Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tasior87

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tasior87

  1. Żeby nie było, że totalna cisza w temacie. W aucie ogarnąłem: - nowy oryginalny górny zawias drzwi kierowcy - oryginalny dolny zawias drzwi kierowcy - pozostało mi jeszcze dziada założyć, była już jedna próba ale przez brak możliwości wypięcia instalacji przy słupku odpuściłem - usunięte zostały wgniotki z nadwozia - prawy przedni błotnik otrzymał nowy lakier - względy estetyczne - zregenerowana została maglownica, nowe końcówki kierownicze Lamfordera, nowy dolny wahacz w lewym przednim kole TRW, założona pompa wspomagania z A6 C6 z 2018 roku produkcji, układ zalany Total LHM+ - kompletuję graty do przednich hamulców - padło na zaciski z A8 D3, osłony tarcz z Phaetona z kierownicami powietrza, ma ktoś może dojście do adapterów pod tarcze do tych zacisków??
  2. Witam sąsiada. Jesteś z Przeworska czy Rzeszowa? Eska wygląda na zadbaną. Możnaby kiedyś zrobić w okolicy mały spot esek i oblukać twoją na żywo. Nie myślałeś o większych heblach na przodzie i dodatkowej chlodniczce oleju ?
  3. Witam, Regenerował ktoś może magiel mając stuki w układzie kierowniczym? Pytam bo w mojej sztuce miałem stuki podczas jazdy i na postoju. Po regeneracji zniknęły stuki podczas jazdy, a te drugie pozostały. Z tego co wiem listwa maglownicy została stara. Wraz z regeneracja wymieniłem końcówki i jeden dolny wahacz . Brak luzów w zawieszeniu. Koleś od regeracji tłumaczy się tym, że a4 b5 i paserrati b5 mają starą konstrukcję w których likwidacja tych luzów jest praktycznie niemożliwa.
  4. Masz coś luk do BBK??
  5. Ładna seria. Dodaj parę smaczków i będzie dobrze. Jak poważnie myślisz o K04 to SID ma właśnie świeże ori CORE w ciekawej monecie.
  6. Nie korzystałem ale wydaje mi się że ogarnia dobrze temat. http://www.vag-podkarpacie.pl/viewtopic.php?t=18160
  7. "Eska" kozak, konkretnie ją dopieściłeś. Tak jak kolegom wyżej zbytnio nie widzi mi się ta kiera, lepiej siadła by tu jakaś lekko ścięta z B6. Jednak to twoje auto, więc tobie ma się podobać.
  8. Rozumiem, że całą mechanikę ogarnia Ci CP?
  9. Ciekawe masz te graty do eski. Parę PLNów musiałeś na nie przeznaczyć. Turbiny mają CORE od SIDa czy całkiem nówki?
  10. Zapewne będę musiał podjechać na hamownie chociaż mam trochę nie po drodze. Jak dla mnie to nawet przy seryjnej mocy ten silnik powinien być zalewany 98.
  11. Wczoraj podczas tankowania pod klapką wlewu paliwa zauważyłem taką naklejkę z logiem Sportec-a. Druga mniejsza już bez ich loga jest naklejona ma szybkę zegarów. Czyżby eska miała jakiegoś plusa od nich ??
  12. W weekend udało mi się znaleźć trochę czasu dla Eski. Tym razem zabrałem się za: - ślizgi fotela pasażera - wymianę głośnika drzwi kierowcy - serwis olejowy - olej ponoć z pierwszego tłoczenia, więc powinien być ok ? - uszczelki węży olejowych wchodzących w miskę olejową - dramat z dostępem
  13. Działać może i działa prawidłowo ale... drażni trochę oko. Wątpię żeby było tak od nowości. Jeśli jest to jakaś pier**la to czego tego nie naprawić.
  14. Witam, Odgrzebie trochę temat. Mam problem z grzaniem fotela pasażera. Podpowie ktoś czy przy wskazaniach brzeczyka na mierniku na poziomie 019 świadczy o przerwanym obwodzie maty w fotelu ? Sprawdziłem działający fotel kierowcy i wskazuje mi 001. Napięcia na kostkach od grzania dla fotela lewego i prawego powinny być identyczne ? Dodam że mam w aucie fotele Recaro.
  15. Orientowales się czy idzie coś z tym zrobić?
  16. Na pewno napiszę. Muszę tylko znaleźć chwilę czasu żeby się za to zabrać. Póki co czeka mnie jeszcze rozkmina czy jest to wina instalacji czy przerwanego obwodu w fotelu. Mam nadzieję, że wina leży w tym pierwszym bo nie uśmiecha mi się ściągać skóry z fotela. Widzę, że kolega z moich stron. Masz temat swojej sztuki ?
  17. Mała aktualizacja tematu. W związku z koniecznością zakupu kolejnego fotela RECARO wpadły do auta mocowania Isofix - ciężka sprawa ze znalezieniem ich na rynku wtórnym. Mała ciekawostka - podczas robienia porządku pod tylną kanapą znalezione zostały 2 naboje. Jest to Szwajcar więc domyślam się skąd tam się wzięły. Fotelik dla córy. Zabrałem się również za pierdoły, które mnie delikatnie irytowały. Pierwszy w kolejności był mechanizm opuszczania szyby drzwi tylnych. Powodem było pęknięte plastikowe kółko - wpadła ori używka, zdecydowałem się zostawić oryginalną ramkę. Drugą pierdołą jest podgrzewanie fotela pasażera. Aktualnie fotel wyciągnięty i trochę stoję w temacie...
  18. Załóż coś bardziej klasycznego do tej budy. Tak jak napisał enczu przy kołach większych niż 16 koniecznie auto musi iść w dół. Jak będziesz się za to zabierał to szukaj od razu gwintu. Najwyżej pojezdzisz chwilę z podkreconym, a jak nabierzesz pewności to zjedziesz nim w dół.
  19. To może teraz ja odgrzeje trochę temat. Temat praktycznie taki sam jak u kolegów powyżej. Na zimnym silniku wskaźnik pokazuje 14. Po rozgrzaniu się silnika wskaźnik pokazuje 13, komp pokazuje 13,3, a miernik na klemach 14,2. Rozwiązał już ktoś ten problem ze wskaźnikiem i wskazaniem kompa ?
  20. Witam, Mam mały problem. Pacjent to S4B5. Chodzi mi o rozbieżność w napięciu ładowania. Zaraz po odpaleniu auta wskaźnik na zegarach pokazuje mi coś w okolicach 13,8. Po nagrzaniu sie silnika spada do ok 13, komp pokazuje 13,3, a miernik na klemach ok. 14,2. Spotkał się ktoś z takim czymś?
  21. Hm. O ile dobrze pamiętam to boczne po 15zł, a przedni chyba nie więcej niż 10zł. Ale mogę się trochę mylić.
  22. Nie marudź kolor jest zaje... Auto jak zawsze u ciebie konkretnie wylizane.
  23. Po 3 bardzo długich tygodniach felgi wróciły z malowania. Termin długi ale warto było czekać na taki efekt końcowy. Korzystając z okazji, że felgi były czyste nałożona została powłoka kwarcowa Gyeon Q2 Rim.
  24. Mała aktualizacja tematu. Wpadły nowe gumy na lato. W związku z tym, że felgi były mocno wymęczone to oddałem je do malowania. Wleciał również jeden nowy dekielek felgi. Znalazła się wolna chwila, więc zabrałem się za elektrykę fotela kierownika. Wpadł nowy ori miktorstyk. Przy okazji założyłem również komplet nowy ślizgów.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.