Treść opublikowana przez adams78
-
RS4 B5 Sedan
Ale nawklejałeś Co z tym kolektorem? Pełnego potencjału zmienionych głowic nie da się na nim osiągnąć...
-
F1, Rajdy i Motorsport
Trudno było oczekiwać innej decyzji. Vitek miał tu gówno do gadania. Boullier postawił na pewniaka, bo tak trzeba nazwać Hajtka: http://www.f1.pl/Artykul.82+M5dd2f4fc60c.0.html I po bólu: http://www.f1.pl/Artykul.82+M58e35e9eb4a.0.html
-
F1, Rajdy i Motorsport
To mało miarodajne wyniki, raczej nijak mają się do możliwości bolidów...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nawet nie wiesz ile straciłeś... Ja mam rurę kwasówkę 2,5" - polecam każdemu. W TDI nie ma tego efektu (brat ma w passku pustą puszkę), ale 1.8T pięknie pogwizduje turbiną. Palce lizać
-
F1, Rajdy i Motorsport
He he...Niech Ci będzie że Alonso to najlepszy gość w F1. Każdy ma swoje typy. Na szczęście tytuł MŚ kierowcy F1 nie jest zarezerwowany dla byłych już mistrzów [br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 07:58_________________________________________________ Układy w F1 to podstawa sukcesu. Popatrz jak Massa grzecznie oddawał punkty Alonso :gwizdanie: I przypomnij sobie co wyrabiali w McLarenie z Alonso? Tam każdy kto przyjdzie będzie wąchał spaliny bolidu Hamiltona. Czy mu się to podoba czy nie. Na tą chwilę Kubica ma za małe plecy, aby wejść do Ferrari. Same umiejętności nie wystarczą, musi przyciągnąć za sobą potężnych sponsorów i zainteresowanie mediów. A czy on taki medialny jest...?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Nie zauważyłeś, że można tak powiedzieć o każdym kierowcy? Popatrz na Kubicę... Zapomniałeś też, że Alonso jeździł w McLarenie. Co tam osiągnął? :gwizdanie:
-
F1, Rajdy i Motorsport
W przekroju całego sezonu z pierwszej trójki najbardziej na to zasłużył. Nikt mu w tym nie pomagał... :gwizdanie: Oby tylko "ktoś" mu nie przeszkodził. F1 to wciąż wielki szwindel...
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://sport.onet.pl/motorowe/rajdy-samochodowe/kubica-szaleje-we-francji-polak-liderem,1,3735799,wiadomosc.html
-
F1, Rajdy i Motorsport
Jest to pewna nowinka, ale chyba nie ma w tym nic dziwnego? Rosja puka do drzwi F1 nie od dziś, a z ich możliwościami finansowymi te drzwi długo nie mogły być zamknięte :gwizdanie:
-
F1, Rajdy i Motorsport
To weź sobie teraz pomyśl, że ja do 4:10 nie spałem (kwalifikacje), potem trzepłem sie do wyra na 3,5h i wstałem na wyścig, żeby zobaczyć jak Robert odpada na 3 okrążeniu Co do samego startu to mimo, że Vitek się rozpierd..., to zauważcie, że już nie pierwszy raz pokazał swój "atomowy" start Świetnie wygląda na powtórce No cóż. Nie był to udany poranek po nieco zarwanej nocy Ale mimo to wyścig ciekawy. Warto zauważyć, że Heidfeld kulturalnie puścił Kobayashi`ego.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Jedziemy [br]Dopisany: 10 Październik 2010, 03:24_________________________________________________No teraz chłopaki wreszcie zaczęli jeździć
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
Można. Wymieniłem dwa tygodnie temu za całe 60zł. Gdzie wyrwałeś za taką cenę? To z robocizną? Masz moze link czy jakiś namiar? Jaki kolor wtrysku? Cenę wyrwałem w warsztacie, w którym serwisuję instalację. Naturalnie z wymianą i regulacją. W Toruniu. Oczywiście pomarańczowy, taki sam jak pozostałe
-
F1, Rajdy i Motorsport
Jak na ten dość nudny tor to faktycznie, wyścig bardzo ciekawy. Wielka w tym zasługa Roberta, miło patrzeć gdy wyprzedza jak chce :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
Można. Wymieniłem dwa tygodnie temu za całe 60zł.
-
F1, Rajdy i Motorsport
To chyba jedyny sensowny zespół w którym może być dla niego miejsce. Pytanie, czy stać ich na Kimiego? Kasa zagra decydującą rolę, jak zwykle w F1. Pietrov to nadal uczniak, a Raikkonen dałby Renault co najmniej tyle punktów co Kubica :gwizdanie:
-
[B5 ADP] Jak dostać się do nagrzewnicy ?
Jakie węże..??? Otwierasz maskę i za komorą silnika widzisz dwa gumowe węże przechodzące przez płytę grodziowę, jakoś między pompą hamulcową a akumulatorem. Nie chce mi się zejść i otworzyć maskę. Tych szukasz? Bo aż trudno uwierzyć...
-
F1, Rajdy i Motorsport
He,he... Też miałem ten kłopot. Wreszcie mogę rzucić w kąt tę drętwą antenkę
-
F1, Rajdy i Motorsport
Widzę, że bardzo Was oburza taktyka Ferrari A gdyby Kubica miał tak robić?! O zgrozo, zbrodnia! No to poczytajcie tu: http://www.f1.pl/Artykul.82+M5ade9fe016b.0.html Słuszna uwaga Niestety.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ferrari najzwyczajniej w świecie poświęciło Massę. On już nie ma szans na tytuł, Alonso przeciwnie. Czysta matematyka , zespół tak czy inaczej zdobył dublet.[br]Dopisany: 25 Lipiec 2010, 17:53_________________________________________________Pozatym mają rację, że Alonso jest szybszy od Massy. Ale fakt, to nie był piękny manewr i smrodek został...
-
F1, Rajdy i Motorsport
No, Webber to prawdziwy twardziel
-
F1, Rajdy i Motorsport
-Red Bull doda Ci skrzydeł? -Tak, pod warunkiem, że nie jesteś Markiem Webberem! Ha, ha! Dobre, przyznaję! Jakoś umknęło tu o konflikcie w Red Bullu. Dla mniej zorientowanych (jeśli tacy tu są ): http://www.f1.pl/Artykul.82+M561770f3e07.0.html http://www.f1.pl/Artykul.82+M51e25cef00d.0.html http://www.f1.pl/Artykul.82+M5453ab93f4a.0.html Hamilton ma nie tylko jaja, ale i tupet! Co on może wiedzieć o tym, jak to jest być kierowcą nr 2? Sytuacja jest nadzwyczaj ciekawa, bo wg mnie Webber to znacznie dojrzalszy i lepszy kierowca od Vettela. Zapowiada się ciekawie
-
F1, Rajdy i Motorsport
Zaczęły się kolejne plotki: http://sport.onet.pl/f1/wloskie-media-kubica-nastepca-legendy-f1-niemcy-zl,1,3311610,wiadomosc.html
-
F1, Rajdy i Motorsport
No raczej będzie ciasno...
-
F1, Rajdy i Motorsport
Zlot w Poznaniu...? Może jakiś punkt zborny w Gnieźnie (komu po drodze) i dalej razem? Może być wesoło Z parkowaniem koło toru będzie baaardzo ciężko. Tylko wczesny przyjazd daje szanse na jakieś miejsce. [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 23:10_________________________________________________http://www.f1.pl/Artykul.82+M58a9ad02517.0.html
-
[B5 AEB] Mój projekt - AEB dmuchane przez GT2X
Panowie, nie ma sensu się wzajemnie obrażać o to, co kto robi ze swoim autem. Jeden umie i ma czasu jak gnoju, a drugi może mniej umie, a może nie ma czasu i warunków? Kanał to fajna sprawa - widzę greg, że nie masz dwóch lewych rąk, więc może warto wykopać?