Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 1Z] A4 TDi
brak prądu?
-
Seat Toledo II 1.9 TDI 110 KM
jak na toledo to nie źle, chociaż nie toleruję zbytnio tego auta ładną felgę na początek załóż. przednie prawe drzwi coś mi odcieniem nie pasują...
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
jak wyżej podoba mi się tam taka naklejka - battalionowców albo komisowców z niemcowców :gwizdanie:- [B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
tak to jest, ale przy takich prędkościach to nie tylko mam8 tak wygląda ładne auto Pablo już dawno dawno oglądałem, ale nie zebrałem się jakoś na odwagę wetknięcia tutaj mojego 5groszy :gwizdanie:- [B5 ADP] Moja Czarna Miłość '97
są też poważniejsze przykłady :gwizdanie: ale skończcie z tym OT bo kolega przywoła zielonych i się skończy- [B5 ADP] Moja Czarna Miłość '97
posiedzisz na forum, dostaniesz bana albo kropka od kochanej "góry" i będzie dobrze oblukasz jakieś projekty na forum, na spotach/zlotach i wtedy masz porównanie realne co i jak. wielu już było na forum o różnych gustach- [B6 AWX] Jak najlepiej "przegonić" Turbinę?
piszę tylko, żeby obserować wątek.- [B5 ADP] Moja Czarna Miłość '97
no to do wyboru masz cult, rost, ori, usa, agro.- Nimbus Grau Perl Effekt
lusterka pomalowane w ten sposób to jest nieporozumienie- Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
ale ty jesteś VIP'em i masz odznakę Klubu Sportowego Kraków :gwizdanie:- Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
jak dojdzie to możesz skopiować i mi wysłać - za płytkę ci zwrócę- [B5 ADP] Moja Czarna Miłość '97
calibra teraz jest zepsutym autem właśnie przez uzytkowników, trochę jak bmw e36 - lecz te potrafią być w wersjach bez agrotuningu w coupe - to tak. a e30 to w ogóle cult jest. i na e30 nic nie dam powiedzieć tak jak e34 żeby nie było OT w temacie, tak jak inni użytkownicy to robią jak chcesz mieć kontrast to obczaj parówę moskala, jak obszył kiere i mieszek - czerwona nić, lub zależy w jakim przypadku sama nić może być w kolorze [br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 13:07_________________________________________________a kto na forum upodabnia b5 do b7?- [B5 ADP] Moja Czarna Miłość '97
calibra turbo to jest inna bajka, choć wolałbym vectrę turbo. ale calibra to powszechnie oznacza "zajechane, ztjunowane przez profi firmę allegro.pl auto" kiedys też mi się podobała- Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
w Sony mam tryb inteligenty, autoprogram oraz scene, do tego kilka ustawień manualnych tylko. ale w panasoniku miałem dużo więcej możliwości. ogólnie nie jestem zadowolony z nowego zakupu...- [B5 ADP] Moja Czarna Miłość '97
nie rób z audi a4 opla calibry- Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
mam tryb manualny - w sony trochę ubogi ale w panasoniku dosyć szeroki zakres ustawień manualnych ale nie pamiętam, żebym mógł ustawiać dlugość naświetlania.- Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
zwykłą cyfrówką chyba się tego nie zrobi, prawda? bo ja np w dwóch aparatach nie mogę ustawiać długości naświetlania- [B5 1Z] A4 TDi
pisał wyżej, że skończył- [ALL B5]Srebrny Avant----- Zginął śmiercią tragiczną------*'(
dobry bbs. podoba mi się ten wzór - jedyny wypukły- [B5 AFN] Czarny avant by Clinque, czarna skóra, xenon, gwint, AWX/216/FMIC A5/SOFT
rzeczywiście przód mógłby być trochę niżej.. załóż gwincik- [B5 ADP] Moja Czarna Miłość '97
moze i by bylo wiecej ztym, że ja śmieje się i daje się śmiać z auta, które kupiłem sam...a ty nawet nie pokażesz samochodu którego tata ci kupił dlaczego tak piszesz, skoro jesteś nowym użytkownikiem i nie masz pewności co do swoich wypowiedzi? Kolega Luka3s ma wątek od początku (http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=140282.0) Rozmowa na temat kto czym lubi jeździć i dla kogo jakie paliwo i silnik to shit jest kompletnie bezsensowna. Każdy ma swoje upodobania i tak zostanie. Co do auta, bo to o nim jest ten wątek to zmień lampki przód i tył, jakaś felga chociaż 17" i lekka gleba audio zrobisz będzie kox zmień jeszcze fotki na lepszej jakości- Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
SONY SteadyShot DSC-S2100 jak na caną, którą za niego dałem ponad 460zł to cieńko.. mój stary Panasonik lepiej się nadawał, szczególnie do makro. No ale po malutkich obróbkach:- Nimbus Grau Perl Effekt
ale felga to podstawa do każdego projektu..- Nimbus Grau Perl Effekt
tylko, że wtedy ti już nie schwarz srebro... - [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE