Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grabek94

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grabek94

  1. Tak też czasem bywa, że nie wiesz, co pomogło, ale ważne, że pomogło
  2. Mechanik powiedział, że wahacze też bez luzów, sprawne. Musze pojechać do innego mechanika, niech sie wypowie. Jutro odzyskam samochod to zobaczymy czy to byla wina mcpersona czy nie. ---------- Post dopisany 02-04-2014 at 14:59 ---------- Poprzedni post napisany 01-04-2014 at 19:22 ---------- Zrobione, cisza i spokój. Wina leżała po stronie górnego mocowania.
  3. Przy hamowaniu też. Łącznik był niby sprawdzany i diagnoza, że dobry.
  4. Masz ori amorki czy gwint? U mnie też pojawiło się to skrzypienie 2 tygodnie po założeniu gwintu. U mnie od strony kierowcy. Wahacze zostały wykluczone, a wg mechanika jest to wina amortyzatora/sprężyny/mocowania. Jutro wstawiam samochód na warsztat i podzielę się, co to było.
  5. Bardzo ładna jest Daj fotki środka.
  6. Miałem -40 kit założony. Teraz jest niżej o jakieś 3 cm około. Musiałbym pomierzyć.
  7. Właściwie to nie mierzyłem nawet. Jest około 61 może 62? Nie mam pojecia. Jeśli na gwincie może być komfortowo to tym byłem miło zaskoczony jesli chodzi o dziury itp.
  8. Generalnie nikt mi jeszcze tego nie wytłumaczył. Każdy poprostu mówi, że pomaga
  9. Spróbuj zrobić jeszcze jedną rzecz. Zamień przednie koła z tylnymi i zobacz, jak będzie. Kolega mówił, że bardzo duża różnica może być w jakości prowadzenia i nikt nie wie konkretnie czemu.
  10. Kupiłem używkę, a jeżdże na nim od miesiąca
  11. Jak tam? Problem rozwiązany?Na jakim ciśnieniu w oponach jeździsz?
  12. Na Vogtlandzie jeżdżę i jest jak narazie bardzo dobrze. Jestem z niego zadowolony.
  13. Po wrzuceniu gwintu polecam zrobić zbieżność. Daj znać co i jak.
  14. Jakieś postępy?
  15. I pewnie tylko przy skręcaniu w prawo lub jeździe na wprost przez jakieś nierówności co? Narazie pobawie się z tymi wahaczami i zobacze co będzie. Okazuje się, ze górne nie muszą mieć luzu, żeby właśnie tak skrzypieć. Z racji, że przy amortyzatorze są skrecone na śrube z nakrętką to wina musi być po drugiej stronie wahacza, tak jak mówiłem, od strony zwrotnicy, bo tam ta końcówka pracuje. Dam znać czy się poprawiło po tym zabiegu. ---------- Post dopisany 17-03-2014 at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany 16-03-2014 at 23:06 ---------- Koledzy, skrzypienie ustało po wstrzyknięciu oleju. Wczoraj jeszcze wstrzyknałem kilka kropel tylko, dziś miałem pooprawić, ale widocznie się ułożyło po tamtym już i jest cisza. Polecam.
  16. No bo własnie jakby było koło szersze typu 225 to mógłby pływać po koleinach. A tak to sprawdź narazie to jakąś breszką i daj znać co i jak.
  17. Stan amorków, ale skoro były wymieniane to raczej są w dobrym stanie. Sa też jakieś tuleje mocujące ławe do budy. Sprawdź je też mimo, że nie jestem pewien czy mogą one mieć wpływ na prowadzenie. Łączniki stabilizatora też wymienione? Jakie masz opony i felgi?
  18. A sprawdzany był magiel? Może ma jakieś delikatne luzy?
  19. Sprawdź tuleje tylnej belki kolego. To może być ich wina.
  20. Grabek94 odpowiedział(a) na kuba93 temat w Układ Jezdny
    Z tego co mi wiadomo, różnią się górnymi mocowaniami amortyzatorów tylnych, ale głowy nie dam. Może ktoś jeszcze się wypowie.
  21. Jeśli u was ten dźwięk wygląda tak jak "skrzypienie" podczas opuszczania samochodu z lewarka z zaciągniętym ręcznym, z tym, że ten dźwięk jest krótszy, to kolega polecił mi wstrzyknięcie oleju w gumowe osłony tulei wahaczy od strony koła. Prawdopodobnie bedą to któreś z górnych. Jutro tak zrobie i zdam relacje.
  22. Ale kolega pytał o tylne lampki. Pasują P&P
  23. U mnie śruby mocujące błotnik siedzą mocno. A dźwięk takiego skrzypienia metal o metal dochodzi jakby zza puszki ECU, albo spod niej. Nie wiem co to może być
  24. A to niby prawa strona częściej wpada w dziury no nie? Ciekawe co z tym błotnikiem
  25. Aż pójdę sprawdzić. Możesz wrzucić zdjęcie poglądowe które dokładnie śruby?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.