 razy szybsze od mojego) za łączną kwotę 86.90zł - co mnie taniej wynosi a mam dużo lepsze połączenie z netem (teoretycznie). No właśnie, pytanie - jak to jest w praktyce? Czy internet również jest nadawany radiowo czy poprzez telefon stacjonarny (z którego nie korzystamy, a łącze Neo jest od 2 lat prawdopodobnie)?
  10. możesz kupić, one są do przestawiania WB/EU poprzez taki wihajster
  11. robiłem aparatem bez ostrości więc musiało być daleko a godzina jakoś 14:50 była jak robiłem fotę pomyliłem wskazówki
  12. godzina 10.30?
  13. ale ja bym mimo wszystko pomalował.. :gwizdanie:
  14. choinka puścić prąd z postojówek - tak, ale nie może świecić światłem halogenowym.. chyba jakaś żarówka dwuwłóknowa czy coś?[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 10:19_________________________________________________wczoraj się zarejestrowałem w klubie bmw - wyczajam galerię użytkowników oraz Pet3r i zonk - nie mozna komentować
  15. ale środkowa konsola nie jest udekorowana "carbonowymi" dodatkami jest poprostu sam plastik.
  16. naklejka rejestracyjna na przedniej szybie
  17. co ty chcesz od AHH? plany ma więc za chwilę będzie więcej koniuf.
  18. 312MC jest z Lubina. Zagadaj do niego
  19. kolor :gwizdanie:
  20. ładne autko i zapowiada się ciekawie
  21. koniec 99 dopiero były na biało.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.