Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    brak prądu?
  2. jak na toledo to nie źle, chociaż nie toleruję zbytnio tego auta ładną felgę na początek załóż. przednie prawe drzwi coś mi odcieniem nie pasują...
  3. jak wyżej podoba mi się tam taka naklejka - battalionowców albo komisowców z niemcowców :gwizdanie:
  4. tak to jest, ale przy takich prędkościach to nie tylko mam8 tak wygląda ładne auto Pablo już dawno dawno oglądałem, ale nie zebrałem się jakoś na odwagę wetknięcia tutaj mojego 5groszy :gwizdanie:
  5. są też poważniejsze przykłady :gwizdanie: ale skończcie z tym OT bo kolega przywoła zielonych i się skończy
  6. posiedzisz na forum, dostaniesz bana albo kropka od kochanej "góry" i będzie dobrze oblukasz jakieś projekty na forum, na spotach/zlotach i wtedy masz porównanie realne co i jak. wielu już było na forum o różnych gustach
  7. piszę tylko, żeby obserować wątek.
  8. no to do wyboru masz cult, rost, ori, usa, agro.
  9. lusterka pomalowane w ten sposób to jest nieporozumienie
  10. ale ty jesteś VIP'em i masz odznakę Klubu Sportowego Kraków :gwizdanie:
  11. jak dojdzie to możesz skopiować i mi wysłać - za płytkę ci zwrócę
  12. calibra teraz jest zepsutym autem właśnie przez uzytkowników, trochę jak bmw e36 - lecz te potrafią być w wersjach bez agrotuningu w coupe - to tak. a e30 to w ogóle cult jest. i na e30 nic nie dam powiedzieć tak jak e34 żeby nie było OT w temacie, tak jak inni użytkownicy to robią jak chcesz mieć kontrast to obczaj parówę moskala, jak obszył kiere i mieszek - czerwona nić, lub zależy w jakim przypadku sama nić może być w kolorze [br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 13:07_________________________________________________a kto na forum upodabnia b5 do b7?
  13. calibra turbo to jest inna bajka, choć wolałbym vectrę turbo. ale calibra to powszechnie oznacza "zajechane, ztjunowane przez profi firmę allegro.pl auto" kiedys też mi się podobała
  14. w Sony mam tryb inteligenty, autoprogram oraz scene, do tego kilka ustawień manualnych tylko. ale w panasoniku miałem dużo więcej możliwości. ogólnie nie jestem zadowolony z nowego zakupu...
  15. nie rób z audi a4 opla calibry
  16. mam tryb manualny - w sony trochę ubogi ale w panasoniku dosyć szeroki zakres ustawień manualnych ale nie pamiętam, żebym mógł ustawiać dlugość naświetlania.
  17. zwykłą cyfrówką chyba się tego nie zrobi, prawda? bo ja np w dwóch aparatach nie mogę ustawiać długości naświetlania
  18. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    pisał wyżej, że skończył
  19. dobry bbs. podoba mi się ten wzór - jedyny wypukły
  20. rzeczywiście przód mógłby być trochę niżej.. załóż gwincik
  21. moze i by bylo wiecej ztym, że ja śmieje się i daje się śmiać z auta, które kupiłem sam...a ty nawet nie pokażesz samochodu którego tata ci kupił dlaczego tak piszesz, skoro jesteś nowym użytkownikiem i nie masz pewności co do swoich wypowiedzi? Kolega Luka3s ma wątek od początku (http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=140282.0) Rozmowa na temat kto czym lubi jeździć i dla kogo jakie paliwo i silnik to shit jest kompletnie bezsensowna. Każdy ma swoje upodobania i tak zostanie. Co do auta, bo to o nim jest ten wątek to zmień lampki przód i tył, jakaś felga chociaż 17" i lekka gleba audio zrobisz będzie kox zmień jeszcze fotki na lepszej jakości
  22. SONY SteadyShot DSC-S2100 jak na caną, którą za niego dałem ponad 460zł to cieńko.. mój stary Panasonik lepiej się nadawał, szczególnie do makro. No ale po malutkich obróbkach:
  23. ale felga to podstawa do każdego projektu..
  24. tylko, że wtedy ti już nie schwarz srebro...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.