Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adams78

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adams78

  1. Ale nawklejałeś Co z tym kolektorem? Pełnego potencjału zmienionych głowic nie da się na nim osiągnąć...
  2. Trudno było oczekiwać innej decyzji. Vitek miał tu gówno do gadania. Boullier postawił na pewniaka, bo tak trzeba nazwać Hajtka: http://www.f1.pl/Artykul.82+M5dd2f4fc60c.0.html I po bólu: http://www.f1.pl/Artykul.82+M58e35e9eb4a.0.html
  3. To mało miarodajne wyniki, raczej nijak mają się do możliwości bolidów...
  4. Nawet nie wiesz ile straciłeś... Ja mam rurę kwasówkę 2,5" - polecam każdemu. W TDI nie ma tego efektu (brat ma w passku pustą puszkę), ale 1.8T pięknie pogwizduje turbiną. Palce lizać
  5. He he...Niech Ci będzie że Alonso to najlepszy gość w F1. Każdy ma swoje typy. Na szczęście tytuł MŚ kierowcy F1 nie jest zarezerwowany dla byłych już mistrzów [br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 07:58_________________________________________________ Układy w F1 to podstawa sukcesu. Popatrz jak Massa grzecznie oddawał punkty Alonso :gwizdanie: I przypomnij sobie co wyrabiali w McLarenie z Alonso? Tam każdy kto przyjdzie będzie wąchał spaliny bolidu Hamiltona. Czy mu się to podoba czy nie. Na tą chwilę Kubica ma za małe plecy, aby wejść do Ferrari. Same umiejętności nie wystarczą, musi przyciągnąć za sobą potężnych sponsorów i zainteresowanie mediów. A czy on taki medialny jest...?
  6. Nie zauważyłeś, że można tak powiedzieć o każdym kierowcy? Popatrz na Kubicę... Zapomniałeś też, że Alonso jeździł w McLarenie. Co tam osiągnął? :gwizdanie:
  7. W przekroju całego sezonu z pierwszej trójki najbardziej na to zasłużył. Nikt mu w tym nie pomagał... :gwizdanie: Oby tylko "ktoś" mu nie przeszkodził. F1 to wciąż wielki szwindel...
  8. http://sport.onet.pl/motorowe/rajdy-samochodowe/kubica-szaleje-we-francji-polak-liderem,1,3735799,wiadomosc.html
  9. Jest to pewna nowinka, ale chyba nie ma w tym nic dziwnego? Rosja puka do drzwi F1 nie od dziś, a z ich możliwościami finansowymi te drzwi długo nie mogły być zamknięte :gwizdanie:
  10. To weź sobie teraz pomyśl, że ja do 4:10 nie spałem (kwalifikacje), potem trzepłem sie do wyra na 3,5h i wstałem na wyścig, żeby zobaczyć jak Robert odpada na 3 okrążeniu Co do samego startu to mimo, że Vitek się rozpierd..., to zauważcie, że już nie pierwszy raz pokazał swój "atomowy" start Świetnie wygląda na powtórce No cóż. Nie był to udany poranek po nieco zarwanej nocy Ale mimo to wyścig ciekawy. Warto zauważyć, że Heidfeld kulturalnie puścił Kobayashi`ego.
  11. Jedziemy [br]Dopisany: 10 Październik 2010, 03:24_________________________________________________No teraz chłopaki wreszcie zaczęli jeździć
  12. Można. Wymieniłem dwa tygodnie temu za całe 60zł. Gdzie wyrwałeś za taką cenę? To z robocizną? Masz moze link czy jakiś namiar? Jaki kolor wtrysku? Cenę wyrwałem w warsztacie, w którym serwisuję instalację. Naturalnie z wymianą i regulacją. W Toruniu. Oczywiście pomarańczowy, taki sam jak pozostałe
  13. Jak na ten dość nudny tor to faktycznie, wyścig bardzo ciekawy. Wielka w tym zasługa Roberta, miło patrzeć gdy wyprzedza jak chce :gwizdanie:
  14. Można. Wymieniłem dwa tygodnie temu za całe 60zł.
  15. To chyba jedyny sensowny zespół w którym może być dla niego miejsce. Pytanie, czy stać ich na Kimiego? Kasa zagra decydującą rolę, jak zwykle w F1. Pietrov to nadal uczniak, a Raikkonen dałby Renault co najmniej tyle punktów co Kubica :gwizdanie:
  16. Jakie węże..??? Otwierasz maskę i za komorą silnika widzisz dwa gumowe węże przechodzące przez płytę grodziowę, jakoś między pompą hamulcową a akumulatorem. Nie chce mi się zejść i otworzyć maskę. Tych szukasz? Bo aż trudno uwierzyć...
  17. He,he... Też miałem ten kłopot. Wreszcie mogę rzucić w kąt tę drętwą antenkę
  18. Widzę, że bardzo Was oburza taktyka Ferrari A gdyby Kubica miał tak robić?! O zgrozo, zbrodnia! No to poczytajcie tu: http://www.f1.pl/Artykul.82+M5ade9fe016b.0.html Słuszna uwaga Niestety.
  19. Ferrari najzwyczajniej w świecie poświęciło Massę. On już nie ma szans na tytuł, Alonso przeciwnie. Czysta matematyka , zespół tak czy inaczej zdobył dublet.[br]Dopisany: 25 Lipiec 2010, 17:53_________________________________________________Pozatym mają rację, że Alonso jest szybszy od Massy. Ale fakt, to nie był piękny manewr i smrodek został...
  20. No, Webber to prawdziwy twardziel
  21. -Red Bull doda Ci skrzydeł? -Tak, pod warunkiem, że nie jesteś Markiem Webberem! Ha, ha! Dobre, przyznaję! Jakoś umknęło tu o konflikcie w Red Bullu. Dla mniej zorientowanych (jeśli tacy tu są ): http://www.f1.pl/Artykul.82+M561770f3e07.0.html http://www.f1.pl/Artykul.82+M51e25cef00d.0.html http://www.f1.pl/Artykul.82+M5453ab93f4a.0.html Hamilton ma nie tylko jaja, ale i tupet! Co on może wiedzieć o tym, jak to jest być kierowcą nr 2? Sytuacja jest nadzwyczaj ciekawa, bo wg mnie Webber to znacznie dojrzalszy i lepszy kierowca od Vettela. Zapowiada się ciekawie
  22. Zaczęły się kolejne plotki: http://sport.onet.pl/f1/wloskie-media-kubica-nastepca-legendy-f1-niemcy-zl,1,3311610,wiadomosc.html
  23. No raczej będzie ciasno...
  24. Zlot w Poznaniu...? Może jakiś punkt zborny w Gnieźnie (komu po drodze) i dalej razem? Może być wesoło Z parkowaniem koło toru będzie baaardzo ciężko. Tylko wczesny przyjazd daje szanse na jakieś miejsce. [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 23:10_________________________________________________http://www.f1.pl/Artykul.82+M58a9ad02517.0.html
  25. Panowie, nie ma sensu się wzajemnie obrażać o to, co kto robi ze swoim autem. Jeden umie i ma czasu jak gnoju, a drugi może mniej umie, a może nie ma czasu i warunków? Kanał to fajna sprawa - widzę greg, że nie masz dwóch lewych rąk, więc może warto wykopać?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.