Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. jak z zadymieniem przy pełnym bucie ?? Jest grubo
  2. Może coś wyszło nie tak podczas użytkowania i trzeba się pozbyć , albo jest plan na coś innego mocniejszego
  3. Mr już nie ma jest RPERFORMANCE:wink:
  4. ładniutka Grzesiu to ona dopiero będzie jak się wsadzi pakiecik zewnętrzny s-line i grill od rs ---------- Post dopisany 02-11-2013 at 13:23 ---------- Poprzedni post napisany 21-10-2013 at 16:00 ---------- Auto wczoraj odebrane kilka fotek na szybko telefonem . Brakuje jeszcze wydechu , jakieś ultery 90 trzeba wsadzić i będzie wyglądało jak trzeba Teraz auto ma pełen pakiet s-line wewnętrzny i zewnętrzny z grillem RS
  5. prawdziwy fotograf
  6. nie zaczynajcie znowu . Fajnie ze nowe osoby biora się za tuning i za***iście im to wychodzi . nie odpisałeś na mojego posta powyżej
  7. gratuluje wyniku pewnie zacnie się odpycha . jak z trakcją przy szybkim ruszaniu ??? ---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ---------- ile jest w stanie ten silnik osiągnąć po zmianie pompek ??? Bez ruszania głowicy i dodatków
  8. Z tego co dzisiaj sprawdzałem w intercarsie to ma to samo . Jeśli jest ktoś zainteresowany to mam do sprzedania zestaw oryginalny po przebiegu 7 tys dodatkowo zmieniona została okładzina na kewlarowa . Chętni proszę pisać na PW
  9. Witam . Przedstawiam nowy nabytek mojego ojca , jest to audi A6 C6 2010 rok silnik 2.0 tdi CAHA wcześniej jeździł audi A6 C6 3.0 tdi z 2005 roku . Auto Kupione zaraz po sprowadzeniu do Polski nie rejestrowane w kraju (zdjęcia z ogłoszenia - sprzedający założył jakies polskie blachy:grin:). Na chwilę obecną autko legitymuje się przebiegiem 190 tys km. Przebieg potwierdzony w ASO żaden element nie był wcześniej malowany. OPIS kolor LZ9Y -pełen pakiet S-line wewnętrzny (Zewnętrzny już czeka na lakierowanie i montaż ) - Wnętrze skóra łączona z alkantarą fotele obszyte białą nicią - Tylnie lampy LED - Bixenony skrętny -ledy - Klimatyzacja Automatyczna - Kolorowy komputer - ogrzewanie siedzeń przód - składane i dzielone oparcie tylniej kanapy - siedzenia s-line - Duża Nawigacja MMI 3G - Bluetooth - Audi parking system Przód / tył - RS grill - S-Line przedni zderzak lift - S-Line tylni lift - S-Line progi - Spojler S-Line - zawieszenie s-line - brak oznaczenia modelu i pojemności - obręcze ze stopu metali lekkich 245/40 R18 S-line - wykończenie szczotkowane aluminium oraz tunel środkowy - Tempomat - 3-ramienna kierownica wielofunkcyjna s-line z łopatkami - Zmieniarka 6 CD - Czujnik zmierzchowy świateł - Sensor deszczu - Srebrne listwy ozdobne wokół szyb - ESP , ABS - Elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka - ogrzewane dysze spryskiwaczy - Reflektory przeciwmgielne - Srebrne relingi dachowe -Pakiet oświetlenia - Lusterka asferyczne - "Coming Home"/"Leaving Home" - Domykanie automatyczne szyb - itp. Ato robimy na bliźniaka mojej a6 c6 różnica będzie w kolorze auta felgach i jak na razie w tylnym zderzaku . Ojciec połknął bakcyla mimo swojego wieku udało się go namówić na parę zmian wizualnych. Jutro auto idzie do lakiernika więc niebawem kilka zdjęć po zmianach. Tak auto wygląda obecnie PLANY - S-line zewnętrzny lift (w trakcie realizacji) Zrobione - usunięcie DPF - program
  10. auto z Piotrkowa , jeszcze go nie widziałem
  11. jak by co to mam kompletne sprzęgło (z dwumasem po przebiegu 6 tyś ) od cahy quattro ale jest chyba takie samo co ośka obite świeżo kewlarem . jak coś to PW
  12. Wyskoczyło mi coś takiego wrclaguna nie chce otrzymywać wiadomości, bądź nie jest uprawniony do ich otrzymywania. Dlatego nie możesz wysłać do tej osoby żadnej wiadomości. Jeżeli próbujesz wysłać tą wiadomość do wielu adresatów, usuń wrclaguna z listy adresatów i wyślij wiadomość ponownie. ---------- Post dopisany at 08:57 ---------- Poprzedni post napisany at 08:55 ---------- Sprzęgła SC Regeneracja ul Skoczylasa 10 03-465 Warszawa tel 22 6199219
  13. Tak doszło ale nie rozkrecalismy jeszcze i nie wiem jak to wyglada. Wysłałem im komplet z dwumasem żeby w razie potrzeby splajtowała .
  14. W poniedziałek startujemy okazało się ze kolega nie posprawdzal czy graty do siebie pasują . I jest pare niepasujących podzespołów pomiędzy a4 CAHA a a6 c6 . W poniedziałek skrzynia robi wypad i jak nowa będzie pasowała to reszta tematu do ogarnięcia tzn przełożenie fałsz w dyfrze, przerobienia wału w skrzyni CAHA jest inne mocowanie na frez a w 3.0 skręcana na śruby . Mocowanie wału od strony dyfra pasuje p&p . Jeśli skrzynie nie podpisuje to będzie mniej roboty bo wystarczy skrzynie zmienić na taka od 3.0 tdi manual. Dyfra od 3.0 już mam . Wolał bym żeby została skrzynia od silnika CAHA ponieważ ma przebieg 6 tys. A wiadomo jakie obecnie 3.0 tdi maja przebiegi . W poniedziałek się wszystko okaże . A narazie śmigać cały czas na rezerwie żeby zbiornik był lekki przy wymianie :grin:
  15. Ciekawejak będzie jeździł po kolejnej zmianie sterownika
  16. To co w takim razie nie pozwoliło na większą moc ??? W moim starym A4 z tym samym silnikiem powodem były wtryski . A zrobione miałem : turbo BRD i dodany drugi IC
  17. Turbina i ic reszta pewnie seria . Na więcej pewnie nie pozwoliły wtryski . Po zmianie na mocniejsze pewnie z 200 KM wyjdzie
  18. jakoś was nie znalazłem a byłem dwa dni . Widziałem tylko czerwone a4 b7 Avant z naklejkami klubowymi
  19. co teraz będzie jak się obecne sprzeda ???
  20. takie info dla tych co nie widzieli . A ty miron byłeś w Katowicach????
  21. Dzisiaj w Częstochowie na złocie będzie rs6 c7 joker
  22. nom teraz to się prezentuje zajebiaszczo
  23. hehe już mu mocy brakuje będzie niebawem 700KM
  24. Dzieki . Zobaczymy co z tego wyjdzie ---------- Post dopisany 04-10-2013 at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany 02-10-2013 at 11:00 ---------- Dzisiaj byłem na likwidowaniu wgniotek powstałych w wyniku kolizji z rowerzystą. Nie myślałem że da się je usunąć bez malowania , a tu proszę żadnego śladu nie ma . Już zapomniałem w którym miejscu były :banan::banan:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.