Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adams78

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adams78

  1. Massa może coś tam pokazać, ale na dłuższą metę/końcowy wynik ja nie liczę w ich przypadku. Zobaczymy jak szybkie będzie Ferrafi i Alonso, bo myślę że Vettel pod presją popełni chociaż jeden błąd i to może wystarczyć, szczególnie na mokrym:naughty:
  2. No ja nie mam... Ale spoko, późna pora nawet bardziej mi pasuje.
  3. Nowy tor wygląda ciekawie:naughty: http://www.fluxauto.com/wp-content/uploads/2012/06/146-1107-01-z+new-circuit+track-layout.jpg Podobno retransmisja wyścigu na Polshit o 22:15. Prawda? ---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ---------- 29s przewagi po 6 OS-ach? Podobno w na serio pojedzie dopiero w kolejnym rajdzie, ten to tylko przetarcie:kox: To co, od nowego sezonu oglądamy Kubicę w Citroenie?
  4. adams78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Trzeba mieć z banią żeby tak taplać się w błocie zwykłym autem drogowym mając obok terenówkę
  5. adams78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Gruube mody... Tył
  6. adams78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki za podpowiedź W używki nie warto się chyba ładować, prawda?
  7. adams78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, nie zapala mi ksenon prawy. Co jest zwalone, przetwornica? Od pewnego czasu zapalał z opóźnieniem lub za drugim/kolejnym razem.
  8. adams78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam niepotrzebny (zwykły, nie s-line). Mogę Ci wysłać za małe piwo albo podrzucić do Brzozy.
  9. Robert Kubica przesiada si do Citroena C4 WRC na dwa rajdy we Woszech i we Francji
  10. Szkoda przegranego finału, ale jest dobrze:wink: Wracając do F1 - Vettel pokazał klasę. Nie lubę gośca, ale pojechał jak Miszczu. Trochę rozczarował mnie Alonso, bo powinien dziś wykorzystać sytuację i wygrać. ---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ---------- Kimi jest bezbłędny - "Leave me alone. I know what to do." Trzeba mieć jaja żeby tak gadać z inżynierem.
  11. No to jutro zobaczymy co jest wart Miszcz Globa F1. Start z końca stawki zweryfikuje Jego umiejętności na torze gdzie nie ma dużo miejsca na wyprzedzanie:naughty: Vettel zdyskwalifikowany - Serwis F1 Chociaż w Singapurze podobno też nie ma gdzie wyprzedzać...
  12. Ładnie, wynik idzie w świat i to jest bardzo ważne. Ten wykropkowany sponsor to kto? RK czy ktoś inny?
  13. A nie jest czasem tak że jak czujnik to wywala błąd? W B5 to przerabiałem ale już nie pamiętam.
  14. Schumi to już stary pierdziel i nic nie może już zrobić. A Kimi? Które zajmuje miejsce w klasyfikacji...? Zespół Red Bull nadal jest wyjątkowy, a Vettel jest dobry i umie to wykorzystać. Jest co najwyżej tak dobry jak Alonso, Hamilton czy Raikkonen. To tyle o wyższości Świąt Wielkiej Nocy...
  15. Zasadniczo niby masz rację, ale pamiętaj że jest klasyfikacja konstruktorów i klasyfikacja kierowców. W tej pierwszej zgoda - Red Bull is the best:thumbup1: Ale druga nie oddaje faktycznych umiejętności kierowcy. Ponoć "paluch" bardzo się obruszył jak ktoś powiedział, że wygrywa bo mają Newey'a. A wiemy wszyscy że bez tego bolidu chłoposzek, owszem jest solidnym kierowcą, ale wcale nie najlepszym:thumbdown: I dziś znowu prowadził od startu do mety, co oczywiście jest wielkim osiągnięciem. Ale pamiętacie wyścigi w których startował z dalszych pól? Nie był wtedy wyróżniającą się postacią, nie walczył na torze jak Lewis czy Fernando, po prostu jechał od startu do mety. Nuda.
  16. adams78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dożo się kręcę po Inowrocławiu i kojarzę auto. Jakaś kobitka tym jeździ; nawet nie dymi - nie sądziłem że to parch. Tylko te wystające końcówki:facepalm:
  17. Bo w tamtych czasach nie było bata na Jego bolid i On sam też był poza konkurencją. Wygrywał jak chciał. Dziś jest z 2-3 kierowców nie gorszych od Vettela i ze 2 bolidy nie ustępujące Red Bullowi. I dlatego np. mnie irytuje fakt że nie potrafią tego skutecznie wykorzystać Tym większe brawa dla Red Bulla...
  18. adams78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    I co z tym? Bo od serii za wiele się nie różni, a kosztuje jakoś sporo.
  19. adams78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No ja mam. I może sprzedam?
  20. Nie wiem czy warto oglądać. Nudy, gdyby Lewis przez chwilę nie pokazał jak się walczy na torze to w ogóle nie warto siadać. Po co całe to pieniactwo z oponą Vettela? Hamilton kiedyś zjechał jak płótna już wyszły i nikt mu nie krzyczał że zostało najwyżej na 1 okrążenie, że musisz zwolnić, że nie będziesz nawet wiedział kiedy itp. bla, bla, bla... Chociaż z drugiej strony... Woda na młyn dla Borowczyka:grin:
  21. Nie Ty jeden:tongue4: Trochę mi się jeszcze kręciło w głowie i mało pamiętam. Jutro bez trudu dam radę.
  22. Przy tej małej turbince to normalne - ona nie utrzyma doładowania u góry. Załaduj garretta to zobaczysz co to turbo doładowanie:naughty:
  23. adams78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tutaj jeszcze pachnie nowością, teraz już nie jest tak czysto i po zimie trzeba będzie odświerzyć lakier.
  24. adams78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zaciski nie powinny być oczojebne wg mnie. Polecam srebrny zacisk i czerwone jarzmo:naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.