Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. Wchodziłem na ich stronę i szczerze powiem ze szału nie ma Zawartość dodana 16 minutes later Wchodziłem na ich stronę i szczerze powiem ze szału nie ma
  2. Nie będę się kłucił czy da radę czy nie. Mi spec od staga autoryzowany z licencja który robi dożo s4 a8 itd mówił ze musza być dwa dzwoniłem tez po innych warsztatach polecanych na forach o lpg i tez polecali dwa. Skoro jesteś zadowolony to super nam nadzieje ze nie będzie problemów w późniejszym użytkowaniu
  3. Tego silnika nie powinno się robić na 1 reduktorze . Poza tym estetycznie zrobione
  4. sprawdzałem na innych kompach i jest normalnie . co do dodatków to szary (fabryczny) mi się nie podobał a tak jak jest teraz w satynie to jakoś wygląda. W off-road masz chrom. Na żywo auto wygląda lepiej niż na fotach jak zawsze pewnie wiesz o tym dobrze . Pozdrawiam
  5. masz jakieś namiary na nich ??? Kilka fotek z dzisiaj how to take screenshots
  6. Co powiecie na takie coś ??
  7. dupka wygląda tak Na razie tyle , ciemno już jutro może coś cyknę więcej za dnia
  8. Coś tam z pola walki gifs upload
  9. Kupujesz od 3.0 tdi i już , im większy tym lepszy , zawsze więcej powietrza zimnego do chłodzenia . Tak ja będę brał z tej strony . Chciał bym osiągnąć 320 KM
  10. Bo mam relingi w chrom i ramki wokół szyb . I by się to gryzło . Jak robić na czarno to całość
  11. No i coś już widać , zdjęcie ze składania przodu już dostałem ? image upload no limit
  12. Pytałeś o ic 3.0 tdi bit . Tu masz fotki ojca auta upload image free Słabo widać bo zdjęcia były robione celem porobienia pomiarów ostatnie zdjęcie ic to taki jaki ja będę wkładał .
  13. Tak myślałem ze 90 w a6 c6 w zderzaku od s-ki tez miałem po dwie 90 na stronę . Wydech hak narazie zostaje seryjny może wsadzę końcówki chwilowo żeby jakoś to wyglądało . A co do twojego pytania o kolor felg to zostaw fabryczne srebrne . Przy tym kolorze auta najlepiej się prezentują . Moja stara a6 w tym kolorze i srebrne koło
  14. Grill już leci . Pewnie się zdziwisz jak odpakujesz ale wszedł do pudełka po 42 calowym tv . Jakie masz końcówki rozmiar 90 czy 100??
  15. Cos tam już widać free photo upload Zawartość dodana 3 minutes later Zawieszenia raczej nie ruszam . Pneumatyki nie chce . Fajna rzecz ale tylko w nowym aucie .
  16. Grill przyszedł , zderzaki zawiezione do lakiernika , w czwartek zaprowadzania auto na zmianę zderzaków i korektę lakieru odbiór auta w sobotę lub niedziele . Dokładka przednia zderzaka i tylnia idzie w satynę tak samo jak jest ramka grilla zrobiona . Zobaczymy jakie będą efekty
  17. Na naszym forum sprzedawał ktoś moduły które umożliwiały taka opcje
  18. fakt silnik v8 fajnie brzmi ale niestety nie jest to pocisk . dla osób które lubią modzić i mieć większą moc w aucie niestety nie polecam tego silnika. Lepszą alternatywa jest 2.7 biturbo . Chyba że nie wkur.... cię jak jesteś objeżdżany przez większość aut.
  19. na naszym forum jest a5 400 KM
  20. żeby nie było ze się nic nie dzieje , to dalej kompletuje graty . przedni zderzak s-line kupiony , jak by ktoś chciał czarny grill to zapraszam . u mnie będzie grill rs już zamówiony w anglii
  21. No tylko przednie fotele do wymiany na sport czy tam s-line Jak nie znajdę w kolor to trzeba będzie zmienić z czasem całość I pierwsze fajne cyferki licznika złapane
  22. peter22 odpowiedział(a) na 7ups temat w Audi A6/S6/RS6
    Dlatego ze czarna i ginie
  23. i jak tam projekcik ???
  24. Dzięki za info, a gałkę już zamontowałes ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.