Treść opublikowana przez Animal
-
Spocik Lubuski :)
Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie to będę
-
B6 DIVISION
Na 99% listwa jest taka sama. Jedynie czym się różnią to chyba 2 z 4 uchwytów trzymających (te trzymające na środku listwy) ale to też nie jest duży problem. Jak będziesz zakładał to zobaczysz co trzeba delikatnie przyciąć
-
B6 DIVISION
Wszystko pasuje P&P. Montowałem niedawno w B6 właśnie taką. Oczywiście zamek trzeba wywalić.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Zymol przed BT to dobra opcja ale dużo dłużej on tam nie poleży. Tak w ogóle to, o którym Zymolu mowa? Przed nim będzie cleaner? Sorry za małe OT ale każdy chciałby mieć świetnie zadbany i zabezpieczony lakier ale jak przychodzi do zostawienia auta na kilka dni to pojawia się problem. Niestety pewnych zabiegów nie wykonasz w jeden czy dwa dni i trzeba się z tym liczyć. To tak samo jak zostawienie auta u mechanika czy lakiernika - tak już jest i tyle.
- B7 Crew
-
A4 b8 2008 - Wnętrze i OneStep/komora silnika
Tomek Ty chyba jeszcze zapuszczonego wnętrza nie widziałeś Świetna relacja i miło się oglądało. Efekty rewelacyjne
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Świetna sprawa z tymi diodami Trzeba będzie u siebie coś takiego zrobić
-
Audi A4 B7 1.8T
Ten gwint to w jakim stanie? Po jakim przebiegu? Cena? Może być PW.
-
A4 B7 2.0 Tdi silver star sedan 174KM/406Nm LED 19" MALLORY
Bardzo fajne to koło i no jego parametry po prostu
-
[B6 AVB] Srebrny Avanturnik by Animal - Bixy Hella Intemo, Heble 320mm...
Oj tak. Cisza jest totalna. Temat niebawem więc podam więcej szczegółów
-
a4 b7 stance'owy dziadkowóz /20x9j Rotor/gwint/box..
Bardzo przyjemne koło i dobrze siadło z tą zawiechą
-
[B6 AVB] Srebrny Avanturnik by Animal - Bixy Hella Intemo, Heble 320mm...
Nie, nie.... szczerze to nie podobają mi się za bardzo B8... no chyba, że po lifcie ale to już nie ten budżet. Padło na B7 2.0TFSI z quattro w manualu całkiem miło się to odpycha a i kasa na mody została więc będzie na pewno ciekawie
-
[B6 AVB] Srebrny Avanturnik by Animal - Bixy Hella Intemo, Heble 320mm...
Kusiła mnie zmiana marki ale jednak udało się trafić ciekawy kąsek z czterema pierścieniami Część informacji już widać pod nickiem w opisie auta
-
[B6 AVB] Srebrny Avanturnik by Animal - Bixy Hella Intemo, Heble 320mm...
Temat do zamknięcia - auto sprzedane, ale zostało w rodzinie - schedę przejął młodszy brat Ja od wczoraj śmigam nowym nabytkiem - temat w odpowiednim dziale już wkrótce
- B6 DIVISION
-
[B7 BPW] avant / s-line / gwint / 19"
Ponadczasowy wzór
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
Przeczytałem z największą przyjemnością... świetna historia i świetne auto - te po drodze do RS-a też niczego sobie
-
Audi Cabriolet 1998 1.8 20V
Piękna robota
-
Ręczna pianownica
Nie od dziś wiadomo, że aktywna piana jest skuteczniejsza na suchym aucie niż na mokrym więc stosowanie jej po wcześniejszym spłukaniu samochodu mija się trochę z celem. No chyba, że spłuczesz auto i poczekasz aż wyschnie i dopiero nałożysz pianę. Wtedy może mieć to jakiś sens.
-
A6 c7 3,0 bi tdi by Patrox
Mistrzostwo świata z tym obszyciem
-
Ręczna pianownica
Zamień kolejność punktu 1 i 2 Co do pianownicy to polecam Epocę a pianę Autobrite magifoam
-
[B6 AVB] Srebrny Avanturnik by Animal - Bixy Hella Intemo, Heble 320mm...
Jeżeli chodzi o przepisy to oczywiście spryskiwacze reflektorów jak i układ samopoziomowania to obowiązek...... ale ja tak jeździłem kilka lat w poprzednim aucie i to nie tylko w Polsce i jakoś nikt się do tego nie przyczepił chociaż to pewnie kwestia szczęścia Bixy jak najbardziej polecam i uważam to za jeden z najlepszych modów jakie można zrobić.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Ciężko mi porównać bo nie używałem obydwu zestawów ale mam Nilfiska P150 i naprawdę daje radę. Oczywiście pianownica PA to podstawa. Zaczynałem swoją zabawę od takiego Kraussa i jeżeli faktycznie ma być przeznaczony tak jak piszesz to szczerze polecam!
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Jest przynajmniej kilka osób na forum ale m.in. ja
-
Moja Strefa Blasku :)
Piękna robota i ciekawa relacja! Chylę czoła za ogrom pracy włożonej w nowe i teoretycznie "idealne" auto